Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

andreao
24. jan 2009

Mati aj my prajeme šťastnú cestu, držte sa....

mirkaff
24. jan 2009

ahojki.tak Martinano ty si tu ponocovala alebo si mala pred cestou trosku nespavost,,ze ..neboj cesta dopadne dobre.aj my sme ponocovali,pri malom sme boli hore obaja ,raz pestoval tatino,raz ja...ale nic nezaberalo,ak sme neboli 30krat hore tak ani raz.......este je len dobedie a ja si pojdem asi podopret viecka zapalkami,,,,a maly santi v pavuku......sem tam zakasle,cez den v pohode,a v noci az moc zle...aj som mu dala vyssie pod hlavu,a nic,tazko sa mu dycha az tak chrci,,ale len v noci,idem mu vyskusat urobit mastne zabaly....tak pekny den

andreao
24. jan 2009

Mirkaff, bože tak to Ti nezavidim, ta choroba sa vždy prejavi najviac v noci, zle sa dycha....Vieme to podla seba.
Držím palce, nech to začne čo najskor ustupovat.

Janette, nerobil nahodou Tvoj mladsi brat v UMC, ked si rodila?

miriamkac
24. jan 2009

Caute.
Tak je zaciatok roka a na nas sa lepi smola 😠 ...zacali sme chorobou a vcera MM na spiatocnej ceste z BA mal nehodu ☹ . Nikomu sa nic nestalo, ale zrazili sa tri auta a to nase bolo v strede, takze ho mame "ohlodane" jak z predu, tak aj zo zadu. Tak zase sme si zarobili ☹
Cakam, co sa este stane..... ☹

Mata...tak sa ohlas, ci ste dorazili v poriadku.....no sice teraz ste uz na ceste, ale skor som nestihla.... 😝

janette4
24. jan 2009

ahojte, Miriamkac, tak to teda "poteší".

Andreao, robil, poznáš ho?a robí tam aj moja mamina, možno ju poznáš.

JA som večer ešte namáčala babániky s piškótami do čokolády a piekla koláč.Manželovi prídu dnes a zajtra gratulovať k narodeninám.

mám strašne dobrý pocit, podarilo sa mi rypnúť do svokry.keď jej manžel hovorí,čo nepríde, vždy povie,že nemá čas,lebo má robotu,inak býva asi 15m od nás.a dnes sa po dlhej dobe,od Nového roku, dotrepala,malý ju samozrejme nepoznal,keď si ho vzala na ruky,začal plakať a ona mu hovorí:Veď ty môžeš prísť tiež za mnou a ja jej na to:my nemáme čas, my máme stále kopu roboty.Ten výraz stál za to,musela som odísť z miestnosti,lebo sa mi chcelo hrozne smiať.

a ešte sa pochválim,včera sme kúpili aj nový kočík,takýto:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

elika
24. jan 2009

lienka 55. poznam aj Ivetku aj Janku. Ivetka ma dcerku Petku, stara ako ta moja. Totiz kym sme obe byvali u rodicov, boli sme susedy 🙂

baby, vy tu tolko pisete, ja to tu vobec nestiham citat 😀

janette4
24. jan 2009

elika, Ivetku poznám aj ja.kedysi sme boli kolegyne.

mirkaff
24. jan 2009

Janette4 paradny,no vy uz ste celkom prichistany na jar.........v UMC robi aj moja sestra..mozno robia s tvojou maminou spolu..napisem ti IP 🙂

janette4
24. jan 2009

ok mirkaff.možno poznám aj ja, tiež som tam robila 2roky.

mirkaff
24. jan 2009

poznas Anku Palenikovu z Potvoric,,teraz je uz vydata ale v tom case bola slobodna

lienka55
24. jan 2009

Ahojte prajem vam krasnu slnecnu sobotu 🙂 ,
Tak mam prvu noc bez maleho za sebou,vraj to dopadlo u mamy dobre,ani nepytal mliecko ani maminu.Ale so mnou to je horsie 😢 ,dnes som si musela ist pohladat odsavacku ,lebo sa mi strasne naliali prsia a podme sa odsavat.Tak ma boleli,no hroza.Maly tam ma byt az do zajtra ale neviem ci to ja vydrzim,chcem ho ist dnes pozriet. 😉 Uz mam poupratovane,peciem zakusok,mnam 😝 .Vcera sme boli s mm na veceri a potom so znamymi v jednom podniku.Uz to nie je pre mna. 😝

janette dobre si jej dala... 😀 😀 😀 Aj my mame taky golfac,aku farbu ste si vybrali?My mame cerveny.Su sice drahsie ale su suprove a spolahlive,teda ja si neviem vynachvalit. 🙂

miriamkac to je mi strasne luto co sa stalo ale hlavne ze je tm v poriadku. 😔

elika tak preto si mi bola znama,zo skoly aj od IVetky. 😉

mirkaff
24. jan 2009

Miriamkac smola nad smolu.......hlavne ze mas muza v poriadku......lienka55 no ty si hotova dojka,sak otvor zivnost s tym mliekom 😀

rikarr
24. jan 2009

čaute....

páni vy ste ale popísali toho....

