Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
31. jan 2009

Mna pokec a ine"besedy"nezaujali,medzi vami ma to bavi viac.Mesiac som sondovala,kam sa zapojit.

rikarr
31. jan 2009

čaute...som mala absťák normálne 😝

sjuzika si z moravského lieskového?????a kde tu bývaš?????som tu dlho tehulku nevidela 😀 ale asi preto že som furt zastrčená doma a malú vyšmarím len na dvor 😝

centrum manna ----- som tam pár krát bola...sú to dve velké miestnosti plné hračiek.....dá sa aj čaj uvariť lebo kafe, treba papučky pre mimčo...aaa čo sa platí neviem...ale myslím že ked si do googlu zadáš rodičovské centrum manna vyhodí ti ich stránku aj s otváracími hodinami....

dnes som myslela že bude kludná sobota ale tudle......doobedie ušlo ani neviem ako...potom volali že nám došli stoličky..tak malú šup svokre a rýchlo pre stoličky...samozrejme ked som malú nechcela dlho nechať u svokry sa muselo čosi stať 😠 neštartovalo nm auto tak sme sa hodinu túlali bezcielne po obchodoch a čakali kým vychladne aby naskočilo zas.....ho asi darujem už... 😠 😠 😠 😠 no došli sme domov, došli svokrovci zagratulovať a trčali tu do 18,30 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 no a ked odišli sme šli kamošovcom dojesť tortu z oslavy 😉 a dopiť čo ostalo.....malá už spí aj muž......tak som si myslela že zajtra bude klud ale zas nie....ráno ide muž hrať-klasika,a potom že príde jeho ujo-že u nás ešte neboli 😒 ani neviem ktorý to je..... 😅 a odkial majú na mna číslo 😀 a ešte nás aj kamošovci volali lyžoavť a aj švagorvi by sme mali gratulovať je na mna narodený totižto.....a tak zas ten víkend ubehne a zas budem sama s malou....čerta.....

inak muž ma ukeca na ples tak ja ho ukecám na šaty 😀 😀 😀 😀 😀 no som sa vykecala idem si dať niečo pod zub

rikarr
31. jan 2009

ešte som tu 😀 mala by som si lahnúť ale som lenivá ísť do spálne....... 😎

ale pojdem, napapná som, riady spracem zajtra aj popracem teda ....ked už budem vo švungu.......

--musím byť vyhajaná...čo sa mi asi nepodarí lebo muž skoro vstáva ma zobudí zas ak nezobudí aj malú 🙄 a ked sa rozkukám že je vzduch čistý a zas zavrem oči skočí mi malá na žalúdok 😕 🙄 ach to boli časy ked bola krpatá....ráno vstala najedla sa , prebalili sme, odgrgli a zas išli spať 😀 ...toho sa už asi nedožijem...cez víkedn treba skoro vstávať 😕 😕 😕 😕 😕 tie decká na to majú radar..

inak bola tu reč o nespaní detí tušim...tak naša malá včera o 22,00 predvčerom do 0,00 bola hore a nie a nie spať....neviem čo to bolo, inak o 20,00 už býva tvrdá jak štolverka....

no idem už lebo trepem....brú noc

jenna7082
1. feb 2009

tak si si povedala svoje 😀

rikarr
1. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ten absťák...som sa musela vypísať ked vykecaná som bola až až 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
1. feb 2009

inac je to fakt, tento internet...si vravim, ze mi to bol cert dlzny, od sviatkov to mam doma a hadam som odvtedy nesla spat skorej jak kusek pred polnocou. ach jo 😅

sjuzika
1. feb 2009

dobre ranko zeny
rikarr, byvame v novych bytovkach, ja sa po dedine moc neprechadzam, my tu fakt len prespavame...ale teraz budem doma, predpokladam, ked porodim, tak dame stretko.vase fotky mi nic nehovoria, si asi o dost mladsia 😀 😀 😀 .ja budem mat 32 😢 😢 😢 .
lienka ako bolo na plese?ty asi este sladko spis, coo?

jenna7082
1. feb 2009

mna picne. venku sneží.... 🙄

janette4
1. feb 2009

blbý sneh 😠

inak krpec zaspal o 23,o 3sa najedol a o 6 už bol vyspaný.
do čerta,som sa vytešovala,že keď ak neskoro zaspal,bude dlho spať. ☹

renuskacool
1. feb 2009

Ahojky...Tak kukám že ste všetky vyspané.... 😀 😀 😀

sticker
1. feb 2009

Jen - trochu optimizmu 😀 ...nejako takto: "Jupíííí, sneží!" 😀

jenna7082
1. feb 2009

juuuj, drahá, ked ja tie zimné radovánky akosi fakt nemusiííím .... a uz to vidim aj tak, chvilu akoze sneh a za chvilu je zas z toho len blato ... a odhrnat auto zas a rozmrazovat kazde rano a navyse budem mat myslim teraz sluzbu vo vchode, toš to musim aj sneh odhrnat...nevyhoda činžiakov, ach jo...

