Kam s deťmi vo Zvolene? Máte tip?

anickaajanko
14. máj 2009

Maminy dajte nejake tipy? Kam chodite s malymi, skoncilo nam plavanie aby sme sa nenudili. 😀

tami712
7. jún 2009

aj ja by som brala nejaké tipy 😀 😕

crysmile
7. jún 2009

hm, tiez mam ten problem.. vo zvolene myslim nie je ani materske centrum, ze?

tami712
7. jún 2009

crysmile materské centrum :
http://www.mcrodinkazv.szm.sk/

zitniakova
27. jún 2012

Dobrí večer nebývam dlho vo Zvolene poradily by ste my dáke centrum pre mamičky z deťmi

malabiba
29. jún 2012

Neviem aké veľké deti máte, ale dá sa ísť na rôzne miesta. Arborétum Borová hora je krásna prechádzka pre deti, zvládnu to aj malí, kúpanie na Orlíku pri zvolenskej priehrade, sú tam bazény, šmýkačky, trampolíny, cez týždeň tam nie je veľa ľudí, ďalej v Sekierskej doline je pekné športcentrum Ekoma, kde radi chodíme s deťmi, vydržia tam hodiny, jazdenie na Kráľovej, na ranči u Lunterovcov sú okrem koníkov aj preliezačky, krásny areál pre deti. Čo ma ešte napadne Kreatívny svet na zvolenskom zámku zámocký klub, CVČ Domino organizuje zaujímavé akcie na leto, potom Magic academy angličtina pre detičky od 1 roka...fuu je toho celkom dosť

balance111
31. aug 2012

Ahojte.. je tu nejaká mamička zo Zvolen-Západ Novozámocká, ja som bývala v Banskej Štiavnici tak tu poznám málinko ľudí. Mám 9mesačné miminko.. rada by som našla kamošku s ktorou sa podelíme o radosť s našich detí a vymeníme skúsenosti. Napíš mi na túto stránku. S pozdravom Miška 🙂

gary
17. apr 2013

prisla som na Slovensko s mojim 2 rocnym synom ., ktory je Anglican . Vie mi niekto poradit kde vo zvolene alebo v Banskej BYSTRICI je fun pre deti ? Alebo kde mozem syna dat do skolky len nielkolko hodin bez cakania a viplnovania formularov.

drobec222
16. máj 2013
adamek2012
26. aug 2015

Vo Zvolene otvorili krásnu novu detskú hernú! Je krásna chodím s malým od otvorenia!odporucam🙂

sunnyflower
8. nov 2015

@adamek2012 kde kde kde?