Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
29. jan 2009

Tak ja sa lucim babule. Prajem vsetkym dobru noc.

jami3
29. jan 2009

no ja tu riešim ešte najstaršuieho 🤐 báthory sa odkladá na zajtra - želám pekné sníčky 🙂

jenna7082
29. jan 2009

idem aj ja na tu batoricku, piva som uz odpila ale deco a pol a tusim som pripita...no prinajhorsom dokukam zajtra 😀

janette4
29. jan 2009

ahojte, dúfam,že stretko bude, ja už som aj mužíčka upozornila,že ma možno bude viezť do Mesta. 😀

počúvajte, vy "korčule staré", so mnou bola v pôrodici na izbe žena, ktorá mala 41r. a doma 21 a 19r.chalanov.ešte sa cítite staré?ja teda vôbec, máte malé deti,tak ako môžte byť staré. 😉 🙂

jenna a kde na Turej bývaš?ja na Kujanovci.

jami3
29. jan 2009

šak Janette, som písala, že sa na toľko necítim - neviem, či sa na matrike nepomýlili 😀

janette4
29. jan 2009

jami, určite áno 😉

renuskacool
30. jan 2009

Spíme ešte....? 😒

rikarr
30. jan 2009

ahojte.....

moja svokra mala posledného v 45 ---ešte kludne môžete rodiť 😀

viki má upchatý nos 😠 asi to súvisí zo zubami....skúsim ju napariť aby sa jej to pustilo....bola s nami do 0,00 hore a kukala batoričku .....tak lapala po dychu že sa o 21,00 zobudila a revala jak tur

jenna7082
30. jan 2009

ze spime...makame !!! ja zarezavam v praci, uboha...janette, ked som si teda pokukala tvoje fotky, tak tvoje svagrine ozaj poznam. no ja byvam v turej , hore pri starej zdške

jenna7082
30. jan 2009

mne sa batorycka nedala pustit, normalne mi ju dvdcko nechcelo precitat, je to len stiahnute z netu, asi preto ☹ a doma mam akurat na pc pokazenu cd mechaniku kurnik sopa...takze si na nu predsa len musim pockat nestastny zemepan...a ake su inak tvoje dojmy?

renuskacool
30. jan 2009

Aj moja malá neako soplí....Inak jenna7082 ked je to z netu tak je to pravdepodobne DiVX formát-skontrolujte si dvd prehrávač,či vam podporuje i tento form8t...tie z tých prvých túto funkciu nemajú....Aj ja mám také... 😝 A tam niekde pri zdš-ke,resp.pri pivobare mám brata.... 😉 😉 😉

jenna7082
30. jan 2009

no, asi ho nepodporuje, ked mi to neprehral 🙂 tuna na firemnom notebooku to ide. no, mozno aj poznam, ak je to moj rovesnik 🙂 pracujem na albumoch, je to narocne, mam tie fotky kade tade a vsimla som si ze maleho tu moc nemam...holt, za jeho babatkovskych cias sme este namali vymozenosti ako teraz, fotilo sa na film 🙂

jenna7082
30. jan 2009

fuha a zistila som ze mozu byt iba tri...chcela som dat kazde decko zvlast a este jeden kde by boli aj spolu vsetci...ako teraz zmenim nazov albumu ?? ach jaaaj

renuskacool
30. jan 2009

No má cez 40 už......Idem kuknút albumy... 😀

jenna7082
30. jan 2009

uuf, cosi som tam podavala no. kukajte moje ratolesti 😀

renuskacool
30. jan 2009

No medzi tými narcisami je Magduška úúúúžasná...!!!

mirkaff
30. jan 2009

ahojki vsetkym,no desat minut mi trvalo kym som to tu vsetko poprecitavala.....vy ste sa teda rozpisali.a vitam medzi nami Jennu.a hned si aj idem mrknut tvojich drobcov..ale ako tak zistujem tiez mas asi tak velke dieta ako je moja Martinka.tak mi sme sa "uspesne vratili od dokiny,s plnou taskou sirupov,a samozrejme s dalsom marodom,no vypada to tak ze ja sa stretka nezucastnim,maly pokracuje druhymi antibiotikami a Martinka zacina tiez..fakt super..boze Jenna ja tu citam ze aky si ty kludas..tak mi prosim ta napis ze kde sa da kupit ta kludna povaha.lebo priznavam ze ja i pripadam v poslednej dobe jak chodiaca sopka........ 😢 tak idem sa postavit k sporaku ,,MM po ceste domov vymislel ze urob zapekane palacinky........

