Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jenna7082
31. jan 2009

aj na azete, kokso nejaky romantik mi pise RPčky, ja ze nakuknem do albumu,nech pošle heslo a tam hola rit 😀 dement čistý

janette4
31. jan 2009

jenna, ten raz písal aj mne. 😀 😀 😀

sticker
31. jan 2009

Mirkaff to v tej knižke je veľmi pekná fotka? Kde si robila? Ja som niečo podobné, len o dosť "slabšie" našla na chatik.sk 😝

sticker
31. jan 2009

Jen a ponuky na sobáš......mne minule nejaký turek písal, že sa mu páčim a že ma chce za ženu. Ty kokšo hneď som fotku zmazala 😀

janette4
31. jan 2009

janka 😀 čo ak to bol nejaký šejk?
bohatá si mohla byť 😀

sticker
31. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 No radšej budem platiť 30 rokov hypo na krku ako jeho 😀 😀 😀 😀

renuskacool
31. jan 2009

Noo v tej knižke to je úžasné!bože baby vy ste taaaak šikovné!!! 😠 😠

janette4
31. jan 2009

😀 😀 😀

sticker
31. jan 2009

Reni to čo má Mirka nie je ťažké....teda aspoň myslím. Lebo sú aj také možnosti, že je hotový obrázok a Ty si len určíš fotku a dáš to tam. Skús ísť na chatik.sk zaregistruj sa, vlož si nejakú fotku a potom choď do zábavy a úprava fotky a to Ti skoro samé spraví. Len je tam dosť slabý výber pozadí.
Mňa bavia tie scrappy, len je to časovo náročné a nejako som s tým zblbla notebook, tak ho musí mm spraviť 😅

natsa
31. jan 2009

Už som tu.Malý už zaspal.Som zvedavá na ako dlho.Nestačím čítat čo rozoberáte.

jenna7082
31. jan 2009

no nejaky gpoint2 ... koksooo....no raz mi nejaky pisal ze by sa chcel ozenit 😀 a mala som dokonca ponuku 15 tis. za noc...to je choré. na takych nereagujem.

janette4
31. jan 2009

no mne henten vtedy písal, že či si nechcem nezávezne dobre zasexovať. blbec jeden, jak keby som nemala s kým 😠

renuskacool
31. jan 2009

sticker,skusim ale aj tak neviem a idem tú rit kuknut.... 😀

jenna7082
31. jan 2009

takych je tam kvantum. to hned mažem. takze my sme vlastne vsetky aj na pokeci 😀

natsa
31. jan 2009

Mna jeden v Tunise balil.a vôbec mu nevadilo že niesom sama.Kamoška tak otehotnela z jedným.Má krásne dievčatko.No čo je slobodná matka.To som ešte chcela.Čo je to aká téma Tiroláčky z nov.Mesta?

sticker
31. jan 2009

Ja azet nestíham....ani neviem, či si pamätám ešte heslo 😀

renuskacool
31. jan 2009

jen a heslo?Ja na azete len so znamymi pišem mne sa takejto ponuky ešte nedostalo. 😀

jenna7082
31. jan 2009

a ty vies heslo renča ? 😀

jenna7082
31. jan 2009

poslem ti RPčkou

renuskacool
31. jan 2009

Jen nechapem,no neviem heslo na toho paka....Moje viem

renuskacool
31. jan 2009

Nooo,sme sa dohodli jen.a vysvetlite natse otazku ja sa zdržím.... 😀

janette4
31. jan 2009

natsa, v Tunise sa to stalo a mne,on rovno povedall manželovi,či ma nechce vymeniť.

f dddddddddddddddddd d zgrrrrrr D zuhzukrdwyeefhb h b-odkaz od Matúška 😀

sticker
31. jan 2009

To mám zase ja? 😅 😝 😀

sticker
31. jan 2009

Ale nie.....aby si zase niekto niečo nevysvetlil inak.....
to sú v podstate tiež baby z mesta, ale poznajú sa osobne, kočíkujú spolu.....asi sa poznali už pred tým, ako si tu začali písať.
Táto téma je aj o okolí NMnV, takže sme tu také pozbierané 😉

renuskacool
31. jan 2009

Fuuuj,ozaj trapne!Myslim ta rit na azete. 😀

sticker
31. jan 2009

Sa nebojíš, že teraz nezaspíš? 😀 😀 😀

janette4
31. jan 2009

ren, mne raz prišlo aj niečo íné...z druhej strany, ale nepamätám si nick,hneď to mažem

sticker
31. jan 2009

A natse to nie sú Tiroláčky ale Tiráčky 😀 😀 😀

renuskacool
31. jan 2009

No to nebojím,šak to len rit..... 😀 Keby inšie..... 😀 😀 😀

jenna7082
31. jan 2009

ale no tak dievčence, ste vydaté 😀