Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kam s deťmi v zlom počasí Bratislava a okolie?

adrika79
21. sep 2011

Ahojte, maminky BA a okolie,
co robite s detickami v zlom pocasi, ak chcete ist niekam von? Kam idete? Ja mam blizko super materske centrum nonstop Bublinka, ale je aj nieco ine? vdaka

anjelicek26
21. sep 2011

@adrika79 - my chodime von aj ked je horsie pocko, zasa zavrety doma budeme, ked bude fakt ze mrznut, pekne gumaky, gumene nohavice, bunda a ideme von ci prsi alebo je hnusne, malemu je to dost jedno (aj ked ja jasne neskacem nadsenim 🙄 )

Inak v zime indoorove ihriska, plavaren, nakupy... vela toho neni... my sme fakt väcsinou vonku a u nas v zahrade...

adrika79
autor
27. sep 2011

Tak ja musim zladit v tom pocasi 6 mes a 3 rocnu, tak fakt sa tesim, ze hlasia peknu jesen bez dazda...ak je to este pravda...

syslica
27. sep 2011

@adrika79 My sme tiež hlavne vonku, jedno za akého počasia... Bublinka je super, obzvlášť teraz po presťahovaní do pasáže 🙂 , Občas sú aj detské divadielka v Istra centre (tipujem, že si z DNV) alebo pre zmenu vyskúšajte RC Macko v Dúbravke.

adrika79
autor
27. sep 2011

Hladame zmenu, lebo DNV uz mame okukanu :D

tin007
27. sep 2011

@adrika79 a mozete skusit aj Lamac, tam je MC Oblacik ;)

syslica
27. sep 2011

@tin007
@adrika79 Tak, keď už propagujeme MC, môžete prísť pozrieť aj k sestre Zdenke: http://mc-blsestryzdenky.webnode.sk/program/... je to také malé, milé, rodinné 😉 a hneď za rohom vo fitnessku Properfit robia cvičenie s deťmi do 3 rokov.

hyperka
28. sep 2011

ahojte, tiez chodime do bublinky, od vcera :O) paci sa nam.

hilaris
23. aug 2012

v septembri sa opat otvara RC Dlhacik a teraz organizuju fotosutaz. Mozete ziskat vstupne zadarmo.

presporkovo
10. sep 2012

Do Prešporkova! Od septembra začínajú opäť obľúbené krúžky pre všetky detičky predškolského veku (od bruška až po takmer školákov). Cvičíme, tancujeme, spievame, športujeme a samozrejme sa hráme a hráme ...
Stačí si vybrať: Cvičenie na fitloptách (6-36 mesiacov), MiniFolklor (1,5 -3 roky), Veselé Tanculky (3-6 rokov), PreŠportovo (2,5 - 3 roky), AJ (2-6 rokov), NJ (2-6 rokov) a aj pre mamičky a budúce mamičky. Nájdete nás v Starom meste.
Všetci sú vítaní!
www.presporkovo.sk

abbie
10. sep 2012

Ak ste z BA, tak odporúčam Retro Kids, my tam chodime, ked prsi a este detske centrum Buppi 😉

lencika
13. sep 2012

Ahoj abbi prosim ta kde je to materske centrum Buppi, my sa akosi tiez doma nudime, zvykneme chodit do Retra, ale uz sa tam mala nudi....dakujem

kimmie
19. sep 2012

@lencika Skus buppi.sk (Palace), alebo funcity.sk to je v Cubicone (Mlynska dolina). My sa este len chystame do
http://www.bookiesandcookies.sk/, to je knihkupectvo pre deti.

