Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

elika
26. jan 2009

ahojte kocky,

no my sme boli rano plavat. mala sa riadne vysantila. ku koncu hodinu vsak objavila schody a tak sme vchadzali a vychadzali z bazena a hore a dole a hore a dole... a potom na zaver sa rozhodla ist si este zaplavat a to uz sme mali vyliezat z vody... takze sranda... ale hlavne ze je spokojna. teraz zalomila a spinka... sa nedivim, plavba aj horolezectvo su narocne veci 🙂

sticker
26. jan 2009

My sme tiež boli u MUDr. Chytené nemá priedušky, dostali sme Zodac, Pamycon ešte mám dávať Stoptussin a na noc Fenistil. Slušná dávka, ale aspoň to nie sú antibiotiká. Ale chrchle riadne. Tos om ešte zvedavá, ako Janka v škôlke. Lebo sa musím priznať, že som ju dala do škôlky iba preto že som chcela ísť k doktorke.
Eli to máte super, že sa dostaneš na plávanie. Verím, že to Hanku zmohlo, veď ja som mala vždy dosť 😅

mirkaff
26. jan 2009

Elika ty si priamo z TN??fiha ,no ja by som tiez rada chodila s Ondrejkom plavat,ale u nas??????? mm stale v robote,a pre zmenu by som sa najskor musela naucit plavat ja,,,,, 😀 stara metla a plavat neviem 😖 co uz a teraz konecne zalomil a ja sa mozem ist venovat riadom..konecne

andreao
26. jan 2009

ahojte babulky, tak tu to akosi nezije... 😉
Je vidiet, že vonku už je pekné počasko, už by sa to mohlo len zlepšovať.
Mati tak to ste teda mali smolu na ceste, hlavne, že ste zdraví docestovali.
Ozaj kočky, chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosti s odchodom od Durdíka?
Mám to v pláne v blízkej budúcnosti, len neviem, či sa treba ísť ku nemu odhlásiť,
alebo to urobí nový Dr, a vybaví aj kartu... Dúfam, že nerobí drahoty.

Marodikom prajem skoré uzdravenie a ostatný, nech nás choroby obchádzajú,
lebo teraz veľmi strašia s chrípkovou epidemkou.

elika
26. jan 2009

ahojte, pochadzam z okolia trencina. ale teraz byvam v Bratislave. Ale viem, ze aj v trencine mate super plavanie tusim www.hups.sk je to sice trocha od ruky, ale ak mate moznost, urcite to stoji za to. a hlavne to mate asi za polovicu ako my maminy v hlavnom meste. a cas mam. domacnost mi stoj hore nohami, ale aspon ma hanka zabavu. ma velmi rada deticky, takze chodime aj na ine aktivity a materske centrum miluje

Mirkaff. manzel je tiez stale v robote, rano nas tam sice zavezie, zoberiem si tam este tu malu autosedacku so sebou a ked doplavame, tak ma zoberie nejaka kocka co tam tiez chodi plavat. niekedy nam to dalo zabrat, ale teraz tam chodi aj kamoska, tak ta ma zavezie az k domu. predtym som sa terigala s utosedackou autobusmi a sem tam som ju aj niesla cca. 300 metrov.... tak to bola fuska... ale mam aspon na co spom 😀 inat\

sticker
26. jan 2009

Aďa ja som od neho odišla pred dvoma rokmi a sa mi zdá, že som len šla k novému a ten si vypýtal všetky papiere od Durdíka. Ale naozaj mi asi mäkne na materskej mozog - normálne si to nepamätám. Ale viem, že som mala "bobky" že ako to spraviť.

andreao
26. jan 2009

Jani to mám aj ja bobky, v podstate som už s novým dohodnutá, vraj mám prísť a dohodneme sa ako to urobíme.
rada by som bola, keby to vybavil za mna.

lienka55
26. jan 2009

Babenky,ale ved vy mate narok si vybrat lekara ktoreho chcete?Myslim si ze vam dr.Durdik nemoze nic.A keby mal pripomienky ,netreba sa nechat a otvorit si usta.
Ada ja som si myslela ze chodis Kovacovi,a ku komu prechadzas ak to nie je tajomstvo?

