Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
30. jan 2009

Cazte...diky za tip na Batoricku....MM uz taha z netu

jenna7082 presne, presne, presne....aj ja tak reagujem na situacie....so stojickym kludom a vela veci neriesim...no co nakrajane jablko po celej obyvke, porozslapovana babovka v koberci...a pod...x-krat obliate bodyno....proste su to veci nad, ktorymi sa nepozastavujem a ked je cas, tak sa to uprace.... 😎 ...Inac ty ma tu obdivujes a ty sama s detmi...chvaaaa....moj obdiv tak isto....to vies ako sa hovori: male deti male starosti, velke deti velke starosti....tak u nas su este stale male, ale ty uz aj vecsie riesis...

no mirka ale si sa zastavila..... 😒

jenna7082
30. jan 2009

rikarr...mam kamosa,ktory velmi obdivoval filmove spracovanie a vsetko a ten ma upoznornil na to, ze ludia frflu zvacsa ti, ktori poznaju fakty o batorycke, ze je to vymyslene a tak 🙂 myslim ze jakubisko to ani nepodava ako fakty, proste to takto natocil....ja osobne mam rada jakubiskove filmy, sedim na konari a je mi dobre, tisicrocna vcela...neni o com. nejasna sprava o konci sveta bola sice trochu silné sústo, ale dalo sa aj to, so zmiesanymi pocitmi 🙂 takze ja sa stale velmi na batorycku tesim.

miriamkac - popravde nie som az tak sama, maly je inac vacsinou u mojej mamy nasackovany, ona s nim aj robieva ulohy, on je taky babkin maznacik, sak prve vnucatko to bolo a mala som ho za slobodna....on potom aj dost tazko niesol, ked sa mala narodila...teda sprvu nie, tesil sa z nej, ale ked videl kolko pozornosti sa jej venuje, hlavne z muzovej strany....tak mi zacal takto zdupkavat....ale inak mas pravdu, ja som velmi rada, ze su zatial aspon dievcence malé, lebo to fakt ze BUDU INéééé STAROSTI potom ... 😖

jenna7082
30. jan 2009

a napr dnes si ide muz po malé do škôlky a ostavaju unho aj na noc, takze dumam , ze vecer niekam vyrazim na vinko, ak bude s kym 😀

rikarr
30. jan 2009

jenna no ved som písala že podal svoj príbeh.....ked sa nezamýšlaš nad tým čo je pravda je to fajn...herci boli dobrý až na kolieskové korčule mi to nejak nevadilo

jenna7082
30. jan 2009

kolieskove korcule??? ci pana 😀 ale pre jakubiska je to typické 🙂 pozrela som si tvoje albumy, zlatunke babo mas, aj ty vyzeras mladucko...??

mirkaff
30. jan 2009

tak je uspesne dovarene,,,,dokonca sa obed asi vydaril,,martinka chvali,,no malemu som dala polievku,no sak aj by som mu z toho dala ochutnat,,ale sak neviem co by to s nim spravilo...... 😲 no tak musime napalit aj my tu bathory........vidim ze debata sa zvrtla k filmom,,,,a to maju v tom filme niektory obute aj korcule???fiha....miriamkac napisem ti IP.som rada ze som z mesta nesla pesi......aj s deckami....... 😖 ...Jenna a co si mala dobre na obed.....tak tusim som tu neni samaa co som mala dieta za slobodna...

jenna7082
30. jan 2009

ja som mala malého v 20, slobodna mamina som bola a aj to tak malo ostat veru 😒 ale zas mam pekne dcérušky no 🙂 som si dala hríbový paprikáš, šak nebol neviem aky vyber..a ja hriby mozem zas. tvoje deti teda nemaju spolocneho tatina mirka? mala o tom vie?

jenna7082
30. jan 2009

inak, miriamkac - ladislava, to nie je prave typicke meno....mate niekoho takeho mena v rodine alebo ako ta to napadlo? 🙂 ja mam totiz tiez nie prave bezne meno....ale vlastne teraz to uz nie je take ako kedysi, pri vsetkych tych džesikách a sárach .. 🙂 ja som s tym mala teda riadnu oštaru v detstve...do dnes si nesiem trochu traumu z toho v sebe 😀

lienka55
30. jan 2009

Ahojte babenky,
tak ja zacinam vazne uvazovat nad tym ,ze tu asi skoncim. ☹ Vobec to tu nestiham sledovat,co som tu bola naposledy 5stran zapisanych,mala som co robit lez som sa sem dostala. 😝
Ja som dnes trosku varila,upratovala,boli sme chvilocku vonku pred domom a mam majstrov robia nam elektriku a aj mm je doma.Predchvilkou mi zobudil maleho ,tak som sa s nim povadila. 😠
Zajtra ideme plesat,tak som zvedava ako to dopadne.Vcera sme boli cvicit,tak som sa trosku ponatahovala. 😅

miriamkac vcerajsi obed teda mm vecera sa pacila,nalozil si aj 2,3krat.Bola som prekvapena.
jenna vitaj medzi nami!!! 🙂

jenna7082
30. jan 2009

🙂 vítam, dakujem 🙂 ty mas ake umelecke fotky, to ste boli u fotografa?