jenna7082
30. jan 2009

hej, oni su herecky, strasne fotogenické,milion fotiek mam to sa neda ani povyberat...ale to som fotila iba telefonom, ziadna kvalita....ale uz mam aj fotak...este jednu krasnu prihodim, teraz mi bliklo, z tychto vianoc

mirkaff
30. jan 2009

Jenna a kolko ma synator presne rokov,,,,a slecny,,nech som v obraze 🙂

jenna7082
30. jan 2009

ako, zasa si nemyslite ze sa neviem rozčúliť 😀 ale ja mam urcitu hranicu, ze ked uz je to moc, tak vypnem, proste nech sa robi co chce, dolámte sa, ja neriešim 😀 ono to totiz inak niekedy proste nejde, abych neskoncila v blazinci 🙂 joj, ja mam zatial zdrave deticky, dufam ze to vydrzi, lebo strasili s nejakym chripkovym obdobim ci co...my sme si to odskakali cez sviatky 😀

jenna7082
30. jan 2009

adamko mal 9 teraz v utorok, paulinka mala spolu s nim 5, ved nas zajtra caka oslava s tortou 🙂 a magduška bude mat v marci 3

mirkaff
30. jan 2009

tak ich mas pekne po sebe.ja mam medzi detmi 9rocny rozdiel,a fakt je to rozdiel.....viditelny,cititelny,mala pubertiacka a male batola....ako dvaja jedinacikovia,,,,no ale na druhej strane bol ondricek vyplakany a vymodleny.

sticker
30. jan 2009

jenna to ste sa dohodli, že sa narodia v jeden deň, len s rozdielom štyroch rokov? 😅 To je perfektné 😵

renuskacool
30. jan 2009

Môj bude mat 9 vo februári-11. 😀 😀 ...takže takmer rovnako starých chlopov máme.....

sticker
30. jan 2009

Miri IP 😅

mirkaff
30. jan 2009

cau Jani..... 😀 😀 😀 😀 😀 mas IP

mirkaff
30. jan 2009

tak idem do tej kuchyne,,lebo co ja tu vykecavam uz som mohla mat polku roboty hotovej 😝 😝 😝

jenna7082
30. jan 2009

nedohodli 😀 to bola sakra nahoda, pritom paulinka mala byt az okolo valentina a takto to vyslo 🙂 som si pred porodom jej uzila riadnu chripku, som bola v nemocke, davali mi antibiotika, poslali ma v pondelok domov potom a v utorok som sa vratila rodit, este na mna kukali ze - vy co tu robite, ved sme vas vcera pustili domov 😀 mirka, uz tie 4 roky a 6 rokov je dost rozdiel, adam je uplne mimo, a este stale aj frfle, ze som porodila uz len same baby, obcas zabrdne ze by aj brata mohol mat, ale nehrozi 😀 vysvetlujem mu ze by to bolo zas len mimino a co by s tym robil 😀

jenna7082
30. jan 2009

ty musis varit chudatko, no ja sa idem niekam napapat, de mi navaria, sak mam dežanérky 😀 vyhoda zamestnanych žien, majte sa tu zatial papa, uz mi veru škrka v brusku

rikarr
30. jan 2009

moje dojmy????no kedže som prečítala veľa kníh o batoryčke a faktov a jedno obdobie som sa nou zaoberala a voem kde je asi pravda tak jakubisko podal svoj príbeh kde je skoro všetko naopak ....batoryčka liečitelka apritom thurzo ju chcel potopiť a všetko na nu našil .....a zaťovia ju chceli potopit....mne to prišlo divné ked viem čo a ako....thurzo bol ten čo sa snažil jej majetok zachrániť aby pripadol deťom a nie cirkvy,kráľa matúša stále nejako balamutil aby batoryčku nepostavil pred súd a teda aby následne nebola upálená ....celý ich rod bol zvrátený -čo sa dalo čakať ked sa krížili medzi sebou 😉 ale podal to zaujimavo....ked odhliadnem od faktov ktoré viem....