Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
4. feb 2009

Nosila som jej ho 😉

lienka55
4. feb 2009

Jani vcera som videla na letaku od Dracika ten kostym co mas Janku v nom odfotenu,budu mat v skolke karneval?

sticker
4. feb 2009

Hééééj? 😕 A taký istý to bol? Mali karneval už včera 🙂

lienka55
4. feb 2009

Urcite bol a vy ste ho kde zohnali?

sticker
4. feb 2009

Tento kostým nebol nový, ale rok starý 🙂 😉 A prišiel k nám až z východu 😉

mirkaff
4. feb 2009

ahojte.nas drobec spinka a mamina si zobrala martinku takze stretko moze byt,,,teda mozme ist..aj my...jezis co tu citam,tak Janka ty si toho fakt prezila az az.no a my sme tiez v kategorii mini......maly mal 48cm a 2,78kg a matka...mala 49 cm a 3,00kg..a maly bol totalne cely modry

sticker
4. feb 2009
lenca13
4. feb 2009

jani pridi na kavu co si budeme pisat ked si mozeme v klude pokecat 😉

lienka55
4. feb 2009

Nie Jani urcite som videla taky isty ako ma Janka. 😉
Ale vam trosku zavidim tu spolocnu kavicku,ale ja to mam tak so svojou sesternicou,ze sa takto navstevujeme,teda kavickujeme spolu. 😅 Inak budeme mat zase novu ,,prispievatelku,,moju sesternicu,vcera som ju zaregistrovala,len neviem ako casto lebo ona to pri dvoch detoch moc nestiha sem nakukat. 😉

mirkaff
4. feb 2009

no mne uz jank poslala IP.......este ze napisala od koho mam spravu 😲

mirkaff
4. feb 2009

oprava--------Janka

lienka55
4. feb 2009

Mirka ja som bola pri tom ,ked ti ju pisala ,a etse jej hovorim, podpis sa jej tam kto jej pise l,ebo nebude vediet kto si. 😀

mirkaff
4. feb 2009

dobre si veru nakazala 🙂

mirkaff
4. feb 2009

a maly ti cil spi???ten nas sa prave najedol a vyhukuje TATA TATA

simasa
4. feb 2009

Ahojte, tak sme konecne zaspali. Mala inu naloz v plienke - smradu po celej chalupe 😀
My tiez zapadame do priemeru: 2700 g a 48 cm.
Sa tu zbehli vsetci novomestski a okoliti krpci 🙂
Sabinka sa nam nejako rozpohybovala. Doteraz ked isla spinkat a som ju prikryla, tak ako som ju prikryla, tak som ju potom aj nasla, ked sa zobudila - vobec sa neodkopavala. Ale teraz... Kope jak diva a ked ideme spat, tak najradsej by zaspavala neprikryta, niekedy ju prikryjem az ked zaspi. Kde je to dobre babatko??? 😠 😀

lienka55
4. feb 2009

Mirka,este mi spi,ale zacina sa pomaly budit,asi sa mu sniva lebo kazdu chvilku vyhukuje mama mama,a ked pridem do spalne je ticho a on spi. 😀

sima mne sa maly stale v noci odkopuje,musim ho stale prikryvat a tak to ide dookola. 😀 😠

mirkaff
4. feb 2009

to nas sa odkopava furt,ine nic len ho prikryvame,tak radsej spava v pancuchach......momentalne debatime s hrackami,,dokonca vcera vysipal na seba ten tazky kos plny hraciek a ja ze bude rev a on rehot od ucha k uchu.Simi dobre babatko??? u susedov

janette4
4. feb 2009

ahojte.
tak choroba zmohla už aj mňa,takže u mňa je teraz stretko neurčité.

ja som z toho môjho dieťaťa dneska už na prášky:nechce jesť,nechce piť,nechce spať, nechce sa hrať...ja už neviem,čo s ním.stále len revy a na rukách.mm je po nočnej, určite je nám vďačný za pokojný spánok 😀

leni, aj náš sa v noci stále odkopuje.ja ho zakryjem a keď prídem o 10min.cestuje v postieľke a deka odkopaná v rohu...aby nezavadzala. 😀

mirkaff
4. feb 2009

Janette4 IP 🙂

lienka55
4. feb 2009

Tak to su asi vsetky deti rovnake,ja sa len stale bojim ,aby mu nebolo zima,davam mu na noc aj tielko pod pyzamko aj ponozky. 😀

janette4
4. feb 2009

Lienka, ja som mu donedávna dávala na noc dupačky.ale vždy mi tie cvoky medzi nožičkami rozkopal, odkopal deku a tie holé nohy vyvalil na deku.keď som ho išla v noci kŕmiť,mal ich jak ľad, ale evidentne spokojný.

mirkaff
4. feb 2009

jak aj u nas,odkopany a spokojny...vsade rovnako.ozaj

mirkaff
4. feb 2009

baby ja tu pisem a maly mi zatial sam bez drzania stojiiiiiiiii 😲 😲 😲 cumim jak puk

lienka55
4. feb 2009

Mirka bola si dnes aj vonku,som zvedava strane na to vase faaaaro. 😉
janette hod nejake foto s Matuskom a novou bugynou,este ste ho neodskusali na ostro?

tima19
4. feb 2009

ahojte babenky!tak to som ja,o kom vam lenka pisala....
naozaj neviem ako to budem stihat,ked jeden spi,druhy je hore a naopak....ved to mozno poznate 😝
citala som trocha vasu diskusiu,ja som mala obidva porody cisarak,lebo boli opacne otoceny,ale kazdy bol iny..

tima19
4. feb 2009

foto este nemam,dufam ze v blizkej buducnosti dodam....

lenca13
4. feb 2009

Vitam novu pisatelku 😉 tak s Jankou sme si vypili v klude kavu a pokecali 🙂

janette4
4. feb 2009

aj ja vítam novú pisateľku.

lienka, fáááro sme ešte neodskúšali, každý mi hovorí,že je ešte skoro.ale aspoň ho využívam,keď je takéto počasie,dávam ho doň spať na balkón.dlho tam síce nevydrží,max.pol hodinu,ale aspoň čosi.
a vy ste ho odkedy používali?

tima19
4. feb 2009

dik za uvitko,aj ja si prave idem spravit kafco,musim to vyuzit ked deti spia....len do kedy! 😒
lenca aj ja mam dceru timeu,ma 2aj8mesicov 🙂

mary3
4. feb 2009

Timi ahoj, aj ja ta vitam 🙂
Ty si priamo z mesta ci odkial? a kolko mas rokov ak sa smiem spytat?