jenna7082
1. feb 2009

som isla tuto zimu, este pred sviatkami, s malym na korčule ... koksooo po rokoch som na tom stala, 5 minut som to nemala na nohach, uz som ich chcela zahodiť strááášne daleko a nikdy ich uz nenájst 😀 ale na druhy den uz to islo lepsie 😅 keď ja som taky teplomilný tvor.... 🙄

sticker
1. feb 2009

No veď ja tiež zimu neznášam. Som ako medveď , len by som doma bola a spala... .neznášam to obliekanie troch ľudí a potom vyzliekanie...veď to je normálne športová disciplína 😝 A Janka bude chcieť určite ísť von. No Julka ešte trochu kašle, tak ju nechcem ťahať do zimy, lebo ona sa tam nudí. Ju sneh moc nebaví 😅

jenna7082
1. feb 2009

ja som tiez po deckach ostala taka zimomriva...neviem teda, ci je to tym...ale jako decko som mala rada sneh, korculovala som aj lyzovala...toto obliekanie, to mas teda pravdu. a nikdy nezabudnem, ked som cakala magdušu, zrovna bola taka zima, este v marci snehu, ja kotero velké , paulina dvojročna, zohybat sa, snurovat boty....brrrr !!!!

natsa
1. feb 2009

Čaute!Včera som si išla skor lahnúť.Bola som akási unavená.Kojím v noci každú hodinu.Vad ja som to pomotala.Chcela som napísať tiráčky.Nevedela som aké sú to babenky.a už máte navarený nadelný obed?ja dnes nevarím,varila som včera.ja od dnes sa snažím držať tú 90 dnovú dietu,lebo som počas tehotenstva pribrala a akosi som sa rozjedla.Aj som včera pozerala tie ráminky na tie fotky čo ste sa o tom včera bavili.Len sa mi tonechcelo čítať.To si budeme musiet z mojim k tomu sadnúť na dlhšie

renuskacool
1. feb 2009

sak to-tie ramiky ja to studovala ale ja tomu nechaaaapem.... ☹ ☹ ☹ Aky program si mam na to stiahnut?Stiahla som ten gimp a šak to neake nezrozumitelne....pre mna..... 🙄 🙄

natsa
1. feb 2009

Ani ja tomu nerozumiem.Ani moj to nevedel,ale ked si možno prečíta ten návod tak to možno pochopí.Ja nemám na to bunky.Bavili ste sa tu o snehu.No už sa teším ako budem vozit taraz po obede.Ešte že ho nenakidalo viac 😒

jenna7082
1. feb 2009

renča prd na ramiky ked im nechapes 😀

renuskacool
1. feb 2009

Sakra ale aj ja chcem také fotečky pjekné..... 😠 😠 😠 A čo robíš?

jenna7082
1. feb 2009

aj dohromady nic. motam sa. pojdem pomaly k obedu, asi pre decká, alebo neviem, ci si ich este ex nechá...uvidime. nuda no. ty co budes dnes? tvoj maly chodi kam do skoly?

renuskacool
1. feb 2009

Sem do Vad.chodí,ale dám ho na Turú na pok do 4.ročníka bo to tu už samí morgoš....Aj tvoj je tretiak teraz,nie?

jenna7082
1. feb 2009

ano tretiak, preto ma napadlo, ak chodi na turu , ci sa aj nepoznaju nahodou...tak asi nie no 😅

renuskacool
1. feb 2009

No na rok sa možno spoznajú,mabo pobijú.....A do ktorej školy chodí-kerá je lepšia?

jenna7082
1. feb 2009

tuna je len jedna. uz su zédešky spojené dokopy. prvy stupen je hore na komenského, čo bola I.ZŠ a druhy stupen je v tej novej budove, pod cintorinom katolickym. v starej meštianke už je teraz hudobka...teda ZUŠ-ka. som nevedela ze vo vadovciach je skola.

renuskacool
1. feb 2009

Je ale len 1.stupen,ale je to tu už o ničom samá tma..... 😀 😀 😀 Malí má nervy na to,mi píli uši furt.....no mosím tam teda vybenút do tej nad poliklinikou.

sticker
1. feb 2009

Natsa aj ja mám v pláne niekedy začať držať 90 dňovku 😅 😝 Už som ju držala a vždy som zhodila, čo som chcela, no tieto Vianoce sa na mňa nalepilo viac ako inokedy - asi fakt stárnem a vtedy telo pomalšie páli 😠 Ale keď ja tak rada papkám ☹

lenca13
1. feb 2009

Prihlasena je segra,ale pise vam Erika,neviem sa z toho PC vymotat,vsetci obeduju.Normalne mame poradovnik,kto sa sem ubehne.Ja na diety neverim,radsej menej jem a viac sa hybem.Po tridsiatke mi zostava vsetko na bruchu.U nas je v kulturaku dedinsky karneval,tak sme pozvali sestranicu s detmi,segra je tu od piatku.Aspon sa pobavim s drobcami.

sticker
1. feb 2009

No Erika, ale Lenča je príklad toho, že diéty fungujú 😀

sticker
1. feb 2009

Ja som práve "dotlačila" - no bolo mi to treba 😠 😝 Ale zase dobré to bolo 😀