Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
6. nov 2007

babule hodte nejake navrhy,nech sa dohodneme trebars na ten dalsi tyzden...

maruschka
autor
6. nov 2007

mrenka díky,ale ja nestíham ani vypiť kávu.stále sa u nás niečo melie.Takže ja sa môžem stretnúť tak možno na jar 😀 😀 díky za pozvanie,ale Iam bussy.Som jednoducho taký chronický nestretávač 😀 😀

mrenka
6. nov 2007

fakt si nenajdete s kockami jedno poobedie?

mrenka
6. nov 2007

cas tam malo byt 😉

monatko
6. nov 2007

ahoj mreni, si este tu 😉

mrenka
6. nov 2007

moni caaau

monatko
6. nov 2007

ajoooooooj, zajtra cestujete do TA3? teraz tam musi byt nadherne 😵

mrenka
6. nov 2007

ano,ideme,sa tesiiim,som zvedava,ci bude sneh... 😉

monatko
6. nov 2007

no veru tam asi bude, predstav si ja som este nikdy nevidela nazivo zimne tatry, ked tam ideme, bud je leto alebo jesen, a to robim turistikos 🙂 ostavate aj cez vikend?

mrenka
6. nov 2007

v sobotu ideme naspat..no som zvedava ako bude..idem kukat ordinaciu,papa

monatko
6. nov 2007

oki, pa

miriama
6. nov 2007

ja citam, ze do akej TA3 😅 😅 😅 😅 😅 ja,ze televizia... 😅 😀 😀 😀 😀

adamsiu
7. nov 2007

Ahooooojky, práve sme dofrčali k našim do Hôrky, je super ako ste sa rozkecali som zvedavá kedy si dáte stretko na to kafčo dúfam, že vám vyjde nejaký ten termínik a stretnete sa 😵 .
Leni neboj v Meste nie je nič nové tak sa tam nemusíš ani ponáhľať a Vianoce aspoň strávite u vašich pohromade a bude veselo. Len pekne pomaličky vyberte obkladíky nech stoja za to. A Hannah už hádam aj pomaličky bežkáá? My máme teraz také obdobie že sa štverá len a len po mne a chodíme ťarbavo za obe ručičky, moje kríže 🙄 .

Ahojky Miriam a Peťo Hložkovci ako sa vám darí v Írsku? Od bráška Romanka viem že sa chystá svadba tak ako ste písali v máji, congratulation.

Babenky tak ako ste tu na nete všetky vás zdravím a prajeme s Adamíkom krásny deň a nech dobre nasneží aby sme sa mali na čom sánkovať, nech je trošku zábava.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Monička zdravím ťa. Veď aj ja teba poznám a kedy ste mali svadbu? 🙂

miriama
7. nov 2007

ahoj Zuzi, no konecne sme mali moznost vidiet aj Adamka..lebo sme ho uz doma nestihli....ako sa vam dari? byvate v HOrke? 😉
My sa mame tak...pracovne a pracovne..a ja plus nervovne lebo vsetko vybavujem cez tel a net..ale tak aspon je sranda 😀 😀 😀 😀
a svadbu chystame 9.maja....snad to uz vyde...nie ako minuly rok... 😀

adamsiu
7. nov 2007

Ahojky malinký mi buvinká tak len chvíľočku. Nie nebývame v Hôrke 🙄 , bývame v Meste na SNP1 ale chystáme sa v Hôrke stavať už máme pozemok.
Ja viem čo je to vybavovanie svadby, zažili sme 🙂 🙂 ale vy to máte o to horšie, že ste mimo SR. Akurát v pondelok bol Roman u nás a pozerali sme fotečky z chaty zo Silvestra 2006 a u Romana na byte 2007, aj tento rok sa už chlapy dohadovali na Silvestra ,no to som zvedavá. 😀

No prajem ti, aby si menovku snažilka , vymenila za aspoň 1d.
Pozdrav Peťa. Poslúchajte sa.
😅 😅

monatko
7. nov 2007

adamsiu, ty ma poznas?? no toto 😕 😀 juj, ja naozaj neviem, okoho ide, prepaaaaaac 🤐

miriama
7. nov 2007

zuzi, mne sa aj zdalo, ze ste kupovali byt v NM alebo take nieco..ale nie na hajovkach? ci to si zas mylim, co?
Ste pozerali fotky?? no ja ked si ich pozriem tak sa valam od smiechu 😀 😀 😀 😀 ty asi nemas tie, ako sa Peto so mnou na rukach rozbehol z kopca a hodil ma do najvacsieho zaveja, co?? 😀 😀 😀 😀
SIlevester?? hm... 😖 tak to my 31. cestujeme uz nazad...takze my budeme tak oslavovat...a pojdes aj ty s malym?

