Kam s deťmi v Žiline?

mucha
22. júl 2008

Ahojte žilinčanky,
hľadala som, či už je tu taká téma, ale nič som nenašla... Takže kam chodievate s drobcami v ZA? A čo jasličky a škôlky, ako sme na tom? Počula som, že na jasličky je tlačenka a málokedy sa podarí dostať do takých, do ktorých chceme...
Veľa o tom veru neviem, tak poradíte?

olivova
9. aug 2008

mucha, fajn tema, len mam taky pocit, akoby zo ZA nik iny neprispieval....Toto by zaujimalo aj mna...
A mam taky pocit, ze v ZA sa ani ziadne materske centrum nenachadza. Ale mozem sa mylit a asi o ziadnom neviem ja 😉

jonatanka
12. aug 2008

ahojte ja som o niecom pocula, tak to pohladam a dam vediet

jonatanka
12. aug 2008

ok pohladala som je to materske centrum Nezabudka, sidli v priestoroch akademie vzdelavania na Jarnej ul.

mucha
autor
14. aug 2008

to som ale zalozila za temu, co? 😀 nikto nam tu nechce nic napisat... 😠
O Nezabudke viem, ale len to, ze existuje. Lenze neviem, co sa tam da robit a tak... Inak pocula som, ze kedysi sa v ziline aj plavalo s detickami, ale ze to uz nefunguje...
No tak keby sem zavital niekto, kto nieco vie, bolo by super 😉

jonatanka
19. aug 2008

s tym plavanim, som pocula ze je to teraz novo otvorene ale ci je to na plavarni v tej studenej vode???

jonatanka
20. aug 2008

tak na internetovej stranke toho o tej nezabudke vela nie, galeria nula bodov, aktualizacia bola v aprili a to mame pomaly koniec augusta. asi budeme musiet sediet doma s detmi.

strunka
22. aug 2008

ajojte plavanie nanovo funguje, chodia tam nejake kocky co prispievaju do temy Zilina II a su tam i take co chodia s detickami cvicit na lopty, ja s kamosku sme chodili lavat do martina este ked to tu v za nebolo,

orchidka
26. aug 2008

Ahojte, tak som hladala na webe a nasla som zopar info
detske jasle v ziline: http://www.kamsdetmi.info/detske-jasle-anna-mar...
centrum volneho casu v ziline: http://www.kamsdetmi.info/centrum-volneho-casu-...
zoznam materskych skol v ziline... mozno nezaujimavy: http://www.zilina.sk/obcan-skoly-a-skolske-zari...
Ale je fakt, ze nie je velmi z coho vyberat... ☹

jonatanka
26. aug 2008

tak to je bieda s tym vyberom ale snad sa to zlepsi kym drobci podrastu na skolku

jonatanka
26. aug 2008

oprava: do skolky pisem ako tatar 😝

mataza
3. sep 2008

skusili ste centrum volneho casu na zvolenskej na vlcincoch? tam byva kazdy den doobeda minicentrum - maminy s detickami - od 1 roka do 3 rokov. treba si len zvolit den, ktory chcete chodit, zaplatit a ste tam. cvici sa, tancuje, hra, maluje ..... celkom zabava. aj kaficko sa da uvarit.

mucha
autor
5. sep 2008

caute maminy,
diky za tipy, nie je toho vela, ale aj to malo potesi..
mataza, to minicentrum znie perfektne. pockame si este pol roka a urcite sa tam nasackujeme 😀 Inak my sme z vlciniec, takze to budeme mat aj celkom blizko... 😉

jonatanka
5. sep 2008

od roka no to je super, za chvilku sa tam nasackujem 😅

mgurnak
18. sep 2008

ahojte...to centrum na zvolenskej je dobre, chodila som tam na aerobic, potom na svicenie pre tehotne, a budeme s drobcom chodit aj ked budeme mat 1 rok..teraz tam chodi svagrina a chvalie si to...takze tolko...nejake info o plavanie s babatkami? 😅

jankajs
21. sep 2008

Nejaké Čadčanky chodia s detičkami plávať do Trinca. Prv chodili do Žiliny, len to vraj zrušili. Tu zas čítam, že sa obnovilo, tak neviem.

mgurnak
22. sep 2008

caute...no moc nas tu teda nie je....v ziline sa otvara plavanie s babatkami od 5 mesiacov do 3 rokov..ak mate zaujem, tak poslem cislo do IP....otvara sa 13.oktobra.......

rabaka
23. sep 2008

Ahojte maminy
som tu prvý krát. Téma je zaujímavá lebo aj mňa by zaujímalo kam v Žiline keď je vonku psí čas čo teraz po lete bude. Pri bábkovom divadle je Labyrint a tam sa voľakedy dalo chodiť s deťmi aj doobeda tancovať a vraj aj v Spektre čo je centrum voľného času na Hurbanovej by sa mal otvoriť klub pre matky s deťmi. Bližšie neviem info mám z večerníka ale môžem zistiť

jonatanka
23. sep 2008

ahoj rabaka, kam s detmi v ziline veru netusim, my sme dnes s drobcami vyskusali plavaren ale ten klub pre matky vyzera ako dobry napad. to bolo v dnesnom vecerniku?

rabaka
23. sep 2008

Nie jonatanka, už asi týždeň dva dozadu ale nebolo tam nič bližšie len že sa plánuje? otvára? Dnes som šla okolo Labyrintu a zaujal ma v doobedných hodinách brušný tanec pre maminy aj za prítomností detí - asi sa z toho chudne

rabaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonatanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanaarebeca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
22. jan 2009

uz som ti brusne tance nasla v labyrinte ,ale doobedne uz zrusili 😖 takze o nicom. a poobedne nemozem 😢

matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matac
22. jan 2009

takze este som nasla nezabudku MC ale ten Labyrint je naozj super. da sa pokracovat ako drobci rastu a prostredie uz poznaju 🙂

tanaarebeca
22. jan 2009

ano rozpravala ta anka a aj sme videli tie vecsie deti ako cvicia podarene 🙂

tanaarebeca
22. jan 2009

a ta nezabudka to je niake centrum pre deti?

tanaarebeca
22. jan 2009

ked bude rebeca vecsia tak chcela by som ju dat na niaky nastroj je tov socialnom ale pravda je ak ju to bude bavit ☹