Kam sa íst kúpať s detičkami v Bratislave?

ricky
7. mar 2008

Ahojte neviete poradit nejaky bazen v BA a okoli co ma teplu aspon 32 st. vodu? na kurzy plavania s babatkami sme uz chodili a teraz nam staci len ta tepla voda...moja draha ma uz rok a pol a....aj nejaky hotel by mohol byt co ma vstup aj pre neubytovanych .....tusim v devinskej by mohlo byt take nieco, neviete nikto? vdakaaaaaa

katka432
7. mar 2008

ricky,ahoj,unas v raci je hotel baronka,a ma aj bazen,da sa tam ist vraj aj s detickami,ale osobne sme to este neskusali,no chystame sa na to,tak dam potom vediet 😉

ricky
autor
9. mar 2008

diki moc🙂 a nevies aka je tam teplota vody?

katka432
9. mar 2008

to neviem,este sme tam neboli,len chodime okolo a deticky tam obcas vidime aj malicke.ked nahodou pojdete,mozte dat vediet,mozno by sme sa pridali 😉

ricky
autor
9. mar 2008

ok, chystam sa tam s kamoskou co ma male mimino...tak dam vediet ak pojdeme...este zavolam do toho hotela ci mi nepovedia aka je tam teplota...vdaka 🙂)

katka432
9. mar 2008

ok 🙂

ricky
autor
9. mar 2008

mi pisali ze maju vodu co ma 28 st.nevem ci to neni malo...mame dost fajnovu dceru🙂 ta vleze len do teplej...

katka432
9. mar 2008

heh,to nasej je jedno,hlavne,ze je to voda 😀 😀 😀

zuzitka
31. mar 2008
otta
3. apr 2008

My chodime do Senca, uz vyse roka, najprv na kurz plavania, teraz uz len tak, zatial sme nedostali ziadne kozne choroby a maly je velmi spokojny.....

anamor
4. apr 2008

ahoj otta ako ste spokojni s plavanim v Senci?

ricky
autor
6. apr 2008

hej v senci sme boli, je tam fajn, ale pre mna daleko, kym tam dojdeme tak aj hodinu to trva...hladame nieco v BA, co ma teplejsiu vodu ...aspon 30-32 st....ak by niekto vedel, bola by som vdacna....

katy1979
11. apr 2008

ricky skús hotel West. Zevraj tam robievajú aj kurzy plávania pre detičky a je tam aj slaná voda.

majdzi78
12. apr 2008

Ahoj Katy, da sa ist na skusobnu hodinu, alebo si musim kupit hned cely kurz plavania? A kde je hotel West? Aky velky je bazen? Dik ak mi vies zodpovedat na moje otazky. Maja

katy1979
12. apr 2008

majdzi tak vela vecí ti neviem odpovedať. West by mal byť niekto v okolí kamzík, koliba

http://www.hotel-west.sk/

a to o tom plávani som sa dopočula v alve takže vôbec nič o tom neviem. Jedna baba to tam spomínala

ricky
autor
27. apr 2008

pozerala som ten hotel west, ale tam robia iba kurzy a su dost drahe 8 kupani- 3990,-sk...co je podla mna dost, aj ked su v tom sice masaze a sauna, co je fajn, ale my hladame iba obcasne okupanie sa a tam to neni podla nasich predstav....ked sa chce niekto okupat mimo kurzy tak to stoji 990,- sk, co je tiez dost...a tusim tam pustia max.4 ludi do bazena+deti....ale dakujem za tip🙂
Ale prosim maminy, ak o niecom vedia, nech mi daju vediet!!! iba v BA, alebo zahorie, dakujem 🙂)))

ricky
autor
6. máj 2008

halooo nenapadlo niekoho nieco? vdakaaa

bibula
7. máj 2008

aj ja by som chcela,sico v piatok sa chystam do senca aj s drobcom a family 🙂

evita.m
7. máj 2008

Ahojte, mohli by ste mi prosim napisat kam sa mozem ist kupat iba s 3mesacnym babom??? kde v BA su take moznosti...
dakujem
🙂

ricky
autor
8. máj 2008

S takym malym babom akurat tak do alvy,kde robia kurzy alebo do toho hotela west na kamziku,tam maju tiez teplu a nezavadnu vodu..inak neviem kam,snazim sa k tomu v tejto teme dopatrat ale zatial nikto neporadil kde sa da okupat aj mimo kurzov a kde maju teplu vodu...

xxmargaretka
9. máj 2008

v ba asi take nic nebude a toboz nie kryte..sak ani poriadne kupalisko tu nieje ☹

ricky
autor
9. máj 2008

jedine co este pripada do uvahy, ak vase dieta znesie 28 st.vodu je ten hotel baronka v raci a bazen v devinskej novej vsi- vo fit centre max...

ricky
autor
11. máj 2008

Este sa da do hotela bonbon v petrzke,celkom tepla voda,ale ceny su hrozne..400sk za vstup na 2 hod.

majdzi78
13. máj 2008

Na zahradnickej v BA je Snops, tusim tak sa to vola, je to v tej ortopedickej klinike, jeden kurz 3600 Sk, je tam 10 vstupov, tusim maju aj web stranku, pozriem a dam link.

majdzi78
13. máj 2008
ricky
autor
13. máj 2008

ale to je asi pre starsie deti, nie, a da sa tam aj mimo kurzov?

otta
14. máj 2008

Ahoj Anamor, k tomu Senci asi tolko, ked sme zacali chodit, to bolo asi pred 1,5 rokom, bolo to super, kurz viedla perfektna lektorka, ta vsak isla na matersku a kvalita sa postupne zhorsovala. V kazdom pripade je super, ze tam mozme byt 3 hodiny, t.j. hodina kurz, po kurze sa da ist do sauny, na topogan, do dalsich bazenov. V Alve to vsetko musis zabsolvovat za tu hodinu, ba dokonca sa mi zda, ze aj menej ako hod. Bol to stres, sestra tam chodila s malym.
Detom sa paci, naucia sa rozne riekanky, su medzi detmi a spriatelia sa s vodou. Neocakavajte vsak, ze po kurze vam bude dieta same plavat! Diky za tu info o Weste! mame to blizko, tak tam pojdeme mrknut.

ricky
autor
21. máj 2008

Tak som konecne nasla co som hladala...bazen v stupave link- http://www.sportpark.sk/ je tam 32.st. voda, za deti do 3.r. sa neplati a vobec, vyzera to tam uuuzasne...

dika
27. máj 2008

ricky uz si bola v tej Stupave?

luciaj
30. máj 2008

Ja by som sa tiez chcela opytat na moznosti travenia letnych horucich dni v BA ... do jazera 9mesacnu dcerku nepustim, tak hladam alternativy, aby sme nemuseli byt cely den zavreti doma alebo sa neupiekli medzi panelakmi.

ivka07
15. jún 2008

Ahojte, my sme boli včera na krytej plavárni v Pezinku kedže som hladala na kupanie počas škaredých dní v blave ale všetko drahé. V pezinku sme paltili 50 na osobu a deti do troch rokov zadarmo. Maju tam malý bazén max.hl.40cm. Malá sa tam vybláznila a my sme si zaplávali v plaveckom bazéne.