• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
jenna sprav filé a kašu aaalebo hrachovú kašu a sekanú alebo špenát alebo prívarok nejaký alebo nerob nič a chodte na hot-dog alebo pizzu
6. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sticker a Julka Ti v kociku nezaspi? Ci neda sa asi na tych buginach polohovat operadlo.
6. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jen bryndzové halušky :grinning: , palacinky, zemiakové placky, zapekané cestoviny so zeleninou, francúzske zemiaky..... :sweat_smile:
6. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiakové placky :grinning: mnam...ukecám mangela nech spraví a do toho kura :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaam placky :sweat_smile:
halusky boli predvcerom na veceru. ale tie zas ja mozem, to hej :grinning:
akurat malé by ma uz asi niekam poslali kade lahsie :sweat_smile:
6. feb 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je perfektné !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je kaper..naše decká sa nechytajú .. http://video.markiza.sk/fun-tv/54/zazracne-americke-dieta/9888
6. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokoooos ja odpadnem !!!!! ale ked sa mam priznat, nechcela bych tak inteligentne decko...co bych ja s takym robila ?? :sweat_smile: :grinning:
6. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa potom musia aj rodičia asi vzdelávať aby mu vedeli všetko povedať čo bude chcieť ale ako decko to má asi ťažké
6. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak rodicia urcite tiez nie su bezny priemer, gény sú gény
6. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno po dedovi alebo pradedovcoch nejakých...niekedy to o pokolenie skáče
6. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz spime asi pol hodku,maly zalomil kedze poobede malo spal. :pensive: MM prisiel predchvilockou z krcmy,bol tam akosi kratko az mi to nejde do hlavy preco sa tak rychlo otocil. :grinning:

jenna asi ti moc nepomozem,ja by som chcela robit morc.prsia zapekane so syrom a broskynou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: /mnam/
6. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sa mne nehodi, napr broskyne abo ananas, proste sladke k masu. ani kompoty ja nejedavam :rolling_eyes: ved uz hadam len nieco vymyslim. aj tie francuzske neni zly napad.
6. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to lúbim :grinning:
6. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo som dlho nemala?údené....a zemiakový šalátik..ale údené ti baby asi ešte nejedia a ani zabíjačkové hhody :unamused: a mám tiež chuť na šošovicový prívarok a vajko varené
6. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje malé??? by si sa divila, tie zjedia kludne aj tlacenku :grinning: ako nie ze by som im to servírovala, ale sem tam si dam, s cibolou a octom mnáááám a to magduša chodí jak vrabec pusinu otvori, ja neviem, ja som to jako decko nemohla
6. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prívarky sú fajn, tiez nie zly napad...mna skorej kelový napadá so spekackou . mnam.
6. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam, ja mám dnes kelovú polievku :wink: my mama nabalila :grinning:
6. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky su uplne zlaté super osôbky :wink:
6. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá moja mi furt vraví že pupočnú šnúru nám uz predsa prestrihli dávno a ja jej zase stále pripomínam, že som jej uplne najlepsia dcérenka predsa :grinning: (ehm...som jediná :grinning: )
6. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenna a co tak pecienka /so stavou/ + ryza?
6. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika tak vsetko co si napisla neznasam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenna ale kelovy ,lubim. :grinning:
6. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas decka nelubia pičienku. že - fúúúj čierne maso mi povedia :confused: aj z plnky z kurata ju vyprplú von
6. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Preklep roka!!! :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :dizzy_face: to nebol preklep :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: ja uz tomu inac ani nepoviem :grinning: maminka ma za to hubuje :grinning:
6. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok