Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
4. feb 2009

Natsa to máš pravdu - čo osoba to iný osud a nie moc ľahký 😉
tima a my sa nemôžme poznať? Ja budem mať v apríli 30 😅

lienka55
4. feb 2009

este som,ale uz aj pomalicky asi pojdeme ,dnes sa kupeme.

mary3
4. feb 2009

Natsa, hlavne ze je Danielko v poriadku..... aj ja som chcela rodit prirodzene a maly sa narodil cisarskym ale teraz som rada, hlavne ze to dobre dopadlo a maly je zdravy

tima19
4. feb 2009

sticker tvoja fotka mi nic nehovori,neviem ☹
kam si chodila na strednej do skoly? ja som chodila do pn na mojmirku,a tam chodilo aj vela bab z nm,tak neviem.....

miriamkac
4. feb 2009

Caute...
tima19 vitaj medzi nami....noooo pobedim ma dobre zastupenie...to je silna "strana"... 😝

sticker
4. feb 2009

Tak to nie 🙂 Ja som pravá "mešťanka" 😅 😝

natsa
4. feb 2009

Mary a ty si prečo rodila cis.?

lienka55
4. feb 2009

miri my pobedimcanky ,,nemame co robit,,vies? 😀 😀 😀
tima uz si to vyriesila doma,myslim timusu a ada.

mary3
4. feb 2009

Natsa- ja preto ze maly bol otoceny opacne a aj dost velky.... a moja lekarka ma posielala na cisarsky, v nemocnici zas ma skusali prehovarat na prirodzeny, ja som nevedela co robit ale nakoniec som suhlasila s cisarskym a som rada lebo mal 3700g a vraj od 3500g sa rodi babo nozickami sekciou.... a este ze som nesla prirodzene lebo maly mal strasne zlu polohu a mal take pokrivene nozky ze ho tak museli s pokrcenymi zabalit aj do perinky tak neviem ako by som ho tak vyrodila....
A ty si mala spinal ci celkovu narkozu?

lienka55
4. feb 2009

natsa ty si sa zaregistrovala presne, ked mal moj maly rok. 🙂 🙂 🙂

natsa
4. feb 2009

Nie od pása dole.ked som odchádzala z nemocnice ešte som im povedala že viac ma tu neuvidíte a už rozmýšlam že chcem ešte jedno ale tentoraz dievča.Keby sa to tak dalo podla želania.A Lukáško má už nožičky v poriadku že?

mary3
4. feb 2009

No to chapem, veru aj ja by som si zelala druhe dievcatko, ale az neskor..... ale rada by som druhe rodila prirodzene...
No Lukasko ma nozky uplne v poriadku, to mal len tak strasne stuhnute svaly, preto ho tak zabalili ale potom sa to rozhybalo...

natsa
4. feb 2009

a ozaj 🙂

janette4
4. feb 2009

aj ja by som chcela druhé dievčatko. chcela som už prvé...akosi nevyšlo...tak hádam sa pošťastí pri druhom

Natsa aj ja som hovorila,že tak skoro ma tam neuvidia, ale už mi otrnulo a už rozmýšľame o druhom 😀

mirkaff
4. feb 2009

ja mam parik,,,,a nam uz staci.no ale keby sa naozaj nieco take pritrafilo,,vychovame...keby MM zarabal ale 50 000 sk nem problem,,mozme ist zarabat aj hned 😀 ale tak by to asi bolo vsade,,ze???? babuse ja sa tak tesim na to stretko.....

mary3
4. feb 2009

Mirka no to vam pekne vyslo ten parik 🙂 ja chcem 3 deti ale zatial si na to netrufam, az ked bude maly trosku starsi

miriamkac
4. feb 2009

haha...mary aj ja som chcela tri deti...ale tak, ze dve po sebe a to tretie ako "bonbonik" A MM este sme sa len brali a on ze chce dvojicky....a ja mu na to :ti sibe....maj si dvojicky s kym chces, ale so mnou ich mat nebudes 😀 .......a? 😝 ...a teraz mi vzdy pripomenie: ved ty si chcela tri deti....no nezabila by si ho?

tima19
4. feb 2009

lienka uz je to vyriesene,prisiel taticko!!!

mary ja som po timei rozmyslala kedy mat druhe,ale vsetko sa to vyriesilo samo,ze sme boli s mm prekvapeny ze bude druhe babo 😒
on moc nechcel,ale teraz je rad,lebo je to chlapec!keby sme to chceli naplanovat,tak neviem ci by sa to podarilo.....a mala som obidva cisaraky...
aspon uz budes vediet co ta caka...ak to bude cisarak....

mary3
4. feb 2009

miriamkac 😀 😀 😀 on vam to tusim privolal 😀 ale obdivujem ta, ja niekedy nestiham pri jednom a ty rovno dve a doma dalsie male dieta....

tima19 a ty si preco mala oba cisarske?

mary3
4. feb 2009

No ja uz letim, maly si uz zmoli oci ale ked ho dam do postielky tak reve, tak si idem lahnut s nim
Pekny vecer a dobru noc....

janette4
4. feb 2009

náš krpček už spí, počkám ešte ale pol hodinku a pôjdem ho zobudiť,aby sa najedol.od 15nič nejedol ani nepil ☹ a potom asi zaľahnem aj ja.

janette4
4. feb 2009

ozaj,Lenka, k tomu kočíku sa dá dokúpiť aj taška alebo sieťka proti hmyzu?ma to vtedy nenapadlo sa jej opýtať.

jami3
4. feb 2009

čaute,
zdraví vás pracujúca žena 🙂 -
bavíte sa o pôrodoch - ja už môžem len melancholicky spomínať 😢 😀 .
Len ma napadlo, čo mi povedal švagor, keď bol pozrieť malých:" a to nevieš väčšie deti rodiť???" 😀 Oli mal 2,7 a drobci 2,4 a 2,6 kg

No a do nás pobedimčaniek / aj keď sme všetky prindišky/ si nezačínajte - je nás presila 😀 😀 😀

jami3
4. feb 2009

Mirkaff, chcela si mi niečo písnuť? Lebo mi prišiel od teba prázdny mail 😕

martinano
4. feb 2009

nazdarte
janka sa rata bola uzasna, malinka,ale uzasna 😉 , najkrajsie babo v porodnici, citala som co ste pisali.stretko je v piatok?inak pribudlo vas tu riadne kym to vzdy docitam, ked sa vratime domov budem mat viac casu.dnes sme boli cely den v ba,tak mam toho dost.zelam dobru noc

rikarr
4. feb 2009

čaute..

martinka ano v piatok okolo 9,30 pri fontáne....dúfam,že nebude liať

inak baby hodte mi nejaká číslo na seba do IP keby niečo.....

ja by som vám dopriala taký pôrod ako som mala ja....plodová voda odišla o 18,30, o 19,00 som si už vyberala sálu a klamala lekára že to určo nevydržím 😝 😲 😝 😀 😀 😀 aj sme si tam s mužom schrupli a o 3,30 vo mne čosi pulko a bolelooooooooo juuuj ale o 4,08 už malá vrešťala 😀 😀 😀

baby môžem mať na sebe aj po kolená šaty na plese????????????

andreao
4. feb 2009

Ahojte babule, zase tu bola pekná debata, a ked ja pridem, uz tu nikoho nestiham.
Skoda. ☹

andreao
4. feb 2009

Rikarr ak to nieje ples v opere, tak hadam ano 😉

miriamkac
4. feb 2009

Este tu ja "oxidujem"....

andreao
4. feb 2009

Joooj aspon niekto, nejak sa mi nechce spat.