Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
1. feb 2009

vies Jenna myslim ze urcite nebude spavat s nami stale mame dost velky byt na to aby spavala vo vlastnej izbe a posteli.A mala minuly rok zdravotne problemy aj to bol jeden z dovodov preco spava s nami 😒 ked nam dokina povedala aby sme na nu davali velky pozor ze sa moze v noci zadusit ☹

lienka55
1. feb 2009

erika ani mi nehovor o tombole 😠 ,mm tam venoval ceny a nevyhrali sme nic a to bolo 76cien.Uplne nakoniec zrebovali cenu utechy a to boli eroticke kalendare,zapalovac,pera a skrabka na auto-na sneh tak to sme vyhrali my. 😀

simasa
1. feb 2009

Lienka, nic zle, ja to vsetko pripisujem tym nasim prekojenym mozgom 😀 😝
Mne to tiez casto vynechava.

rikarr
1. feb 2009

šak aspon máte čo kukať 😀 😀 😀 😀

baby neviete o nejakej stránke kde sú návody ako si na hlave vyčarovať nejaký pekný účes?????

lienka55
1. feb 2009

sima asi to bude tym... 😀

lienka55
1. feb 2009

erika a teba kam pozval manzel na ples a kam to idete? 😉

rikarr
1. feb 2009

tutola dolieskového..jeden miestny mega podnikatel poriada..náš známi tak nevyuži to...sa konečne napcháme a napijeme.... 😀

lienka55
1. feb 2009

a kedy? a co saty,spominala si ze si pojdes nieco kuknut? 😉

rikarr
1. feb 2009

na valentýna....

no mám jedny šaty doma, p kolená také červené aaaale cem iné...no ked nezoženem dám si hentie

jenna7082
1. feb 2009

ojojooooj, tak to je potom iné. to hej, to by som sa aj ja bála...no tak nech sa vam cim prv uzdravi malá princezna....a vy vsetci na ples a ja co???

jenna7082
1. feb 2009

aaale co, nemam ani saty, ani tanecnika....ja pojdem za dva tyzdne na karneval do benatok...takze si tie fasiangy aj tak uzijem 😎 dufam ze tie zaplavy dotedy ustupia kurnik sopa

rikarr
1. feb 2009

a aká bude maska???

jenna7082
1. feb 2009

čo si pipi, ja budem len nakúkat, mozno si tam nejaku škrabošku kupim maximálne . na pamiatku 🙂

rikarr
1. feb 2009

idem spať už...malá bude ráno čertsvá 😕 brú noc

simasa
1. feb 2009

dobru rikarr

lenca13
1. feb 2009

Jenna aj ja by som isla do Benatok na karneval 🙂 my sme boli kedysi s mm ale to este za slobodna ale bolo perfektne 🙂 🙂 🙂

rikarr dobru

simasa
1. feb 2009

Leni, to bola romantika, co? 😵

lenca13
1. feb 2009

to teda bola 😀 😀 😀

simasa
1. feb 2009

Mozem sa spytat, co bolo Timke?

lenca13
1. feb 2009

Mala opakovane zachvaty laryngitidy trapili sme sa s tym od novembra do aprila 😒a to bola kojena do 13 mesiacov ale tuto zimu mame zatial klud klop klop

simasa
1. feb 2009

Fuha, no to Vam teda nezavidim.
Ale viem si predstavit ten strach. Ked sme prisli z porodnice, tak prvy tyzden sa malej stalo asi 3x, ze sa nemohla akosi nadychnut. Vraj ked to trva do 15 sekund, tak je to v pohode, povedala mudr, no ale cakaj 15 sekund, to sa zda ako cela vecnost. Normalne som uvazovala, ci nemam kupit ten monitor dychu. Potom sa to uz nastastie nezopakovalo.

lenca13
1. feb 2009

simi veru minuly rok sme si s nou uzili tak dufam ze uz bude lepsie len to nechcem zakriknut 😉

simasa
1. feb 2009

Idem aj ja spat babenky. Uz mam krvave oci jak upir aj ma fest bolia.
Dostala som svoju davku kona /zavislak/, tak som spokojna. 🙂
Prajem vsetkym dobru noc.
A keby som sa tu nahodou zajtra neukazala, tak prajem nasim dvom Erikam vsetko najlepsie, vela energie a trpezlivosti ale hlavne radosti z deticiek 😀

lenca13
1. feb 2009

Dobru noc 🙂

sticker
2. feb 2009

Erikám prajem všetko naj, naj, naj, kopec šťastia, zdravia a pohody 🙂 😉

erika13
2. feb 2009

Ahoj Sticker,sme tu len my?Dik za gratulacie.
Dnes mam poobednu,idem poupratovat,nech mam ostatne dni cas pre seba.
Vcera vecer ste sa rozpisali,ja som pustila tu Bathory,ale zaspala som,tak mozem pustit znova. 😝

jenna7082
2. feb 2009

toš aj ja šecko najlepšie

jenna7082
2. feb 2009

ja zarezavam v praci, tak len takto nakukam 🙄 a veru su to starosti, ked su deticky chore...ja som bola s najstarsim aj s najmladsou v nemocnici, neni to sranda.

mirkaff
2. feb 2009

cau Erika,,boze az cil som zistila ze to si ty...........sak ma musis poznat 🙂

lenca13
2. feb 2009

dobre ranko 🙂

Erikam vsetko najlepsie.......