• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
caUTE NEBOLA SOM S TIRACKAMI ONI BOLI DEN PREDOMNOU A JA SOM BOLA S KAMOSKAMI, MOZEM SA PRIDAT DNES IDEME DO BA A ZVYSOK TYZDNA BY SME MALI BYT V NM.KEDY A KDE?
3. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebolo by lepšie to stretko odložiť ked všetky nomôžeme?Na jar to nebude lepšie?Mrknite moje fotky už ich tam pridávam.
3. feb 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak my sme dnes boli na nakupoch v PN.Dnes je hrozne pocasie takze von sa neda ist,a budume sa nudit doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani takze na stretko asi nepojdes? :wink:
3. feb 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa maly je zlaty a tm je z Mesta?
3. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa ja som si ich už ráno pozerala a chvíľami mi bol TM povedomý......Ty teda nie, keďže si z Myjavy.... :sweat_smile:
3. feb 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si doplnila albumček tak kuk.... :grinning:
3. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renuš terezka bola teda riadna vlasaňa :grinning: to my sme boli úplne plešatý.

natsa,práve som pozerala tvoj album,malý je šikovníček :slight_smile:
3. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sticker je to možné že ti je MM povedomý býval chvílu na hájovkách.Ty tam tuším tiež bývaš?
3. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renuš no ti máš krásne detúrence.
Ano MM je z Mesta
3. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa Tvoj manzel sa mi strasne podoba na byv. kolegu. Nie ste aspon rodina? Vola sa Palo Ondrejicka.
Renuska Terezka bola iny valibuk :grinning: Sa cudujem, ze si ten porod "prezila" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru renča, ze 4300 g !!!!!! ale uz si aspon nebola celkom prvorodička...no ale aj tak !!! inac malá celáááá ty, renča v mini vydaní :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta nasa mala je srandistka. Chce mi citat mamu a ja (resp. rozsklbat) a ked akoze buchnem rukou a poviem ej krupica posluchaj, tak aj ona buchne rucickou a este sa tomu aj skeri. A mozno by aj povedala, keby vedela, mama aj Ty posluchaj :grinning:
3. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja som vcera vecer isla magduši davat plienku na noc, toš som si ju vycapkala po tej riti malej peknej, reku - čo to toto máš? ze - lit ! :grinning: a reku - a preco taku malinku??? ze - lebo maminta tatú túpila :grinning:
3. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka zajtra určite zajtra by som nešla. Ak by sa Julke aspoň trochu polepšilo, tak ten piatok by bol fajn...ale tiež nemôžem sľúbiť :wink:
3. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simasa ved moj ta pozná.Ved on z tvojím robí.Robia spolu.
3. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa, tak je to on? Ja som si nebola ista, to vies, ked nema tie cervene monterky a siltovku... :grinning:
3. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenna :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa a ze pozdravujem!
3. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.babenky tak piste ktora kedy moze.........sa strojime a nakoniec nic z toho??? :cry:
3. feb 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ ON TA POZDRAVUJE.Malá ako?Ešte neskúša chodit?
3. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mozem v stredu.
3. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru bola ona taký buco-som myslela že ma potrhá......Aj mi chceli sekciu robit,no nestihli....šak aj teraz je z nej buco,taká buchta...Jen že lit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....Janette,hrozne ma zaha pálila ked som ju čakala a to sa vraj hovorí že to vlasy rastu a veru aj rástli...
3. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa, ona je taky maly lenivec. Ked jej nepridrzim nozicky, tak si sama ani nesadne. Iba sa jeduje. A ked ju chcem postavit, zalomi sa ako vzduchovka a kuka si na papuce :grinning:
3. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renus ta tvoja mala je dobre vlasata to moje baby boli do roka plesate :grinning: a ako je stara pretoze pri fotke mas datum 29.1.2007 a v pase mas len 1rok a 2 mesiace?
3. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simasa ved ma este casu az az,,,,,,,nas maly prave teraz labzuje okolo nabytku,,akurat je u nas ticho,,,ze co sa deje?? martinku zaujal ELMO , ficime na minimaxe a maly uz ohmatava telku.......ale sam sa este nepusti ist,,iba za dve ruky,ked ho chytim za jednu ruku tak sa skruti jak dazdovka a je na zemi...Martinka je 26-teho maja a tyzden po 9-tom mesiaci urobila sama zo stoceka prve krocky......maly ju asi nedobehne
3. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zacala ta prostredna - az rok a mesiac tusim mala - chodit. dotedy len po 4roch jak drak :grinning: zato prvy po styroch vobec nevedel, az ked sa naucil chodit a chodil 11 mesacny. boooze to boli este taki krpčekovia :sweat_smile:
3. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlasatí boli vsetci. a ani ma nepáliha záha. to sú len povedačky.
3. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renka tak vy ste z porodnice isli kupovat pre Terezku sponky.........Natsa mas krasnuckeho synceka,,mrkla som album...a Martinano kedy bude albumik???popracuj na nom,,sme zvedave na mladenca :grinning: a mame nieco nove...vsetci sme TATA
3. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč renča, aj paulinka je taká macatá, ona je do mužovej rodiny a oni sú všetci takí macatí, este ze sa narodila skorej o tie dva tyzdne, aj viac to bolo, necelé tri, zo vsetkych bola najmensia....inac keby stihla dorast...neviem neviem. švagrina mala chlapcov tiez tak 4 kilových brrrr
3. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa Martinka mala tiez vela vlasov a tiez mi sestricky hovorili ze ako ma musela palit zaha.ale nic som nemala ,,fakt sa to asi len vyprava
3. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok