• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
No ja som Ta chcela "vidiet" v radiu, ale manzel tu zasa sedi pri mne a smiruje a jeho napadlo, ze ci nehlasis do rozhlasu. Viete, aky ma uz prehlad? Minule, ked sa zaregistrovala Tima, ze aha nova. A Lienku uz vola F5 - ale Lienka, nehnevas sa dufam? :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamkac ti mi citas myslienky ohladne deti,my odchadzame prave do spalne,pridem ked sa uspime. :pensive:
no dúfam, dnes to zaspávanie trocha dlhšie trvalo, lebo som ich budila o pol piatej - zas bol problém zaspať / ale babička je tuším úspešnejšia v uspávaní ako ja :confused:
ze f5 simasa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............lieka nic proti tebe....ale doooobry hlod...

linka...hej vseeeetko mi tu spi, akurat cakam manzela...ma dorazit z roboty...
5. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu s tou matou...teraz som si spomenula, veru som aj pijavala ked som chcela prestat
5. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj lienka, 2x som pisala tvoj nick a ani raz spravne....prepaaac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme sa v robote rehotali na mojich začiatkoch - jedno z prvých hlásení bola nejaká predvolebná gulášpárty a ja taká vystresovaná som zapotila - Ľavicová strana HZDS vás pozýva.... :grinning: . Ešte som nebola ani v kancelárii naspäť a už boli telefonáty odľudí - malo to úspech :grinning:
5. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamkac, som zvedavec, ale mozes napisat, co ides robit (kam pracovat)?
5. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jami, aj moja svagrova hlasi. A foter tiez, ked nema kto...
Svagrova vzdy zacina: dobry den vazeni obcania... Sa smejem na tom.
5. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, že F5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Manžel iný srandista :grinning:
5. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jami aj u vas sa hlasi kto kedy umrel a kedy ma pohreb?....to by mi nevadilo, ale u nas v Cachticoch aj pred pohrebom, zivotopis a este aj po pohrebe podakovanie...tyyyy...mne to taaaak lezie na nervy...
5. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa začína: vžení spoluobčania, vypočujte si nasledovné oznamy :grinning: :grinning:
Sima a odkiaľ švagrová??? A tata čo - je starosta??
5. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - to si hlási len starosta - našťastie :pensive:
5. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...ze F5...pozdravujem manzela.
Uz spime dnes to islo volajako velmi rychlo.

miriamkac ako to dnes dopadlo?Tvoja nova praca. :wink:
5. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka dnes nijako, az zejtra az zejtra.....dalsie skolenie... :confounded:
5. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No manzel veru je srandista. A este je aj "splachovaci", vobec sa s nim neda povadit, hrozne :slight_smile:
Jami, svagrova v Kocovciach a tata - trefa.
Lienka, odovzdala som :grinning: :grinning: Sa tu na tom rehoce, jak konisko
5. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak keď už "koníkujete" tak sa musí rehotať ako konisko :sweat_smile: :grinning:
5. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ozaj, Sticker.
Mna z tej nasej malej porazi. O 19.30 isla spat a uz bola odvtedy 2x hore.
5. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a kto ti bude zajtra varovat deti,ja som uplne zabudla ze az zajtra je piatok,moja hlava derava. :grinning:
5. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sima "splachovací" manžel? :grinning: :grinning: :grinning:

u mňa stretko zajtra nehrozí, bolí ma človek,miesto nosa mám semafor a odchádzajú mi hlasivky :frowning2:

ale dúfam,že nieje prvé ani posledné, tak niečo nafoťte a my čo tam nebudeme,budeme tíško závidieť. :wink:
5. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citala som tu, na MK, ze hlavne kojene deti maju taketo problemy, ze sa v noci casto budia.
Lienka, Ty si dlho kojila, Tebe maly ako spinkaval?
5. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi toto je najhorsie obdobie aj nasa Timea sa dost casto budila ked som ju kojila :frowning2: aj teraz byva niekedy dvakrat za noc hore a vypyta si kakao :frowning2:
5. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka uz mam doma manzelika a sestra pride na "vypomoc" ale hlavne mi dovezie auto rodicov, lebo my mame to nase stale v servise.... :angry: :angry: :angry: ...uz ma to hneva, neviem sa bez neho nikam pohnut...
5. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ja este kojim,a asi pred tyzdnom som presla iba na jedno kojenie a to vecer/vzdy sa mi to nepodari/.Chcela som ho uplne odstavit ,ale sa mi prsia strasne nalievali a bolelo to.Budi sa mi velmi casto ja tomu hovorim, ze aj ,,100krat,,. :angry: :angry: :angry: A len dufam ze to raz prejde.Kravske by sme nemali lebo ma alergiu nan a umele mi nechce ziadne,tak to riesime takto.
5. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janette, tak skore uzdravenie prajem. A Matusko je na tom lepsie ako Ty?
5. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dufam,ze mne to zajtra vide a lenca a sticker chcem vas vidiet herecky a nevyhovarat sa na pocasie!!!!!
5. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a ty mas vodicak? :wink:
janette prajeme skore uzdravenie,dufam ze to maly od teba nechyti.
5. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak to je asi nas udel, na MD sa proste nevyspat. Ucila som malu od pol roka na vlastnu postielku (spavala s nami), ale ked sa tak casto budi, tak kolkokrat rezignujem a supnem ju k nam. A potom spi jak zarezana, opica mala.
5. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka ano mam a aj mozem povedat, ze jezdit viem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vdaka MM....ten si dal vzdy pivco a povedal, sak naco mas vodicak? Tak som sa naucila aj jazdit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa ved si na "dovolenke" akoze sa nevyspis???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok