Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

elika
22. jan 2009

juuuj. som pokazila tu krasnu stovku a to sme ju nestihli ani oslavit

lenca13
22. jan 2009

elika mm pochadza z Predpolomy 😉

miriamkac
22. jan 2009

elika ma napadlo....nerobis nahodou v materskom centre v NMnV?...nerobili ste niekedy na den deti akciu v parku? (skakaci hrad, pesnickove stanoviste, ....)? A ty si nemala malu so sebou (vlastne na sebe) 😝 v satke?
Ak sa mylim, tak prepac....

elika
22. jan 2009

hihih lenca 13. jasne ze poznam 🙂
miriamkac nie nebola. ale mam babyvak 🙂 je to super vec, hlavne malej sa paci. 😉 mojmu chrbtu trosku menej, ale zatial v pohode mala ma okolo 10kg

lenca13
22. jan 2009

Inak babemky dobru noc 🙂

simasa
22. jan 2009

Elika,
tak my sa z videnia pozname, chodila som do NB na ZS 😀

simasa
22. jan 2009

Sa mi zdalo, ze povedama tvar, preto som sa pytala odkial si. Chodila som do triedy s Jurikovcami, Peto Kukuca, Stanka Tinkova, Majo Kusenda, ...
Tak dobru noc vsetkym.

elika
22. jan 2009

z videnia? ahoj silvi 🙂 jasne ze viem.... no super, zaspominam na stare casy. super, ze som vas tu nasla. jeeej a blahozelam k sabinke? ste obe velke kocky. ale ved ako vzdy. 🙂 kde teraz byvate? mozes pisat aj cez IP.

andreao
23. jan 2009

Ahojte babule,
vidim, že sa Vam tu celkom rozbehla debata.
Obcas som si Vas precitala, ale boli ste tu taký uzavretý kruh, nemala som odvahu rušiť.
Môžem sa aj ja k Vám pridať?

lenca13
23. jan 2009

Ahoj Andrea jasne ze sa mozes pridat 🙂 🙂 🙂

sticker
23. jan 2009

Vítame každého, kto si chce pokecať 😉 To sa len zdalo, že sme uzavretý kruh - keď sem chodili stále tie isté tváre 🙂 Ale teda tento týždeň sme sa pekne rozrástli 😉

andreao
23. jan 2009

Joooj, dik baby, trocha sa predstavim: volám sa Andrea, pochádzam z Častkoviec, momentálne bývam v NMnV, som ročník 79, mám 1 dieťa.
Niektoré Vás poznám, ale iba z videnia.
Miriamkac inak aj ja som chodila na gympel....
Tak asi tolko o mne.

martinano
23. jan 2009

dobre rano kocky, tak to sme sa na tom gymli stretli 😉 , tu zas nasnezilo 😝 uz mam pokazenu naladu len o som pozrela von oknom ☹

sticker
23. jan 2009

Ja som mala spolužiačku z Častkoviec - Zuzanu Burzovú, také vzorné dievča 😉 🙂 79 ročník je tu tuším v silnej zostave 🙂

andreao
23. jan 2009

Mata, ty si aky ročník?
Zuazanu poznám, vyrastali sme spolu, bola skoro moja susedka.

martinano
23. jan 2009

ja osm o kusok mladsia vy ste booli stvrtacky ja prvacka, mna budete poznat len podla tatina, bol riaditel na gym.

andreao
23. jan 2009

joooj, ano, v nedelu som ho prave videla, som si na neho spomenula, bola som po sestru na stanici, dosla zo Strassburgu, on bol asi po maminu.....
Ak sa nemylim.

martinano
23. jan 2009

jasne bol po maminu 😀

simasa
23. jan 2009

Ahojte babule,
tak ta nasa zaba o takomto case uz zasa spinkava, ale dnes nie a nie, tak piseme spolu. Ona vie tak vystrajat v tej postielke. A teraz, ked ju trapia tie zubky, tak najradsej tycky okusuje. 😠
ufsfuopô.ntzfjkjp䧾DEHIOP, - tak to je od Sabinky. Dajte precitat detom, ci neporozumeju 😀

martinano
23. jan 2009

simasa pisanie na pc poznam je to nieco podobne urcite deti budu vediet co to znamena 😉

sticker
23. jan 2009

Simi, že aj my pozdravujeme Sabinku 😀 😉 . Pomaly prejdete aj na jeden spánok..., či ešte nie?
A ako Ti je? Už lepšie?

simasa
23. jan 2009

Ale Jani, uz to ani za rec nestoji... My este buvame 3x za den, tak budeme prechadzat na 2. Lebo uz su to len take pol hodinky az hodinka. A vy ako bacujete?
Mata a kam to teba odvialo do NO?

martinano
23. jan 2009

manzel teda vtedy este priatel tu dostal ponuku ist pracovat, tak,ze ide skusit a ked sa vezmeme a budeme mat babo tak sa vrati a akosi sme sa zabudli vratit a uz sme tu vsetci 😀
malo to byt na chvilu a uz je tu dva roky 😀

martinano
23. jan 2009

simasa a co ti vyslo z vyteru, ked si stale na antibiotikach?

simasa
23. jan 2009

Nic tam nebolo, len zvysena sedimentacia a nejake crp ci co. Ma to znamenat zapal v tele. Ale neberiem ich lebo som vcera menila farbu jak chameleon 😀 Tak skusim samoliecbu.
No ideme na druhy uspavaci pokus...

martinano
23. jan 2009

moj osobny zdravotnicky nazor ano CRPzapal v tele, len by nebolo od veci prist na to kde, moze to byt podla mna oslabeny imin.system kojis malu a to bude tym.moje skusenosti niektore kocky, ktore dlho koja potom maju zdravotne problemy takehoto typu ako ty, uz som zazila aj odporucanie skoncit s kojenim ☹
chodte sa uspat, keby ste vedeli ako som ja ucila mata spavat, no hroza 😝

mirkaff
23. jan 2009

ahojte.tak mi uz sme od doktorky doma.Ondrejko dostal antibiotika,ma to horsie ako v stredu,a dr.sa bala aby mu to nesadlo na priedusky,lenze ked ho pocuvala tak povedala ze mu vnutri uplne vyhrava.... 😢 momentalne obzuva plysoveho soba a strieda si to s trhanim letaku.s Martinku sme boli na sone ladvin,zapal mocovych ciest sa nepotvrdil,ale ako povedala dr.moze to byt aj predzvest napr.brusnej chripky..uvidime............. rn m hbf j hsz bvyghhnhyrtgk jy h y fg g g 7tfuyjkjhfc6h7j............to pisal ondrejko sabinke odkaz v ich jazyku 😀 😀

miriamkac
23. jan 2009

Andrea, kto ti bol triedny?...aby som vedela zaradit...heh...mne bol Kyska... 😝

andreao
23. jan 2009

juuuj baby, prajem aby sa detičky čim skor uzdravili.
Nas chvalabohu choroby obchdzaju, klop, klop....

lenca13
23. jan 2009

ale ste tu toho popisali pokym sme boli vonku 😉