Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

andreao
3. feb 2009

Ahojte baule,
tak tu to teda žije, to bude asi tým počkom.... 🙂
Práve rozmýšlam, či ist s malou von, moc sa mi nechce, ale asi aspon na chvilu vybehnem. Je tam hrozne, brrrr.
Natsa, ja Ťa odniekial poznam, len neviem kam Ťa zaradiť.

mirkaff
3. feb 2009

no ja som pri martinke lezala s babenku co jej syn mal 4.95kg,chudera ta plakala ze nema doma tak velke vecicky ale kde ho mala,,sak bola chuda jak lata

mirkaff
3. feb 2009

Andreao odkial si,,mne to niak uniklo??

simasa
3. feb 2009

Sabinka mala tiez dost vlaskov, ale mna teda zaha potrapila. Ani som spat kvoli tomu nemohla, hruuuuza to bola.
Veda ja z toho este nemam stres, ze nezacina chodit. Pripisujem to aj tomu, ze sme zacali neskoro sedkat, pretoze mala jadierka dobre az na kontrole v siestich mesiacoch.

lenca13
3. feb 2009

simi neboj ze mal este nechodi ved sa po nej este nalietas,bratrancova mala tuez neskoro sedela a mala 10 mesiacov a zacala chodit aby si nebola prekvapena 😉

mary3
3. feb 2009

Simi aj nas Lukasko neskoro zacal sediet a chodit zacal par dni po roku a to ja som stale stresovala ze kedy uz bude chodit......

Baby a to si chcete ist niekam sadnut alebo sa stretnut len pri kocikovani?

lienka55
3. feb 2009

My sme zaspali teraz o 14.30h,lebo doobeda si schrupol hodinku tak sme dnes nejaky pomyleny,to bude asi tym ze sme labzovali. ☹
Z toho stretka asi nic nebude ako tak vidim,tak to nechame asi teda ozaj, ked bude teplejsie,co? 😉
Aj my sme mali veeeelmi dlho holuuu hlavku,ale pomalicky nam narastli vlasky. 😀

mirkaff andreao pochadza z Mesta. 😉

simasa
3. feb 2009

Baby, ale ved to by bola skoda, aby z toho nic nebolo. Ved kto moze, nech pride a kto nemoze, tak pride nabuduce. Ved to hadam nebude prve aj posledne, no nie 😉
Ja by som teda chcela ist, ale tiez cakam cervenu navstevu ako Sticker a vtedy mi byva hrozne zle. Ale ak nepride a budeme fit, tak my by sme prisli. Ale nechala by som to na ten piatok, ako sme planovali na zaciatku - zraz pri fontane a potom sa rozhodneme, ci si pojdeme niekam sadnut, alebo co. Lebo kocikovat, taky huf spolu, to si neviem predstavit. Nech sa deticky vybehaju pri fontane (ktore teda vedia chodit) a potom by sme mohli ist napr. do toho Azteka. Su tam velke sedacky a pohodlne a dobre kolaciky (aj ceny) mnam.
Este dohodnut hodinu. Tak piste, kto ide. Ved Miriamka uz ma dve ponuky na odvoz, tak aj oni hadam pridu.
Mary, Ty prides?

renuskacool
3. feb 2009

Lenca13 nie,v pase mám 29.11.čiže ma malá 14 mes.No chodit začala v 10 mes.Simasa inak máš úplnú pravdu ja som tiež nemohla kvôli záhe spat jak som si lahla-hotovo,tak som posediačky driemala ku koncu-no hrôza! 😠 😠 😠 jen všimla som si veru že Magduška je tiež dobrý buco...... 😀 😀 😀

lienka55
3. feb 2009

Ja si to tiez myslim ze to nie je posledne stretko,takze v piatok o 9.30h-10.00h zraz pri fontanke.Kto pride ,pride, kto nepride ,pride na buduce. 😀 OK

miriamkac tak to by bolo super keby ta mohla zobrat erika,aspon by som sa nemusela tocit dva krat,ale ak to inak nepojde tak ta vezmem.A naspat nieco uz vymyslime zase. 😉

renuskacool
3. feb 2009

jen oprava.......- 😀 😀 😀 Paulínka.....

rikarr
3. feb 2009

oki, v piatok sa možme dotrepať

mary3
3. feb 2009

ok, tak aj my asi v piatok prideme, este to neviem naisto ale ak sa bude dat, tak pojdeme....

jenna7082
3. feb 2009

téééda vy sa mate. a ja musim v robote trcat ☹ zajtra budem asi do nevidim, uctovnicka mi pride béééé...uz som chcela frflat renča 😀 magdulka je take tintítko moje ušaté 😀 paulíne aj od malička hovorim ze Bucka 🙂

janette4
3. feb 2009

ja som mala tiež riadnu záhu, a malý taký plešúnik.to sú asi ozaj len také babské povedačky.

piatok zatiaľ aj men vyhovuje, dovtedy by mal byť fit aj malý,aj ja.

mirkaff
3. feb 2009

no super baby.konecne niaka dohoda.........takze plati piatok,,,naisto??????

rikarr
3. feb 2009

oki

inak baby viki bola vlasatá ked sa narodila a o žiadnej záhe som ani nevedela.....pažravá som bola fuj 🤐 😀 o
22,00 praženica so 4 vajec plus cibulka a slaninka alebo klobáska 😀

renuskacool
3. feb 2009

A ja že dnes je ordinácia a nieje.....!!!!!! ☹

natsa
3. feb 2009

No skoda,že ste to dali na piatok.tak som chcela íst no neva.hádam na budúce.potom čosi nafodte a hodte na koníka.Inak mne tiež bývalo dobre zle na začiatku teh.Myslela som ,že skapem ale Danko stojí za to.Ked sa narodil mal 4000g/52cm 😀

janette4
3. feb 2009

teda, vy ste tu tuším všetky mali takých buckov, ten náš bol taký malý chrúct:3050 a 50cm, ale zabrať mi dal riadne.

erika, aj ja som tak jedávala, a špagety-o hociktorej hodine,najlepšie okolo 22. 😀

jenna7082
3. feb 2009

paulina mala tiez tolko co tvoj maly. ale ako vravim, chybali jej skoro tri tyzdne 😅

janette4
3. feb 2009

no, jemu sa na svet moc nechcelo, vyvolávali mi 2dni po termíne.

renuskacool
3. feb 2009

no neako je tu mrtvo........ 😒 😒

janette4
3. feb 2009

všetky uspávajú a kukajú TV 😀

renuskacool
3. feb 2009

Asi to tak bude..... 😠

martinano
3. feb 2009

baby o kolkej v piatok?

natsa
3. feb 2009

andrejka je možné že ma poznáš pretože mna pozná asi každí,len ja nikoho nepoznám.

miriamkac
3. feb 2009

Caute.
No baby ja fakt v piatok nemozem ☹ ....dostala som ponuku na pracu a caka ma skolenie vo Zvolene. 😎 ale musim to vyskusat, lebo uz nedokazeme existovat.... ☹

janette4
3. feb 2009

miriamkac veľa šťastia prajem

lienka55
3. feb 2009

Moji chlapi uz zaspali,ja som si poobede schrupla s malym a teraz nie a nie zaspat. 😔 Moj maly mal 3000g a 50cm ked sa narodil,taky chrustik,a ostalo mu to aj doteraz. ☹ 😒

martinano o 9.30h-10.00h pred fontanou na namesti.
miriamkac tak to je super ta pracovna ponuka,ale skoda ze teda neprides. ☹ A ako si to myslela s tym ze nedokazete uz fungovat?A co deti,kam ich das kebz si nastupila do prace? 😉