Kam sa chystáte s deťmi na MDD 1.6. ?

zuzitka
16. máj 2008

kam sa chystate s detmi v tento den? 🙂

simka9122008
1. jún 2008

Všetkým deťom k ich dnešnému sviatku prajem len to najlepšie 😵

nevesta
1. jún 2008

Vsetkym detickam naj, naj k sviatku 😵 😵 😵

lilu18
1. jún 2008

aj ja sa pridavam.Detičkam všetučko naj. nech su stale usmiate a zdrave 😀 😀 😀 😅 😅 😅

sasenka
1. jún 2008

My sme boli už včera oslavovať, v Hornom Vadičove sa konalka pekná akcia (www.rsvadicov.sk) ak to nemáte na Kysuce daleko, môžem iba odporúčať, aj normálne cez rok, ihrisko je velmi pekné (aj lyžovačka pre decká v zime dobrá - pre dospelákov ani nie)
Boli tam rôzne atrakcie, koníky, malovanie na tvár, kúzelník, Bezdeda (tak ten bol super ako komunikoval s deckami 🙂 ), uškriekaný Mikla sa mi páčil menej, večer ešte Tina (ale tu sme už nestihli 🙄 ) Platilo sa vstupné 100,- za rodičov, decka zdarma, a vovnútri bolo už všetko v cene, nič sa neplatilo - super! Henika sa povozila na koníku 2x, pošmýkala, vybláznila, 2 obrázky na tvar dala namalovať, súťažila na podiu - fakt si užila dník 😀 Aj naš 15-mesačný Alexko sa vybehal, je to tam upravené, umelý travniček, rovinka, blízko je les, no a ešte aj počasie vyšlo na 1*.
Dnes ešte ideme na divadielko na námestí, tak sa tešíme.
Kupujete deckám aj malý darček? My ano, ale viecs a im ráta takýto výletík 😀

zuzitka
autor
1. jún 2008

boli sme na tom pochode proti hladu 😉

kuk foto:
http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/tnt-pochod-prot...

ivka19
1. jún 2008

maca 793,myslela som do parku a az teraz badam,ze do prku,a pocasie ☹ my sme v uk a tu dnes ako na potvoru prsi 😠 takze sme boli v hrackarstve 😉

sasenka
1. jún 2008

No kočky ahojte, dnes sme sa ešte boli vyšantiť sa na námestí, stretla som par znamych, Henka spolužiačky:D Tiež som jej kupila balonik, aj ked som povedala že už je velka a už nedostane:ups: no ale aspoň sme podla neho vedeli, kde sa dieťa pohybuje 😀

rumka
2. jún 2008

maca793 a kde si kupovala toho macíka?

sumienka2525
2. jún 2009

Ako ste tento rok s detičkami oslávili MDD??? Moja mala bola v ZOO , dostala kopu sladkosti a ešte sme mali aj zábavku pri nakupovaní v Kaufli kde počítala balóniky a dostala tam cukrík a nanuk, tak sa potešila. 🙂

penny13
2. jún 2009

My sme boli v Dvore Kráľové v Safariparku a tam som im kúpila dajaké darčeky. A potom som im(samozrejme so sestrinou pomocou) upiekli ich obľúbené veterníky.

xlucia
30. máj 2011

ozivujem prispevok... co organizujete tento rok? aku drobnost date detom, teda ak nieco davate?

ivett1
30. máj 2011

ahoj...my ideme tento rok tiež do zoo 🙂 , len do Viedenskej (Schönbrun)...dúfam, že našim detičkám sa tam bude páčiť... 😉

jahodka11
30. máj 2011

xlucia-my pojdeme asi do parku....a chcem mu kupit novu misku s poharikom vlacik tomas...on to miluuje a ma aj pohar aj misku taku obitu...to mu chcem dat rano, hned ako sa zobudi....mu to necham na gauci, ze jeeej, co to mas? darcek ku dnu deti? dufam, ze sa potesi.. 🙂
ivett1-urcite sa bude pacit, my sme tam boli nedavno, je tam super 🙂
inak nie som moc zastankyna tych masovych akcii,mozno, ked bude vacsi....
a este by som nieco upiekla....uvidim co 🙂

riverparkdanceschool
30. máj 2014

"Milé mamičky, Woow Toys a Riverpark Dance School pripravili pre všetky detičky DEŇ DETÍ plný zábavy, tanca a hier, na ktorý by sme Vás radi pozvali.
Na deti čaká bohatý program v hračkárstve WOOW TOYS a tiež tanečné hodiny ZDARMA v našej tanečnej škole RIVERPARK DANCE SCHOOL.Deti si budú môcť počas dňa zbierať súťažné nálepky, či už z tanečných hodín alebo iných aktivít a vďaka týmto nálepkám budú môcť vyhrať zaujímavé ceny! 🙂
Počas celého dňa detí budete tiež môcť zakúpiť svojim deťom letný tábor HOLLYWOOD DANCE CAMP priamo v našom informačnom stánku za špeciálnu cenu 199€.
Tešíme sa na Vás v nedeľu 1.6. 2014 od 11:00 v komplexe River Park na Dvořákovom nábreží (parking zdarma) 🙂
Viac informácií na našej internetovej stránke 🙂"