lienka55
30. jan 2009

ano,u proficky.Hod aj ty svoje nejake foto nech vieme ako vyzeras? 😉

jenna7082
30. jan 2009

vela to vyslo? nemam vobec prehlad, ze co mozu take fotky stat...prave dnes som nad tym rozmyslala, ze by som take nieco chcela, hlavne deti a mozno aj ja s nimi, aj ked ja a fotaky ... ééé 🙄 nie som vobec fotogenicka, z desiatich vyjde vacsinou jedna taka co by stala za rec 😅 neviem sa ksichtit no 😀 idem nejaku pozret teda

jami3
30. jan 2009

čaute 🙂
leni, svalovica neni, že 🙂 ? Janka už má net???
Drobci sú už skoro 2 hod v postieľkach a stále vymýšlajú - teraz pred chvílou som tam bola, že nejaké ticho - a oni lepia intimky na okno 😕 - ešteže máme spálňu do dvora 😀
Mňa i tých ich spánkov obedných raz... ani po dobrom ani po zlom - už som ich a "vycápala" a nič 😢 , demolujú izbu ďalej.
Jena, kedy je Magdalénka? naši sú 18.3. 😉
Miri, vylieč tie tvoje deťúrence - nech ste skoro fit 🙂
Miriamka, návšteva už dorazila?

jenna7082
30. jan 2009

moja je 9teho marca, keby bola o den prv, nielen ze by bola na MDŽ 😀 ale by mala narodky s babkou, mojou maminou, škoda, nevyšlo to 😵 jami, mne raz paulinka, este taka dvojrocna, sice zaspala, ale potom sa tak potichucky zobudila a to este nosila plienky vtedy, tak pri posteli na policke som mala polozenu tu masticku rybaciu, na ritku co sa dava, ona sa chcela tak namastit s mastickou jak maminka 😀 ked som isla kuknut co tak dlho spi a zbadala som ju a toho smradu, skoro som odpadla 😀

lienka55
30. jan 2009

Jani svalovica nie je chvalabozku ako by som zajtra tancovala?Mali im ho dnes prist montovat doobeda.
Tak to mas ozaj stastie ze tu spalnu mate do dvora. 😀 To uz nezaspia. 😉

jami3
30. jan 2009

leni, bolo tu nejaké červené auto - ja že či už nemailujete??? 😉
Naši sa raz ponatieali imazolom - ešte vyšlo aj na skrine, koberec a aj do pusy - jak pikao - a to som mala na sekundu vyrátané- že na autobus k dokine na poradňu - ale stihli sme aj očistiť aj autobus 🙂

lienka55
30. jan 2009

to ju budem musiet trosku zaucit ak bude chciet teda konikovat. 😉

jenna7082
30. jan 2009

no, nespominam radsej, ako raz sedela na serbliku a potom som kdesi odbehla a ked som vratila, uz bolo hotovo, paulinka zlezena zo serbla a pusinu a ruky hnedéé...fuuuuuj 😀 ale jak na mna kukala, ze co urobila, chudatko, nemohla som z nej. koksooo ze na ples, to som sto rokov nebola...mas pekne saty?

lienka55
30. jan 2009

jenna nemam saty, aj ked povodne som chcela,ale to je taky dedinsky ples, kde mozes mat aj nohavice.A ja moc sukne a saty nemusim. 😝 Takze som si kupila nohavicovy kostym zo satenu a mama bude mat ,,50,,tku tak to vyuzijem aj tam. 🙂

jenna7082
30. jan 2009

tak ten dedinsky ples by som brala, ja tiez moc nóbl akcie nemusim. ja zas neviem moc tancovat, ja radsej sedim pri pivku a mudrujem s ludmi ked uz 😀

renuskacool
30. jan 2009

jenna7082,ja teba poznám z videnia veru....Alenku Blahovú náhodou nepoznáš...?No vydata teraz neviem ako sa volá....

jenna7082
30. jan 2009

podla mena nie, ale mozno z videnia ???!!? neviem....

renuskacool
30. jan 2009

Hm škoda....Má teraz bábo,neviem ako sa má.Ale 36 môže mat... 😒

jenna7082
30. jan 2009

😒 nic mi to nehovori, nepomohla som ti...a ja ta z videnia nepoznam? ty sa nam neodtajnis? 🙂

renuskacool
30. jan 2009

No musím poznuchavat dáku fotku schopnu,bo aby ste sa nelakli,prípadne nepoužili do kredenca-čo sa cukru týka.....

lienka55
30. jan 2009

jenna teda na to, ze mas tri deti vyzeras velmi dobre a mlado. 😀 😉

renuskacool
30. jan 2009

No,bububu 😨 😨 😨 😨

jenna7082
30. jan 2009

coby sme sa lakli, sak sympaticky vyzeras, ale nepoznam ta asi , resp su tu tie fotky tak male , ze tazko povedat jak som ta aj niekde stretla niekedy 🙂 ty si tusim z vadoviec sa tam pisalo? sa mi to este pletie vsetko 🙂

lienka - never uplne fotkam 😀 ale je pravda, ze mam momentalne tak nadhernu pleť jak som mala v puberte 😀 neviem co s tym, hadam kozmetičke treba...

renuskacool
30. jan 2009

Sak ked ta v Turej stretnem-ta okríknem,oki?Aj v Arkádii som ta videla myslím,abo v Kelte,abo neviem už kde.... 😉 😉 Abo v Albene......?

jenna7082
30. jan 2009

a mozno vsade 😀 obcas sa vyskytnem , mozno aj dnes 😀 akurat v kelte som uz dlho nebola. tak aj ty si teda obcas vyrazis od deticiek, ale sak tak to ma byt ni? 😉