Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jenna7082
29. jan 2009

ale vyzeras pod 30 😉 žmurk...ja tento rok oslavim 30 a mam depku uz fcul 😀 a inak, s tymi chlapmi mas pravdu, ja som rada ze tie posledne dve su dievcata, predsa len je to jednoduchsie, teda ako sa to vezme 🙂 zatial radsej nerozmyslam o ich puberte, lebo to uz by som musela stavat gulometne hniezdo, uz teraz su velmi pekné cifry z nich 😀

simasa
29. jan 2009

No tak ja budem "korculovat" o necele 4 roky.
Kazdopadne na to nevyzeras, tak co. Viac ako 30 by som Ti netipovala.

renuskacool
29. jan 2009

simasa máš tam IP..... a sa tu pohoršujete nad vekom...Od 28 sme korčule-vid.ja 😀 😀 😀

jami3
29. jan 2009

tak to si mala peknú stesku 😉 - my to berieme zas opačným smerom - cez Vrbové smer Šipkové, alebo cez kopanice - Krajné, Čachtice 😉 . My sme už s drobcami toho prešli 😉 Na vozíku sme aj gumy zodrali a aj tieto už treba vymeniť 😀

jami3
29. jan 2009

je, baby díky - asi to dám prečítať MM 😀

jenna7082
29. jan 2009

ono este ta 30 je fajín,bych dokonca povedala ze najlepsi vek, na tom je deprimujuce uz len to, ze uz to tahne k tej 40 a ne naspat nemam pravdu 😀

jenna7082
29. jan 2009

super ked chodite s detmi, ja uz som veru zlenivela, ej ale bych mala cosi robit veru s tou kondičkou svojou, 30tka na krku hm hmmmm 😀

jami3
29. jan 2009

ale najväčšia smola, že do dúchodu dááááááleko, a veru už to ide z kopca s nami 😀 . A radšej chodíme von - doma by sme sa zbláznili - už keď mali 5 mes sme s nimi absolvovali na jeden deň Lodenicu - naložili do vozíka - super cesta okolo Váhu /proviant so sebou 😀 / a jedeméééé

simasa
29. jan 2009

Fuu, nad 40tkou ja radsej este nerozmyslam. Este uvazujem o jednom babatku, ked si trufnem 🙂
Aj tak neviem, ci som na to uz neni stara 😖

renuskacool
29. jan 2009

Tak to dajte pokoj so 40,stačí hlavu lamat nad 30 😀 😀 A neaku temu nahodte....!

jenna7082
29. jan 2009

ja som za, jami, ja bych tiez decka vlacila, moj byvaly (hej, je to tak) akosi nikdy nemal kedy, nechcel,alebo neviem co, ako, skoda reci, teraz je mi dobre, akurat ze samej s tromi detmi je to tazko absolvovat take nieco...maly uz sice vie sam na bicykli, ale ja aj tak odvezem iba jednu...toš....ale chodime aspon po okoli na bylinky ... a tak, len tato zima uz keby skoncila !!! simasa, chapem dobre ze mas 31 ? no ak nemas zdravotne problemy, ja si myslim, ze to nie je problem, poznam aj starsie a dokonca prvorodicky

renuskacool
29. jan 2009

Noo v Pobedíme som bola kedysi na zábave....Smoliari od nás tam hrali.... 😀 😝 😀

simasa
29. jan 2009

Jenna, sama na 3 deti? A ja hovorim, ze ci si trufnem? Asi mi sibe. To musis teda riadne zarezavat. Uz chapem, preco si isla tak skoro do prace.
No a ja, hned skusat nebudem a ak to bude potom trvat zasa 3 roky, tak uz k tej 40tke nebude daleko.

jenna7082
29. jan 2009

dedinske zabavy vedeli byt kedysi fajíín, neviem uz teraz jak to frčí 🙂 ja som zas poznala pobedímskeho farára, neviem, ci je furt ten isty este, tento fajcil kvantum cigariet a pripadal mi aj pripity dost...ale o vrchnosti uctivo , takze opat - pssst 😅

jenna7082
29. jan 2009

no ale zas nemozem povedat, muz si male brava, aj peniaze mi dava a odkedy spolu nezijeme, mame ovela znesitelnesie vztahy 😀 ale chcelo to cas.

