Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
27. jan 2009

jasne Miri..tym chcem povedat ze ja neodsudzujem cloveka pre ziadnu diagnozu..vies Mary3 nikoto z nas nema vyhrate.asi vies o com hovorim,dnes ti nic nieje a zajtra???takze babulka kvoli tomu sa netrap,a jasnacka ze my sme tu aj od toho....napr.ja som sa tiez pytala doktorky ci je niaka tabulka nato ze kolko ma dieta v tom ktorom mesiaci vypit tekutin,u nas to bolo s tymi caajikmi viac nez zle..ale uz je to za nami.co nevies pytaj sa,mozno si niekto mysli ze sme hlupe sliepky ale kasli na inych,ked som si neni v niecom ista alebo mam pochybnosti tak sa pytam.......Miriamkac mas IP

mary3
27. jan 2009

Dakujem babulky za vsetky odpovede a za povzbudenie.....
Ja som sa hlavne bala aj preto ze ked mal maly 2mes prekonal zapal mocovych ciest a potom neskor este raz a doktorka mi vravela ze by nemal moc sladke, kvoli oblickam ale ked mi nepije skoro nic tak to je pre oblicky asi este horsie, takze ten cukor davam len aby nieco vypil.....

simasa
27. jan 2009

Babule, dnes sa nasej malej podarilo povedat mama. Nie, ze by ma tak oslovila, ale si tak blabotala v postielke, ked mala buvat. Jeeeeeeeeej 😵

mary3
27. jan 2009

jeeeej, to je mile 🙂 tesime sa s vami

simasa
27. jan 2009

Mary, mrkla som Ti do albumu. Vy ste s manzelom iny parik - ako z modneho katalogu, obaja fesaci. Ale muzovi to radsej nehovor - chlapom potom moc stupa ego 😀

mirkaff
27. jan 2009

fiha sikulka......nas maly pre zmenu vcera vypraval baba baba a potom zase vecer hava, teraz je v postielke a dzavoce nieco ako tot tot tot

mary3
27. jan 2009

Dakujeme Simi 🙂 moj priatel mozno, ale ja teda urcite nie som ako z katalogu 😀 fotky skresluju 😀 ale veru, nic mu nepoviem, on ma sebavedomia dost 😀

simasa
27. jan 2009

Mirkaff, tak aj Ondrejkovi sa rozvazuje jazycek 😀 😀
Tusim z nich budeme mat malych "recnikov". Kamaratka mi hovorila, ze deti narodene v tomto datume su velmi spolocenske. Tak treba, aby boli ukecani... 🙂

mary3
27. jan 2009

jeeej babulky, ked hovorite o tych prvych slovickach... nas maly ma oblubene slovo nieco ako akm akm, to hovori stale ale este som neprisla na to co to znamena 😀

simasa
27. jan 2009

Musim odbehnut, idem na postu. Mam tam nejaky doporuceny "pozdrav". Tak zatila papa.

mary3
27. jan 2009

ja sa tiez pre zatial lucim, z izby uz pocut narek tak idem pozriet drobca
Krasny dnik vam vsetkym, pa pa

mirkaff
27. jan 2009

simasa myslim ze nas ondrik je spolocensky od narodenia.on sa totizto na kazdeho usmieva,jemu sa pacia deti,pubertaci a aj hociaka babka na ulici a aj nas pan farar mu je sympaticky......v tomto s nim nemame ziadny problem,dokonca sa usmieva aj v tesku na pokladnicky.len neviem ci je to vyhoda alebo nie....takze kamoska mala pravdu a hej oni su byci a byk je spolocensky typ.ludia v tomto znameni.to nasa martinka ked mala asi 2 roky dosla do stadia ze sa bala vsetkych fuzatych ujov a mame s nou zazitok ked na v trencine na hasickej nechcela nastupit do busu pretoze pan sofer mal fuzy....a to byvali ine nareky

rikarr
27. jan 2009

mirkaff 😀

aj viki je spoločenská, ked idem do obchodu chytí si hocakú tetku a ťahá ju do hračiek 😀 😀 😀 ale sú ludia ktorých sa bojí...napr jej krstný tato 😀 😀 idem jej dať poživen

renuskacool
27. jan 2009

Ahojky neaka mamina z okolia NM starej Turej tu nieje?Občas pokecat a tak? 😉 😉 😉

rikarr
27. jan 2009

všetky sme tu bud s nm alebo okolia...sme také pozbierané 😀

rikarr
27. jan 2009

baby a nakedy plánujete to stretko?mohli by sme aj do centra zájsť keby bolo nejak škaredo vonku....

