Kam s dieťatkom k vode na východe?

lucia006
21. jún 2013

Chcem sa opytat mamiciek kde by mi poradili ist s 8mes,dietatom k vode ,nie prirodnej ale kde su kupaliska normalne aj termalne kde sa da aj ubytovat vhoteli a maju tam aj postielky pre deti na izbach? Dakujem 😉

sadomaso
23. jún 2013

@lucia006 Zalezi podla toho odkial si. Ci mas auto, ci budes cestovat vyhradne autobusom. Ci tam chces ist len na par hodin. Alebo sa aj ubytovat. Ci mas vela penazi na to urcene ci malo. Ci chces ist aj do madarska alebo chces vyuzit aj predrazene slovenske termaly. Detske postielky na izbach povatsine nemaju. A ani neviem ci by som do takeho pradla dovolil dat male dieta. To sa riesi prenosnou postielkou. Takze Daj kriteria a dame moznosti 🙂

lucia006
autor
24. jún 2013

@sadomaso problem je vtom ze v cestovnej postielke mi nechce spat.auto mame ,je jedno kolko bude stat chcem ist na dve dni jednu noc ,pozerela som uz poprad aquacity tam su par hotelov,ta stara lesna sa mi tiez pozdava 31e za noc na osobu ,maly ma zdarma celodenny vstup na kupko zdarma plus polpenzia,ale este niesme rozhodnuty,a pradlo dopostielky by som si urcite doniesla svoje,ale mozno urobim tak ze bude spat medzi nami tu jednu noc maly 😉

sadomaso
24. jún 2013

@lucia006 Ja mam taky komplex zo slovenskych kupalisk a termalov. Kazdy chce zarobit za noc vela. Preferujem Madarske kupaliska. Ubytovat sa da priamo na kupalisku, ceny ludove, vstupne tiez, pozri toto : http://sk.hungarospa.hu/hungarospa-strand/bazeny
Ja z malou chodim do nyregyhazy tam je to pre male deti uplne super. Ale chodim tam hlavne v zime. V lete skor otvorene kupaliska. Ten prvy odkaz co som ti dal tam je aj pieskova plaz z vlnami.
A cena ?
V madarsku v nyregy platim za seba vstup 7 e .. a v poprade som platil 20 e ...
Takze ak chces silou mocou na sk tak pozri stranku aquapark besenova, tam je byvanie v kruhu okolo kupaliska. 🙂 a zalezi ake volnocasove aktivity preferujes. Ale je tam toho dost.

tufa
24. jún 2013

ahojky,
znamy využili pobyt cez zlavomat v Starej Lesnej a velmi sa im tam pačilo. Neviem presne , ktorý hotel ale idu tam opat.
Inač je kopec penzionov, chat kde je k dispozícii welnes takže už len googlit 🙂

lucia006
autor
24. jún 2013

@sadomaso no ja akoze som nikdy nechodila po slovenskych kupaliskach,mi sme tiez len domadrska do thisojvaros ci jaksa to pise,ale smalym tam nechcem ist pretoze pomadarsky neviem ani ceknut a ked by smalym sa daco stalo tak to ai tazko vysvetlim,chapete!!CHCEME skusiy jednu noc mimo domova na sk lebo vseptembri idme do Spanielska chcem vediet ako reaguje na cudzom mieste.

lucia006
autor
24. jún 2013

@tufa dufam,ze budeme aj mi spokojny v starej lesnej 🙂