jami3
29. jan 2009

Sima, aj ja som si hovorila - že vyšší vek - že budeme skúšaťm kým sa podarí a ono sa podarilo hneď na prvý krát. Ešte na prvej poradni sme sa s doktorom smiali - že či plánované tehotenstvo -hovorím že plánované, len som neplánovala že sa podarí tak skoro a v takom množstve 😀 Ja som chela druhé tak v takomto období, ale človek mieni... 😀

Jenna -myslíš faráta Naďa - takého veľkého človeka? 😉

renuskacool
29. jan 2009

Simasa,nečakaj dlho-velký vekový rozdiel má svoje výhody ale viac má nevýhod.Medzi mojimi je 8 rokov a nevedia zatial najst spoločnú reč......Eeeeej,išla by som na takú zábavu veru-abo aspon na kávu niekde na hodinku/dve...... ☹ ☹

jenna7082
29. jan 2009

neviem,ako sa volal, ale nejak velky mi nepripadal...ani duchom ne 😠 taky starsi, presediveny uz

jenna7082
29. jan 2009

veru, renuska ma pravdu. medzi mojimi dvomi starsimi su "iba" 4 roky a nehrozi . medzi dievkami su dva roky a som spokojna

simasa
29. jan 2009

No ved este to zvazime.
Renuska, ved my sa tu uz dlhsie planujeme stretnut, tak by sme mohli dat to kafco. Hovorilo sa o buducom tyzdni. Lenze asi doobeda 😔

simasa
29. jan 2009

Ci no problemo?

renuskacool
29. jan 2009

A kde je to stretko?Bud.týžden ma môj drahý poobednú-takže by to šlo.... 😉 😉

jami3
29. jan 2009

tak ten tu už nie je asi 9 r.- ale zase som mala s ním zopár súkronmých rozhovorov a super 😉 ale máš pravdu blo svojský
ja som chcela, že Oli bude už veľký, samostatný a proste budem mať dvoch jediníčikov 😉
A tie zábavy za načich mladých časú... 😉

simasa
29. jan 2009

Urcite v Meste, ale presne miesto sme zatial nedohodli. Spominali sme Azteka (v Povazane), ale nepadlo konecne rozhodnutie.

jami3
29. jan 2009

Ozaj Miriamka - ty máš tandem kočík -by to malo byť to isté ako PP duette - mám odskúšané - do autobusu vlezie!!! - ešte lepšie ako bugina vedľa seba 😉 takže stretko môžete absolvovať 😉 Ja už budem asi zarezávať v práci 😢

renuskacool
29. jan 2009

Tak to by bolo super! 🙂

jenna7082
29. jan 2009

ty a myslime toho isteho? mne sa nezda ze by to bolo 9 rokov dozadu...aaaale, neriesme. ty si to mala super naplanovane, aj ja som mala uplne ine plany, nehovoriac o tom, ze magdalénka vobec nemala uzriet svetlo tohto sveta, aj som sa chvilu hnevala, lebo uz sme mali s muzom dost velke problemy, bola to jedna taka alkoholicka noc, ked bola počatá, ze jakoj dame veci do poriadku,ale potom sa vsetko opat vratilo do normalu a nemali byt nasledky..nuz a boli...tazko som to niesla, ale zas, dnes som rada, ze ju mam, je to moje slniecko malinke

jami3
29. jan 2009

naplánované som mala a nevyšlo 😖 😀

jenna7082
29. jan 2009

mas peknych chlapcov, nakukla som do albumov, zajtra nejake spacham aj ja v robote, tam mam vsetky fotky poukladane, a aj manzel je sympatak 😀

renuskacool
29. jan 2009

No idzu ja asi het už-nehovoríte nič........ ☹ ☹