rikarr
27. jan 2009

ozaj to v meste nieje pre decká žiadna zábavy, žiadne dianie...cvičenie alebo tančenie s detmi????všetko je len v TN????????????

snehovavlocka
27. jan 2009

mary, skoda, ze som ta asi minula.

lienka55
27. jan 2009

Ahojte,
tak konecne som sa sem dnes dostala,najprv som povybavovala IP a uz som tu. 😅 Mali sme hroznu noc,neviem co mu zase bude. ☹ Zacina sa nam darit po troske s tym odstavovanim,dufam ze to zvladneme.
Babenky co mu mam davat na veceru ked mi nechce nijake umele mlieko pit a kravske nesmie,poradte mi. ☹

mary,pisala si tu o svojej chorobe,co som v zivote ani nepocula a jasne je, ze sa nemusis za to hanbit ,a kludne sa pytaj na to sme tu jedna pre druhu. 😉
simi mne maly hovori od 8mes.mama/plynule/,tak uz to bude aj u vas ,neboj sa. 😅
renuskacool my sme vsetky z okolia NM ale z Turej je janette4.
erika ja uz som rozmyslala ze ked by nebolo nejak pekne kde sa da si ist sadnut s tolkymi detmi a nasimi automobilmi?Mohli by sme ho hodit niekedy na buduc.tyz.?

mirkaff
27. jan 2009

tak vy predsa planujete stretko? a ja tiez mozem dojst,ak teda bude maly fit?baby coze v novom Meste je materske centrum??Renuskacool tak sa k nam pridaj,mi tu radi uvitame nove maminky alebo maminky cakatelky.

lenca13
27. jan 2009

ahojte tak ja som bola dnes v TN na nakupoch konecne sme kupili podlahu do chodby 🙂

A vitam nove pisatelky 🙂

rikarr
27. jan 2009

ano ano je tam materské centrum....tam pri schodkoch

lienka myslím že nmnv nemá babyfriendly kaviarne....ale materské centrum je plné hračiek... 😉

mrzí ma ale že nič iné tam nieje...tancovanie, fitlopty a podobne

simasa
27. jan 2009

Rikarr, dufam, ze Viki vybera tety s velkou a plnou penazenkou 😀 😀 😀 Ti krstni tatovia su asi bubaci, lebo aj ten Sabinkin je jeden z mala ludi, ktorych sa boji. Vzdy za nou ide tak opatrne, lebo caka, ci bude rev 😀

Lienka55, mozno by si mohla skusit zarobit do flasky taku riedku kasu. Z umeleho mlieka a dat tam nejaku ochutenu kasu - bananovu, jablckovu - podla toho ake ovocie ma Davidko rad. Ta kasa predsa len trocha zmeni chut toho mlieka.

Lenca13 - tak budete novi? Zapriahnete tatina?

Aj ja sa hlasim na stretnutie, ak mozem a ak budeme zdrave.

andreao
27. jan 2009

Ahojte babule,
dnes je tu živšie ako včera.
Ohladom toho stretka, je tu kaviareň, kde sa nefajci, neviem, či poznate Arkadia kafe.

mirkaff
27. jan 2009

myslis andreao ze by sme sa tam pomestili???

janette4
27. jan 2009

ahojte, aj ja som sa sem konečne na chvíľu dostala. My sme mali víkend návštevný,mm mal narodky,tak mu boli všetci gratulovať.

Maťo sa tiež nikoho nebojí, len svojej babky.

To stretko by som prijala aj ja.mm bude mať nočnú, tak by ma hodil do mesta a išiel by k našim a ja by som si mohla s vami poklábosiť aj naživo.inak, nebudete mi veriť, ale dnes v noci sa mi aj snívalo,že sme sa stretli takmer všetky. 😀

renuskocool, ja som zo Starej Turej,takže my môžme sať stretko na Turej. 😉

Maťo je tieto dva dni hrozný,len čo mu zmiznem z dohľadu,spustí hrozný plač. ☹

andreao
27. jan 2009

Miri neviem, je tam asi 6 oxov a cez den to myslim nebyva plne.
Neviem, bol to len navrh, je to jediny podnik, kde viem ze sa nefajci. Este cukroska v Považane, ale tam som davno nebola....

simasa
27. jan 2009

Ja som tiez rozmyslala nad Aztekom. Oni su tam uz asi aj zvyknuti, lebo raz som uz videla, ze tam mali baby taketo stretko.

rikarr
27. jan 2009

aztek? čo toje? nepoznám

lenca13
27. jan 2009

erika Aztek je ta cukraren v Povazane dole 😉

Simasa nie Jarino nebude urcite robit podlahu on sa do takych veci nepusta on tak opravit Pc to je jeho zaluba a pecenie kolacikov 😀 😀 😀