Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

chiara.rrika
29. okt 2007

ahoj mrenka, nie tatino musi yarabat korunkz a ja som si chcela od neho aj trosku odpocinut 😀 😀
a vz ako sa mate_ 🙂

mrenka
29. okt 2007

ahaaa 😀 😀 no my este stale trcime doma,lebo lili kiahnuje,ale uz to pomaly zacina miznut,tak to bude mat za sebou,huraa 😉 😉 a kde budete vianocovat?

chiara.rrika
29. okt 2007

budeme v taliansku, a pridu aj moji rodicia, takye budem mat plny dom..no parada, rozmyslam ze pojdeme von, ale kam tu v meste ma to vobec nebavi, uz tu pomaly ani nikoho nepoznam,no je to take o nicom...
a vas tatino ako pracuje_?

mrenka
29. okt 2007

to budete mat super,a v IT nemas net?

martinkamm
29. okt 2007

ahojte babulky

mrenka
29. okt 2007

ahoj martinka 😉

martinkamm
29. okt 2007

ahoj mrenka ako s adnes mavate?dnes vyzera byt pekny den a je aj celkom teplucko 😵

mrenka
29. okt 2007

martinka,ked som si to precitala,mala som pocit,ze si momentalne niekde v teple pri mori 😀
no mame sa uz lepsie,ale este stale nechodime moc von,len tak okolo domu,v zahrade a tak...a ty uz vies,co mas v brusku?si v robote ci doma?

martinkamm
29. okt 2007

som doma ja studujem poslednym rokom vs tak som teraz doma do skly pojdem az zajtra vecer a nevieme est epohlavie ale uz s anemozem dockat 😵

mrenka
29. okt 2007

jaj,tak aspon sa nemusis stresovat v robote,no aj ked ked si prdstavim statnice,ble 😝 ja som tiez statnicovala ako tehu,je to pekne neprijemne ten stres 😖
a kedy budes vediet pohlavie?

martinkamm
29. okt 2007

netusim kedze som tehu prvykrat 😵 a statnice ja budem robit uz s miminkom v naruci termin mam totiz na 31.3 a statnice su neskor

mrenka
29. okt 2007

myslela som to tak,ze kedy ides na sono,asi v 20tt,ze?kukala som tvoj albumik,tvoj priatel vie,ze si tehu a odisiel?prepac,ze sa pytam,ale ja takymto veciam proste nerozumiem...akoze si to vsetko mas odsrat sama?uuuzas 😠

chiara.rrika
29. okt 2007

nemam lebo sa nam pokazil lap top , takze som bez internetu, rozmyslam, ze idem trosku von, ale ved neviem ako sa mam obliect vyzera
ze bude celkom teplo... 😠

martinkamm
29. okt 2007

mrenka ano opustil nas najprv bolo vsetko ok ale potom prisla zmna s natlakom od kamosov a rodiny ze osm vypocitava mrcha adietatko som si vynutila ale uz ich nechavam tom zit hlupi ludia nevymru

mrenka
29. okt 2007

martinka,tak sorry,ale to je iny chrapun a bezchrbtak,ale vies co,lepsie tak,ako sa potom trapit s idiotom 😠 😠

chiara,tak ale budes ho mat potom,ked ho opravite?
no baby,musim ist,lili mi tu sklbe knizky,boooze..

chiara.rrika
29. okt 2007

budem mat net potom ked ho opravime aj doma ovite sa poobede 🙂

chiara.rrika
29. okt 2007

babulky vy co dnes vsetky spinkate? 😀 😀

maruschka
autor
29. okt 2007

čaute baby,dneska bolo krásne,že?s kočkami sme boli v horách zbierať farebné listy a ideme lepiť jesenné pozdravy.Ako znášate zmenu času?Naše deti sa nevedia vpratať do kože.Ráno vstávaju zasa nenormálne skoro.Neviem,či ich to niekedy prejde,tento zlozvyk. 😀 Dneska v noci mi prechladol nejaký sval vzadu na krku a idem sa zblázniť od bolesti,vôbec nemôžem otáčať hlavou.Ale čo už,jedna mama si nemôže dovoliť nariekať,tak som si dala Ibalgin 600 a išli sme do prírody.Normálne mi stále padá hlava na jednu stranu.Sranda.
Včera sme boli v Maxe na divadielku.Ktoré ešte neviete,v nedeľu o 16,00 býva v Maxe v detskom kútiku za Johnom Garfieldom divadielko.Vždy tam hrajú iní herci a našim deckám sa to veľmi páči.Pre rodičov sú tam lavičky a pre deti velikánsky koberec,kde môžu počas predstavenia sedieť.A je tam aj odkladacia škôlka-za poplatok postrážia deti-ako všade,ale ja som si to všimla až teraz.No nič.včera bolo predstavenie o kráľovi a špinavom kráľovstve a túto nedeľu bude Červená čiapočka.
Takže toľko z tohoto víkendu.Skúšky sme zvládli na A,A-aj manžel.Takže teraz máme na mesiac leháro,do ďalších 😎 😎

Prepáč martinka,že sa starám,do vášho rozhovoru,ale ten tvoj priateľ je riadny exot a ja dúfam,že mu to bude aspoň trocha ľúto,keď ťa bude vidieť,ako ti v živote všetko vychádza a ako sa po vysokej škole-šťastne ukončenej krásne kočíkuješ s bábätkom.A keďže do toho zapojil celú mašinériu ľudí,čo ťa odsudzujú,tak dúfam,že sa mu to vráti.Tebe a tvojmu maličkému bábätku držím palce,aby vám to vyšlo tak,ako si to predstavuješ. 😵 😵

chiara.rrika
29. okt 2007

Maruscha takze mate za sebou krasny vikend to vam zavidim my sme vikend presedeli doma...ved na slovensku je teda hrozne pocasie 😠

mrenka
29. okt 2007

marusch,tak gratulierung ku skuskam,vy ste ini biflosi 😀 to s tym divadielkom je supis,pojdeme kuk,len neviem,ci to bude lili bavit,vasu mladsiu to bavilo?

chiara,a ako je v it?tu je veru pocko na h...,vkuse sa to strieda,brala by som,keby sme mali aspon taku klimu ako chorvatsko napr.

martinka,veru,marusch ma pravdu,nech potom pozera,aka budes kocka mamca s babatkom,somar jeden a potom nech mu to je dobre luto 😠 😠 😠

chiara.rrika
29. okt 2007

NO KONECNE SA NIEKTO OZVAL HURAAAA
V italii je 22stupnov teraz mi volal muz och nech uz som tam lebo z tej zimi tu sa zblaznim ...co robis mrenka?

mrenka
29. okt 2007

chiara,akurat som uspala lilianku a uz zavislacim na MMB a MK atd 😀 😀
to pocko ti veru zaavidim,a byvate niekde blizko mora,ci nie?nakupuje sa tam super,co?ja uz sa tesim do rima,ideme zaciatkom marca,sice uz som bola par krat,ale je to naaadherne mesto 😉

chiara.rrika
29. okt 2007

ja byvam pri florencii, takye toscansko, ale je to nadhera, nakupuje sa super ja si radsej kupim menej ale kvalitnzch veci, najradsej mam roberto cavali, dolce gabanna, alebo versace...su to fakt kvalitne veci, ale to nehovorim ze ked pridem domov samozrejme ze navstivim aj novomestke vypredaje, vzdy muzovi nieco kupim a robim si srandu, ye ake to bolo drahe, a vy naco idete do Rima?? ci len tak??

mrenka
29. okt 2007

len tak na vyletik 😉 pokukat nove italianos trendy 😀

chiara.rrika
29. okt 2007

aha ale ako som videla tvoje foto ty si robila letusku nie_?

mrenka
29. okt 2007

chiara,ano 😉

chiara.rrika
29. okt 2007

a potom si zostala tehotna tak si musela skoncit 😉
a kde si chodila na skolu?

maruschka
autor
29. okt 2007

mrenka,naše baby to bavilo.lebo tí herci vždy do toho divadielka zapoja aj všetky detičky.Za odmenu vždy dostanú cukríky.a tá mladšia ani nedýchala.Lebo všetky decká tam spievali,tlieskali a ona sa nevedela vynadívať na všetko. 😀 🙂 😵
mrenka a tie skúšky,to je len úplný začiatok,budem rada,ak to s oškretými ušami dokončíme 😀 😀 😀
chiara,tak mi sa tu drgľujeme a vy si tam užívate v taliansku také luxusné teplúčko.No paráda. 😎 😎 😎 závidíme 😀 😀
Baby,ale moja segra je v tej organizácii Ľadové medvede a chodí plávať aj cez zimu.My tam stojíme v zimných bundách,šále,čiapky rukavice a ona ležérne v plavkách medzi kryhami ľadu si pláva po celej Zelenej vode.Ja tam odpadám od zimy a ona pohodička.Tak to je iný mortal. 😀 😀 😀

mrenka
29. okt 2007

chiara,chodila som na pravo a popri skole som lietala 😉

marusch,no fuuj,ja by som do takej ladovej vody nevosla...

zuzidr
29. okt 2007

sorry že sa tu pletiem:maruschka kuk do študujúcich mamičiek 😀