Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
29. jan 2009

čaute, viki ešte nespí....dlho jej trvá upratanie hračiek...ale teším lebo muž požiča l bátoričku tak to pojdem omrknúť....ale že až ked uvidí čo som sa naučila 😝

jenna7082
29. jan 2009

koksooo to je dobré, ja mam tiez v plane kukat dnes batoryčku, aj som si kupila pifko k filmu a nejaké pamlsky 🙂

sticker
29. jan 2009

Ahoj ďalšia nová pisateľka 🙂 Ja nevládzem, som rada, že sedím aj to uvažujem, že sa presuniem na gauč. Zajtra mám doma aj Janku, tak bude veselo 😝

jenna7082
29. jan 2009

a kde je dnes ked az zajtra bude doma? 😕

sticker
29. jan 2009

Myslela som to tak, že nejde do škôlky 😀

jenna7082
29. jan 2009

aj ma to potom napadlo ze asi tak to bude 😀 niekedy mi docvakáva o čosi neskorsie, ale ja mam na to vzdy dobru vyhovorku...ja som predsa blondínka 😀

sticker
29. jan 2009

Aj keď je pravda, že nemusím vstávať a šprintovať do škôlky....aj keď aj tak ma zobudí Julka tým svojim "kakooooo" a to bude tak 6:15 😝

renuskacool
29. jan 2009

Ahojky jenna7082 takže turanka...No super!Vareškárka..... 😀 😀

jenna7082
29. jan 2009

júlia je krásne meno, aj som nad nim rozmyslala, ked som čakala magdušu, teda skorej nad julianou. magdaléna vyhrala, čítala som práve hečka, červené víno v tom čase 🙂

sticker
29. jan 2009

Inak vekovo sme si blízko jenna 🙂

simasa
29. jan 2009

Ahojte,
aj ja by som si rada pozrela Batoricku. Takze uz je to normalne dostupne v pozicovniach?

jenna7082
29. jan 2009

hej, tak sa nam tusim nadava 😀 sticker,mne malé nikdy nechcú ráno cez týžden vstavat do skolky, ale jak je nejaky sviatok alebo príde víkend, ze si chcem kusek zdriemnut, to su uz najneskor o 7 hore...do dnes som nepochopila, odkial to vedia ???!!??

renuskacool
29. jan 2009

A inak ako sa mate?Doobeda sme tu mali trošku takú diskusiu...... 😝 😝

jenna7082
29. jan 2009

stare korčule sme uz 😀 ja mam bathoryčku napálenú, ale pssssst...tusim je to trestné 😉

janette4
29. jan 2009

renuska 😀 😀 😀

jenna7082
29. jan 2009

doobeda som este nechyrovala ze tu budem vykvakavat 🙂 ja som prave malé nahnala do postele, chlapec je u dedka, lebo tiez je zajtra doma a ja musim do prace 😒

simasa
29. jan 2009

Mam kamarata, ktory ma tiez takto ale fakt vela filmov a ten mi tvrdil, ze Batoricka este nie. Tak mu musim povedat, ze ma zle zdroje.
K tej diskusii sa uz radsej nevracat. 😉

jami3
29. jan 2009

jéj, pridávam sa do klubu bátoričiek - aj mne to dnes syn soniesol zo školy 😕 - za chvílu mizím
jena - ja som nejaký ten rôčik kééédysi robila v Premagase - zopár turancov som poznala 😉 a aj krsní tam bývajú. Najstaršie "detičky" máme podobné -aj u vás šlahá puberta 😝 😀 A ten kľud ti závidím
A od pondelka nastupujeme do škôlky 🙂 /ak drobcom prejde nádcha/ a ja na skúšku do práce/ na 4-6 hod/

rikarr
29. jan 2009

jenna aj my tak budeme mať....

renuskacool
29. jan 2009

Janette4 ahooooj 😀 😵 😀 😵 Inak bathory sa da stiahnut na nete,noi a následne napálit ked už ste to prezradili.... 😀 😀

simasa
29. jan 2009

Batoricka este nie je - tam malo byt 😝

jami3
29. jan 2009

a ja som tu najstaršia korčula - a strááášne nepravidelný prispievateľ - ale občas vás sledujem 😀 a využívam na IP 😉

sticker
29. jan 2009

jenna tak presne nad tým som premýšľala, že ako tie deti vytušia, že je víkend a "treba" skoro vstávať 😠

jenna7082
29. jan 2009

a jéééje, ta puberta je riadna, to by ma nenapadlo ze uz s 9 rocnymi detmi to takto šváca 😀 tak ty si teda z Mesta? to som nevydedukovala....nezáviď, praktizuj 😀

simasa
29. jan 2009

Renuska, posli link, please. Alebo napis adresu. Vdaka.

jami3
29. jan 2009

nemám tú česť byť z mesta 😀 - Pobedim -ak ti to niečo hovorí. a ten kľud - pri toľkých chlapoch..... ale nie -niekedy je to fajn, ale keď sopka vybuchne... 😀

simasa
29. jan 2009

Jami, a od akeho veku sa uz jedna o korcule? 😀
Aby som vedela, kedy ma to caka.

jenna7082
29. jan 2009

ja sa tu dnes rozkukavam jami...inak som permanentne na pc prilepena, v robote akoze normalne, fungujem aj na pokeci, na skype , nech sa paci 😀 a od sviatkov mam doma net, katastrofa, posledne dni sa mi podarilo ist spat az okolo pol noci, cert mi to bol dlzny!!! a co sa s batorickou mech rozsypal??? 😀

jami3
29. jan 2009

pśt -ja mám 35 - keď som mala narodky -normálne depka 😀 - lebo všetky kamošky v priemere o 10r. mladšie - k tomu malé deti - no proste ma ten vek zaskočil 😀 😀 😀

jenna7082
29. jan 2009

jasné , v pobedime som bola raz na bicykli 😀 za onoho času, ked som este mala cas sportovat