Kam sa chystáte s deťmi na MDD 1.6. ?

zuzitka
16. máj 2008

kam sa chystate s detmi v tento den? 🙂

zuzitka
autor
16. máj 2008
sylverka
16. máj 2008

No ja sa chystám krsniatkam na prvé sv. príjmanie a deň predtým majú narodky oni sú dvojvaječné dvojratá chlapček a dievčatko 🙂

maca793
17. máj 2008

ja idem do Europy, na detský program, na zmrzlinu, kúpim im nejakú hračku a je to. možno pôjdem ešte s nimi na plaváreň. 😉

mucilienka
17. máj 2008

a ja mam vtedy narodeniny 😀

uhlikova09
17. máj 2008

My sa chystame na Kvetnicu-mestska čast PP,tam organizuje manželova firma Den deti 😉

elise
17. máj 2008

ja spravím nepečenú tvarohovo ovocnú tortu a ked bude pekne tak tento den strávime u našich na chalupe celá rodinka 😉 😉

maca793
17. máj 2008

mucilienka
tak potom všetko naj 😉
a aj som rozmýšľala, že sa pôjdeme previesť vláčikom po BB. deťom sa to páčilo aj minulý rok 😵

etuska
17. máj 2008

my ideme 31.5 na svadbu aj s dcerkou a ta sa na nu tesi uz mesiac vopred 🙂
No a 1.6,hmmmm....asi niekam na výletik do prírody,alebo zavolam k nam par malych kamaratov a vysantia sa v zahrade 🙂

maca793
17. máj 2008

etuska
len ak bude fajn počasie 😀
ja by som sa tiež s deťmi vyšantila na záhrade, ale záhradu nemáme ☹ môžem prísť k vám? 😝

andrea.m
17. máj 2008

my budeme s deťmi na dedine u mijích rodičov,lebo môj ocko ma v ten deň narodeniny tak pôjdeme blahoželať a deti budú mať výlet.ked nám výjde počasie tak bude super víkend.

etuska
17. máj 2008

kludne 🙂

gabrielkabj
18. máj 2008

my ideme na predstavenie macka Poo do Ke nie je to sice 1.6. ale je to dar ku dnu detí. 😵

maca793
18. máj 2008

a koľko stojí lístok?

jankapo
18. máj 2008

maca, pozri si www.ticketportal.sk.... 😉

susik77
18. máj 2008

my budeme malu krstit 🙂 nejak to tak vyslo 🙂

gabrielkabj
18. máj 2008

ahojte naš stal myslim 990 sk jeden ale budeme sediet v predu v 6 rade takže to zaleži od toho

zuzitka
autor
18. máj 2008

ahojte - ako stravit den deti a trochu pomoct....

tu su nejake infosky o akcii: End Hunger - Walk the World
bude to 1.juna 08, BA o 9.00h do cca 14.00h
je to 6.celosvetovy Pochod TNT proti hladu

kazdy ucastnik prispeje 199sk/dospely/ a 99sk/dieta do 12rokov/ na konto Svetoveho potravinoveho programu OSN
na zachranu deti postihnutych hladom.
pri registracii kazdy ucastnik dostane tricko, siltovku a naramok s logom akcie

ked sme tam boli pred 2 rokmi, startovalo sa z Hviezdoslavovho namestia, isli sme okolo Michalskej brany, po Sturovej ulici, cez stary most a pri Auparku bol ciel. tam bolo obcerstvenie a vystupoval Jakub Petranik /superstar/
moderoval to Lubos Sarnovsky z JOJky, pochodoval s nami aj Maros Kramar s manzelkou, moderator Bucko /riskuj/, dalej ten Juraj, co hlasi pocasie na JOJke 🙂

zuzitka
autor
18. máj 2008

nejake info o minulorocnom pochode:

... milion ludi po celom svete zaspava kazdu noc s pocitom hladu.... kazdych 5 sekund zomrie jedno dieta od hladu alebo na dosledky suvisiace s hladom.... napriek tomu nasa planeta vyprodukuje viac ako dost potravin pre celu jej populaciu....

v roku 2007 sa do pochodu vo vyse 100 krajinach sveta zapojilo viac ako 550 000 ludi. nechybalo ani TNT na Slovensku. viac ako 260 zamestnancov, kurierov, partnerov a priatelov TNT prislo a vyjadrilo solidarnost a podporu projektu. cela akcia sa odohravala priamo v centre hlavneho mesta a na boj proti hladu sa nam podarilo
vyzbierat 121 537 sk 🙂

maja22
19. máj 2008

my dvaja s Marečkom máme vtedy narodky 🙂 😵 😵 😵

miruss
19. máj 2008

My zoberieme Kubka na výlet do Lešnej.

yvka
20. máj 2008

My pôjdeme asi do košickej ZOO. Nemáte nejaký dobrý typ kam s detúrencami na 1.júna v Košiciach? Alebo ešte nejaké dobré akcie?

mivava
20. máj 2008

čaute baby.U nás bude Podhradská a tým kamošom,tak bude pesničkový a tanečný den.

zuzitka
autor
23. máj 2008

program na Pochod proti hladu

9.00 hod - Zraz účastníkov – Námestie P. O. Hviezdoslava, pred starým SND
- Poznávacie znamenie – oblečené krásne tričká a šiltovky s logom akcie.

9.00 hod. – 9.30 hod.
- Registrácia účastníkov
Registrácia bude prebiehať pri stolíku označenom názvom „registrácia“. Zaregistrujte seba a svojich blízkych hneď po príchode. Každý, kto patrí do TNT sa tu príde zapísať a nahlási seba a počet osôb a detí mimo TNT, ktoré prišli na pochod s ním. Hostesky mu na základe toho dajú príslušný počet identifikačných náramkov (Pre každého účastníka jeden). Tento náramok bude slúžiť ako hlavná identifikácia pochodujúcich a neskôr v aráli Základnej školy na Nobelovom námestí ako identifikácia pre personál, ktorý bude vydávať občerstvenie. To znamená, kto sa nezaregistruje, nedostane náramok a personál mu žiaľ nevydá jedlo...
Pozn. Pre nových, vopred nenahlásených účastníkov, bude možnosť na mieste sa zaregistrovať a zakúpiť si v hotovosti tričká a šiltovky.
- Distribúcia minerálok na dopĺňanie tekutín počas pochodu
- Rozdávanie balónov (kto sa bude tešiť z hélia, dofúkne si balónik znovu sám ), distribúcia papierových vlajočiek

9.30 Slávnostné otvorenie podujatia; príhovor Dina Ajanovića (Generálny riaditeľ TNT Express) a ďalších prítomných predstaviteľov mesta, či médií, nejaká poézia a tak..

10.00 Štart pochodu
Trasa: Hviezdoslavovo námestie ( pred budovou SND) - Rybárska brána - Hlavné námestie- Kostolná - Primaciálne námestie - Klobučnícka - Nám. SNP ( okolo hl. posty ) - Michalská - Ventúrska - Panská – Rybné námestie - Nový Most - Nobelovo námestie - Zaver: areál ZŠ Nobelovo námestie 6
Pozn.č.1: z Nového mosta sa napojíme na cyklistický chodník, ktorý vedie okolo Incheby cez lávku až na Nobelovo námestie a obe tieto trasy sú v pešej zóne, číže nebude nutné prechádzať cez nebezpečné dopravné komunikácie.
Pozn. č.2: Na Novom moste sa podľa pokynov moderátora rozostúpime po celej jeho dĺžke a urobíme spoločnú fotku. Za mostom na pokyn všetci na vhodnom mieste naraz vypustíme do vzduchu balóny. Len aby ste vedeli, o čo ide, keď sa také niečo bude organizovať. Upokojte deti, že za balónik dostanú odmenu (cukríky...) a ďalšie balóny budú aj v cieli. Fotiť sa budeme pribežne počas pochodu, moderátor to bude riadiť cez megafón.

11.30 – 12.00 Príchod do cieľa – areál Základnej školy na Nobelovej ulici
- Záverečný príhovor – Dino Ajanović
- Občerstvenie (majte na pamäti, že ide o nízko-nákladovú charitatívnu akciu):
o Pečená klobáska, horčica, chlebík, super koláčik, kofola, minerálka, nealko pivečko
- Program:
o superhudbička - so super veselým „dídžejom“, ktorý zahrá aj na želanie!
o maľovanie na tvár, hádzanie loptičkami na cieľ, hádanie totožnosti predmetov
o Športový program a súťaže pre deti pod dozorom telocvikárky
o bábkové divadlo a minikurz pre deti na bábkohru
o a iné...

Prineste si zo sebou deky!!!! – v areáli školy totiž nie sú lavičky –
UROBÍME SI SUPER PIKNIK V TRÁVE!!!!!!

14.00 – 14.30 predpokladaný záver podujatia

maca793
31. máj 2008

tak zajtra je to tu: ja som deťom kúpila už dopredu svietiaceho macíka, bol za super cenu, minulý rok sa predával ešte po 1200,- a ja som ho kúpila za 299,-sk. takže nedostanú nič, dnes sme boli pozrieť vo Zvolene, takže som minula strašne veľa peňazí a zajtra ideme na program do mesta. 😉

sestri
31. máj 2008

tak ja som mojej kúpila tričko ...neviem ako sa to píše...musical schol...bola do toho filmu zbláznená.som zvedavá čo povie.

ivka19
31. máj 2008

ja som nasej princezne upiekla tortu 😝 a uz sme dnes vecer aj grilovali 😝 zajtra ak bude dobre pocasie,tak pojdeme niekam von do prku 😵

maca793
31. máj 2008

do prku? 😉
viem, do parku. aj ja by som dala niečo grilované, zajtra má byť tak ako dnes.

julia225
31. máj 2008

tak my dako den deti neprezivame... 😒 nasi nam vzdy nieco male kupili...a teraz je vlastne aj moja dcera akoby ich...tak asi dostaneme zas nieco od rodicov a mozno nas aj niekde vezmu... 😅 😝 😀 😀 😀

maca793
31. máj 2008

prečo nie? veď zajtra bude krásne, tak ich niekde zober a zabavte sa. ja somMDD začala tak povediac oslavovať viac pred 3 rokmi, keby boli deti už väčšie a mali z toho nejaký ten zážitok. a zajtra to bude ich deň.