natulinka
21. sep 2012

my chodíme s malým plávať do hotela Nivy, je tam teplý veľký relaxačný bazánik. A výjde to lacnejšie ako plávanie v tých babykluboch, t.j. 5 eur dospelý a 2,5 dieťa na 1 hod. + 15min na prezlečenia

itinka123
23. sep 2012

Ahojte, my chodime do DC Ihrisko na Novom meste(za polusom). Ponukaju tam mnozstvo cviceni pre deticky a rodicov, pre maminky hned po porode za ucasti babetiek, tanecnu pre skolkarov, anglictinu, tvorive dielnicky a rozne ine kruzky a kurzy. Vyhodou je, ze ked si chcete zacvicit,, nemusite dieta odkladat 🙂 Vyhra sa vo vedlajsej herni pod dozorom 🙂 Zvonku je to osarpane, ale vo vnutri super🙂
Myslim, ze kazdy si tam moze nieco najst pre seba a dietatko. Mrknite: www.dcihrisko.sk

ducci
27. sep 2012

my chodime do buppy centra v shopping palace a je to tam super, mala sa vyblazni

rodinnevikendy2
29. sep 2012

@adrika79 Odporucam Alma centrum v Dubravke, alebo nase vesele aktivity, rodinne rozpravkove vikendy. 🙂

lencika
5. okt 2012

@kimmie ahoj my chodime do cubiconu a tam sa hlavne paci mojmu priatelovi, chcem vyskusat ten palace buppy a v tom knihkupectve som bola ale to je tak na vypitie kavy a nieco kupit a ist domov no napis ako sa ti tam pacilo 😉

janet24
5. okt 2012

@lencika Bupi je vyborne budes spokojna

kvetinka211
5. okt 2012

@presporkovo ahojte, chcela som pozret aktualny program na vasej stranke a pise mi, ze moze byt problematicka - asi sa vam tam dostali nejake neprijemnosti "Škodlivý softvér hostili domény v počte 1 vrátane hcmmiinj.ddns.me.uk/.
Domény v počte 1 vrátane lamiabiocasa.it/ sa javili ako medzičlánky šíriace škodlivý softvér medzi návštevníkmi tejto lokality."
tak sa asi radsej zastavime osobne 😉

detskekurzy
6. okt 2012

Ja by som vam odporucila 🙂

tin007
7. okt 2012

Ahojte, v Dome kultury Dubravka byvaju pravidelne rozpravkove vystupenia v nedelu dopoludnia. Dnes je od 10.30 Cervena ciapocka (divadielko Strazanovcov), chystame sa tam.

zirafka52753
15. okt 2012

tu vo Vrakuni je safari club je tam super je to ako v skolke same hracky aj premale miminka je tam vselico a vy mamicky si tam mozete posediet dat si kavu alebo caj pridavam nejake fotky 🙂 🙂 🙂 🙂

kathynka
1. nov 2012

nechodite niekto do presporkova? neviete, kolko je tam vstupne? na ich stranke som to nenasla...dakujem

slavkicek
4. nov 2012

@kathynka v presporkove je do herne vstup 1e 🙂

purpuratelier
14. nov 2012

My chodíme do Purpur Atelieru, modelujeme z hliny, maľujeme, kreslíme, pijeme čaj, púšťame si rozprávky, vystrihujeme a lepíme. Chodia sem aj malé deti aj väčšie.

lencika
14. nov 2012

@zirafka52753 ahoj prosim ta kde je presne tento klub vyzera fakt dobre dakujem

zirafka52753
14. nov 2012

@lencika to je na podunajskej 29 mozes pozriet aj www.safariclub.sk 😉

lencika
14. nov 2012

dakujem za velmi rychlu odpoved

tin007
15. nov 2012

Ahojte, ak by bolo v sobotu doobeda skarede pocasie, tak vas pozyvam na jesenne tvorive dielnicky pre deti s rodicmi v Rodinnom centre Macko (Bratislava, Dubravka) http://www.mcmacko.sk/web/wp-content/uploads/20... a je s tym spojena akcia Daruj kolac Mackovi.

juzanka77
16. nov 2012

My chceme vyskusat v Petržalke http://www.hopsasa.sk/o_nas

Tu začni písať odpoveď...

Odošli