mirkaff
26. jan 2009

baby ja chodim k Durdikovi,sice nie dlho ale dost chvalia Kovaca,a ineho gynekologa okrem Suleka a Kouzilovej nepoznam.......Andreao mas s nim zle skusenosti??? aspon napis do IP

andreao
26. jan 2009

Miri IP.

andreao
26. jan 2009

Leni idem k Jankovskemu do Tn, ale toho ty poznas.... 😉

miriamkac
26. jan 2009

Caute.
Potrebujem radu....neviete, ci su v NMnV nejake jasle, alebo nepoznate niekoho, komu by som mohla nechat postrazit deti?

andreao
26. jan 2009

Miriamka o jasliach veru neviem, na aku dobu potrebujes postrazit deti?
Ide o dhodobu zalezitost?

lenca13
26. jan 2009

Ahojte 😉 miri jasle v meste nie su ale mam kamosku jej jedna pani varovala mozem sa jej na to opytat ak chces?

miriamkac
26. jan 2009

zatial to neviem este presne specifikovat, ale bolo by to dlhodobo, ale nie casovo pravidelne. 😝 ....

martinano
26. jan 2009

elika a ness neboli ste dnes nahodou spolu na prechadzke?
k durdikovi adka ty mozes odist kedy chces a ku komu chces a nemusis mu nic hovorit oni si to vybavia medzi sebou, poiustovna ta u jedneho odhlasi a prihlasi u druheho a ziadne bobky tato novomestska gynda je tusim zakliata.nechapen to vsetci sa tychto gynekologov boja co ppocuvam.
dakujem baby, odniesli si to plechy bola to taka rychlost, ze to buchlo nie velmi, nas mato o nicom ani nevedel pozeral rozpravku, plechy idu zajtra do pravy a dobre, ze to nebolo nic vaznejsie.

andreao
27. jan 2009

Dobré ránko babeny...... 🙂
Som prvá? je to možné?
My dnes ideme na nožičky, dúfam, že to bude OK.
Držte palce.

mary3
27. jan 2009

Dobre ranko....
Andreao, drzime palce, este balite nasiroko?
Nas Lukas prave zaspal, tak mam zas chvilku cas.... ale noc bola hrozna, zas vstaval s revom niekolkokrat.....
Ozaj baby, ake cajiky davate detom? nas Lukas nechce pit skoro ziadny a to sme uz vyskusali x znaciek... nechcela som mu davat sladene caje ale ked nechce nic pit tak uz davam aj cukor do caju len aby nieco vypil....

mirkaff
27. jan 2009

dobre ranko.tak my sme mali konecne normalnu noc,vdakabohu....maly teraz spi,sice bol zobudeny ale to sa napapal,trosku sme ho o siedmej potrapili s antibiotikami,aj to vyvratil a to sme mu davali potroche cez striekacku,tak potom MM radikalne maleho schmatol,dal lezat a sup 2,5ml donho,prehltol,zapil cajom,pomrncal a teraz spinka......Mary3 ja som do siestich mesiacov so caju davala len glukopur..... a mlieko som absolutne neprisladzala,uz som pocula vselico na svoju adresu..no my sme tiez mali problemy s pitim cajov,tiez sme ich vyskusali vsemozne kvantum,a teraz ma babydrink s prichutou multivitaminu a ten mu ani nesladim,je granulovany a ma super chut,takze netreba ho sladit.a ved Lukasko uz moze aj cukor..on neni az taky maly,alebo ked nechces cukor daj glukopur ale ten neni sladky..ale to asi vies

mary3
27. jan 2009

Dakujem Mirka... ja som tiez zo zaciatku davala glukopur ale ten cajik sa mi zdal taky isty ako ked som ho tam nedala, ale ked bol mensi v pohode pil aj nesladeny caj.... viem ze Lukasko cukor moze len sa bojim ci je dobre mu davat stale sladke napoje... bojim sa aby sa mu neskazili zubky.... a preco si pocula vselico na svoju adresu? co bolo akoze zle?

miriamkac
27. jan 2009

caute
mary...chcela som napisat, to co mirka....glukopur do caju 😒 ...ked nechces davat cukor skus med, uz moze a med je tiez cista glukoza. Inac ja davam deckam sem tam normalny dzus a riedim ho vodou, mne tie hippky a pod. nechcu pit...Inac skvela je obycajna voda (lucka) alebo klasicka z vodovodu. 😉

mary3
27. jan 2009

no to by bolo najlepsie keby chcel pit cistu vodicku, ale o tom mozem snivat.... tiez mi tie Hipp cajiky a podobne nechce pit aj ked predtym nebol problem, skusali sme aj sackove detske ale ani tie.....

mirkaff
27. jan 2009

a lucku odmieta tiez?????

mary3
27. jan 2009

ano, samotnu mi nevypije..... a to som si hovorila ze pockam, ved ked bude smadny vypije hocico.... ale nie, teraz rano som mu zasa zarabala caj s cukrom tak aspon trosku vypil....
Babulky a nehnevajte sa, nechcem vas tu otravovat nejakymi trapnymi otazkami... ale ja trpim obsedantno kompulzivniou poruchou takze niektore veci su pre mna tazsie...

rikarr
27. jan 2009

ahojteeee

mary, aj my sme pili nesladené čajíky v pohode a teraz už neeeeechceeeeeee 😠 ale moc nesladím a ani ju nenútim ked nechce...ja mám čaje od lerosu.
inak pije džúsy ako figo ....alebo normál 100%džús a riedim jej ho 1:1,alebo čistú vodu ..ale to sa na mna pozrie či mi šibe ,že čo jej to dávam 😨 😀 ale z čajov lúbi granulovaný od frutapury či ako sa to volá.....ovocný v takej červenej doze .....

inak ked pije džús vypije aj 900ml za den, 3y jej zarábam...ked jej dám vodu tak asi 3dcl vypije a bylinkový čaj 1dcl 😕 ale zas kým nedopije iné nedostane 😀

mary3
27. jan 2009

a to uz mozem davat aj take normalne dzusy ked ich zriedim? ja som sa bala ci to nie je skoro... len raz som mu dala trosku dzusu ked sa nemohol vykakat aby ho to pohlo.....

simasa
27. jan 2009

Ahojte,
tak my sme na tom celkom dobre. Mala pije HIPP caje. Najskor kamilkovy, feniklovy, teraz uz davam aj ovocne. A to sa cudujem, ze Vam to deti nechcu, lebo teda tie ovocne su dost sladke - som ho ochutnala. A tak jej ich zarabam take slabsie.
Mary, a ako sa u Teba prejavuje ta porucha, ak sa teda mozem spytat? A co by si otravovala? Ved aspon mame o com kecat 😀

mary3
27. jan 2009

Ved aj ja sa cudujem co tie Hipp nechce, ved aj mne sa zdaju dobre....
ta choroba sa prejavuje vtieravymi myslienkami( obsesiami) a naslednym konanim (kompulziami).... ma to rozne prejavy, u mna hlavne tie co sa tykaju strachu z nakazy a podobne, neustale si musim umyvat ruky, takmer po vsetkom coho sa dotknem, mam prehnany strach o maleho a podobne... beriem antidepresiva aje to trosku lepsie... vsetko sa to zhorsilo po porode ale teraz je to uz lepsie.... to by bolo ale nadlho o tom pisat a nechcem vas tym zatazovat.... to len pre informaciu keby ste sa cudovali preco sa niekedy pytam nejake banalne veci ale by sa vam zdalo nieco cudne....niektore veci co su pre inych normalne su pre mna tazke.... mne velmi pomaha ked si mozem s niekym aspon takto pokecat.....

miriamkac
27. jan 2009

Mary, ja si myslim ze kludne mozes a sprav mu "opacny strik" daj viac vody ako dzusu... 😉
A inac sme tu aj od toho, aby sme si pomohli a vymenili skusenosti....takze ked este nieco budes potrebovat kludne sa ozvi....pisem asi za vsetky, nie?

simasa
27. jan 2009

Ja suhlasim miriamkac.
Mary a ovocne a zeleninove stavy si neskusala? Mam taku knihu - vola sa to Varime malym detom a tam pisu, ze v tomto veku sa na uhasenie smadu mozu stavy, ale zriedene /pat dielov vody a jeden diel stavy/.