Neboj, na menovke sa pracuje 😀 😀 😀 😀
a posluchame sa, neboj 😉

adamsiu
7. nov 2007

Monatko teba nepoznám, myslela som inú moničku, tá ktorá sa pridala do fóra z Hôrky, ale prečo by sme sa nemohli spoznať??? 😀

Miri, nekúpili sme byt sme v podnájme v 3 izbovom lebo keď chceme stavať tak sa nám neoplatí kupovať, keď tak budeme brať úverík už na domček a v Meste sa my nepáči bývanie zvlášť nie v paneláku .
Či pôjdeme na chatu na Silvestra je ešte otázne, Adamík bude určite u našich a možno aj ja nejak sa mi tento rok nikam nechce chcem si jeho prvý silvestrík užiť s ním a tatinom ale Maťo bude asi na chate, fakt nevieme ešte uvidíme . 😵

miriama
7. nov 2007

Zuzi, no hovorim..mam to domylene..uz mam gulas zo vsetkeho 😅 😵 ked nie som v centre diania, tazko sa uz vyznam 😀 😀 😀 😀 😀
a keby planujete zacat stavat? ja mam kamku v Horke ale teraz je v Anglicku a od dec ide s priatelom byvat na Sportovu do Mesta...
ja by som tiez nebyvala na Hajovkach a pod...aj ked mame byt v bytovke je to predsa len bytovka a malo ludi..take viac rodinne..ale aj tak je to v tomto momente a najblizsich neviem ci par rokov ale mesiacov urcite jedno...tu byvame v dome, zahrada a je nam dobre.
V januari sa stahujeme uz sami na dom, tak to bude uplne NAJ 😵 😵 😵 😵 😵

chiara.rrika
8. nov 2007

Ahojte ako sa mate no mi uz v stredu odchadzame tak sme aj trosku smutny 😒

monatko
8. nov 2007

chiara, tak stastnu cestu a skoro sa nam ozvi 😉
adamsiu, tak nic 😀 ale ved mozno by sme sa mohli poznat, napis do IP, lebo podla fotky neviem 🙂

miriama
8. nov 2007

chiara, a kde zijete v zahranici?
stastnu cestu 🙂

chiara.rrika
9. nov 2007

baulky dakujem myslela som ze stihneme aj stretko s vami no bohuzial sme sa nedohodli..ja zijem v Taliansku tak to teda bude cesta...alex, kocar, autosedacka, kufor, taska...no bomba uz sa tesim 😠 😠 😠

miriama
9. nov 2007

chiara, ale stale je to myslim lepsie ako sa miminkom valit lietadlom 😅

chiara.rrika
10. nov 2007

ahoj miriama on uz tri razy cestoval lietadlom a vobec s nim nebol ziadny problkem len je problem ze mam strasne moc veci

miriama
10. nov 2007

fiiiha, drobec ma 3mesiace a uz ste tolkokrat leteli?? tak to bude velky cestovatel 😉

miriama
10. nov 2007

len ja som si skor pod pojmom letiet predstavila nas posledny let..to by si zazit nechcela... 😠

mrenka
10. nov 2007

caute zienky,tak uz sme doma z tatros,bola taaak faaajn 😉 😉 zasoby,co som pozrala mam na veelmi dlhu dobu 😀

miriama
10. nov 2007

ahoj mreni 🙂)
tak ako?? snehu vraj meter, je to pravda? 😉

mrenka
10. nov 2007

miri,nie,my sme boli v lesnej,tak len jemny poprasok,blizsie k strbskemu toho bolo uz viac,ale v poprade tiez nic..