čosi ste spomínali hnojarinu - aj ja som tam chodila.....ale ja som mladšia od vás tak skôr moju drahocennú sestru by ste poznali Moniku kosovú ale bo jej kamošku zlaticu roháčkovú 😉

mne bola triedna chromá 😉

a aj ja mám novobošácke korene troška aj tinkovcov poznám 😉 aj kukučovcov čo bývajú na prieseke 😉

žanete dobre si si rypla 😀 😎 a kočík je super

lienka - prepáč ale fakt mi to v tej rýchlosti nezaplo 😨 😨 😨 až ked si povedala 😉 ale budem sa tešiť ked sa ešte stretneme aby sme viac pokecali

mirka -škoda auta aj tej nehody ale aspon že sa nič mužovi nestalo 😉

andrea vitaj medzi nami

baby ja sa už 3 dni učím anglinu, som sa zaviazala že do júna sa do toho zas dostanem a bude speakovať 😉

viki sa hrá - konečne nechce kukať len TV

lienka55
24. jan 2009

erika nic si z toho nerob!!! 😉 Kazdy vyzerame na fotkach inak ako v skutocnosti a potom sa nemozeme spoznat,ale ja sa snazim spoznat vas a dari sa mi to. 😀 Takto som nachytala aj Janku/sticker/. 😀

andreao
24. jan 2009

Janette ano robila som s nim, ja som bola vtedy tehu este a netrpezlivo sme očakávali, kedy už porodíš.....
Inak nepoznám ludí z linky, ja som bola THP. Pozdravuj brata....

miriamkac
24. jan 2009

Caute, tak auto mame sice pojazdne (je tam vasina len plecharina), ale napriek tomu sme boli v Meste, lebo uz mi tu hrabe, ked sa nemozem nikde dostat. Boli sme na navsteve u jednej znamej, tak myslela som si, ze decka jej tam "prekotia" byt hore nohami, ale boli straaaasne dobrucky, na par "nehod" (rozsypane keksiky...samozrejme dvakrat) to bolo celkom v pohode. Takze vysledok: nebojim sa prist niekde na navstevu ale na max. hodinu... 😝 ...to sme brali ako test....heh...

Tak ja tu nepozbam zatial ziadne mena, co ste spominali, ale moja mama tiez robi v UMC...teraz vyse roka. 😉

janette4
24. jan 2009

erika, tie baby,čo si spomínali sú 80ročník?mne sa zdá,že oni boli ten ročník,čo ja, ja som mala Kincelovú.

lienka, farbu máme červeno šedý.fuego.,takže asi taký ako vy.

Mirlkaff,nepoznám.

My sme dnes mali návštevný deň.boli tu naši, aj švagrovci,Maťovi krstní, gratulovať mm.ja som bola s malým a maminou na prechádzke a chlapi pozerali šport.krpca sa snažíme už od 1uspať.aj zadrieme,ale keď vychádzame ziizby, vypleští tie tenisáky a je po spánku ☹

lienka55
25. jan 2009

Peknu nedelu prajem 🙂 ,
tak ja varim v plnom prude,prave som si doodstrekovala zase mlieko.Do rana naliate a bolave aj ked toho mliecka uz nie je bohviekolko.Poobede si ideme pre maleho,a vcera sme to nevydrzali museli sme ho ist pozriet. ☹ 😢 .

janette mame taku istu. 😅 Ja ked som ju zhanala tak vtedy bol velky ,,buuuum,, po cervenych a nemohla som ju nikde zohnat.Tak som cakala niekolko tyz. kym bude a ked mi ju doviezli tak bola jedina cervena na sklade.

miriamkac a to auticko je vase osobne alebo firemne?

miriamkac
25. jan 2009

lienka, nase sukromne. Keby bolo firemne, tak ma to moc netrapi. My mame renault scenic, je to jedno z mala aut na trhu, do ktoreho natrepem tri autosedacky do zadu a je v priatelnej cene. Takze bez neho sme odrezani od sveta. ☹

rikarr
25. jan 2009

čaute

pekné nedelkovanie 😀

janete ano "80"ročník a myslím že kincelku neznášali 😀 segra u nej robila reparát z matiky 😀 ona bola vtedy bold, dlhovláska, taká krpatá 😎

čo porábate???

dnes bola viki furt hore, zle sa jej spalo bolo jej teplo asi. no a ráno nás muž pobudil ked išiel na hokej 😠 a cez doobedie sa viki tááák nudila....hrúza, vymyslela že je super ak všetko zo svojej kuchynky pozhadzuje a vylezie na nu 😲 potvora som ledvaj zásmažku dala do polievky....ale už spí po menšom boji...ja pojdem umyť podlahy lebo porozlievala čaj a dám si kafe, muž drichme ale ked sa zobudí poviem(nakážemň mu aby umyl kuchynu 😉 bude frflať a nespraví to hned ale do večera hádam ano 😎 mna to už nebaví.....ako keby som všetko robila len ja .... 😒

lenca13
25. jan 2009

ahojte tak Miri to mi je luto ze tm mal havarku ale hlavne ze sa jemu nic nestalo 😒

simasa
25. jan 2009

Ahojte babule,
teda tu je mrtvo... ☹
Tusim, ked mame tie polovicky doma, tak hadzeme boba na konika 😀
Tak ako ste vikendovali?
My sme v Kocovciach (spominala som, ze sa budeme stahovat). Dnes sme mali ist domov, ale ked sme prisli z Mesta, nechcelo sa nam balit, tak zostaneme este do zajtra. Ved si musime uz zvykat.
Manzel uspava malu, to je rev ...

martinano
25. jan 2009

caute kocky sme na slovensku ceta bola v pohode po prahu.mali sme nehodu vletela na mdo cewstu srna v 130rychlost, rozbity predok auta trosku sa nam skomlikovala situacia.maly bol perfektny, pozeral rozpravky hral sa spinkal.kedze auto musi ist do opravy dufam,ze sa to vsetko stihne za dva tyzdne a odcestujeme ak nie budem tu musiet ostat.ale hccela som tym povedat, ze kedze budeme bez auta budem vela casu travit v NM, tak dufam,ze sa uvidime, ked budem mat trosku casu precitam si co ste popisali, taraz som grogy.pa

sticker
26. jan 2009

Ahojte. Tak idem skúsiť dať Janku do škôlky. Potrebujem ísť s Julkou k MUDr. tak aj preto 😒 Trochu mám výčitky, no ona sa teší a v podstate jej už nič nie je. Len si moc prajem, aby zo škôlky šli maximálne na prechádzku a nie sa niekde naháňať 😒
Mirka a Maťa teda s tými autámi nezávidím ☹ Aj jedna aj druhá ste odkázané na auto. Ale ešte že sa nikomu z rodiny nič nestalo !
Simi a vy sa pekne zabývate, že sa vám odtiaľ ani nechce ísť domov 🙂 . Neviem spomínala si - to máte dom, alebo nejaká novostavba? 😅 Teda ak sa smiem opýtať 🙂
Mirka a Ondrejkovi prajeme rýchle uzdravenie.

lenca13
26. jan 2009

dobre ranko 🙂 Mata tak este ze sa vam nic nestalo 😒
My sme tiez trochu soplavy ale zatial to nie je ziadna hroza

lienka55
26. jan 2009

Dobre rano vsetkym,
my mame za sebou katasrofalnu noc 😠 ☹ .Asi si budem musiet ist s malym poobede lahnut. 😔 Maly mi tu vystraja hned od rana,povylieval dzus,porodzhadzoval chrumky po zemi ,a to je este len rano ,do vecera sa asi zblaznim. 😠

mata,tak to je super, ze ste uz na Slovensku.Esteze sa vam nic nestalo.Tak dufam,ze to stretko vyjde. 😅 Daj potom vediet kedy budes mat cas a hadam sa vsetky stretneme. 😉

simasa,vy teraz byvate v cinziaku?A kam sa teraz stahujete,staviate dom?

jani ako ste na tom zdravotne,vyjde nam to stretko? 😉

simasa
26. jan 2009

Ahojte,
teda Mata, to je mi luto, to musel byt riadny sok a hlavne pre maleho.
Tak mala nam vcera zaspala asi o 22.30. A teraz je hotova, pozera na mna ako zabka z prachu 😀
My teraz byvame u nasich. V Kocovciach sme prerabali dom manzelovej babky. Takze ona je na prizemi a my na poschodi. To iste mame aj u nasich, lenze ked sme sa spoznali mal to manzel uz zacate (nadstavene).

simasa
26. jan 2009

No, pozeram, ze som to napisala blbo. U nasich je to rovnaka plocha, ale nezariadovali sme to tam novym nabytkom ani kuchynu nemame zvlast svoju. A dom v Kocovciach je uz MM.

mirkaff
26. jan 2009

pekny den.uspesne sme sa vratili od doktorky,preto pisem uspesne pretoze nam hrozila nemocnica.....nastastie rtg pluc je v norme,trosku sa to zlepsilo,ale iba tym smerom ze mu to nesadlo na priedusky a pluca ale sa mu to posunulo hore,,takze "zamorene"ma hrdlo a mandle......pomenila nam sirupy,v lekarni som nechala vyse 15 eur,len nech mu to zaberie.......Martinano tak to ma mrzi co sa vam stalo....... 😢 babenky a vy planujete niake stretko????

lienka55
26. jan 2009

Tak my uz mame za sebou doobednajsiu prechadzku,Dado mi zaspal v bugyne,len som ho prelozila do postele.Urcite je tiez nevyspaty po dnesnej noci tak ako aj ja. 😔 ☹ 😠