Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
6. feb 2009

jenna sprav filé a kašu aaalebo hrachovú kašu a sekanú alebo špenát alebo prívarok nejaký alebo nerob nič a chodte na hot-dog alebo pizzu

simasa
6. feb 2009

Sticker a Julka Ti v kociku nezaspi? Ci neda sa asi na tych buginach polohovat operadlo.

sticker
6. feb 2009

Jen bryndzové halušky 😀 , palacinky, zemiakové placky, zapekané cestoviny so zeleninou, francúzske zemiaky..... 😅

rikarr
6. feb 2009

zemiakové placky 😀 mnam...ukecám mangela nech spraví a do toho kura 😀 😀 😀 😀

jenna7082
6. feb 2009

mnaaaam placky 😅

jenna7082
6. feb 2009

halusky boli predvcerom na veceru. ale tie zas ja mozem, to hej 😀

jenna7082
6. feb 2009

akurat malé by ma uz asi niekam poslali kade lahsie 😅

jenna7082
6. feb 2009

to je perfektné !!!!!! 😀 😀 😀

rikarr
6. feb 2009

toto je kaper..naše decká sa nechytajú .. http://video.markiza.sk/fun-tv/54/zazracne-amer...

rikarr
6. feb 2009
jenna7082
6. feb 2009

kokoooos ja odpadnem !!!!! ale ked sa mam priznat, nechcela bych tak inteligentne decko...co bych ja s takym robila ?? 😅 😀

rikarr
6. feb 2009

to sa potom musia aj rodičia asi vzdelávať aby mu vedeli všetko povedať čo bude chcieť ale ako decko to má asi ťažké

jenna7082
6. feb 2009

a tak rodicia urcite tiez nie su bezny priemer, gény sú gény

rikarr
6. feb 2009

možno po dedovi alebo pradedovcoch nejakých...niekedy to o pokolenie skáče

lienka55
6. feb 2009

Uz spime asi pol hodku,maly zalomil kedze poobede malo spal. 😔 MM prisiel predchvilockou z krcmy,bol tam akosi kratko az mi to nejde do hlavy preco sa tak rychlo otocil. 😀

jenna asi ti moc nepomozem,ja by som chcela robit morc.prsia zapekane so syrom a broskynou. 😝 /mnam/

jenna7082
6. feb 2009

toto sa mne nehodi, napr broskyne abo ananas, proste sladke k masu. ani kompoty ja nejedavam 🙄 ved uz hadam len nieco vymyslim. aj tie francuzske neni zly napad.

rikarr
6. feb 2009

ja to lúbim 😀

rikarr
6. feb 2009

vieš čo som dlho nemala?údené....a zemiakový šalátik..ale údené ti baby asi ešte nejedia a ani zabíjačkové hhody 😒 a mám tiež chuť na šošovicový prívarok a vajko varené

jenna7082
6. feb 2009

moje malé??? by si sa divila, tie zjedia kludne aj tlacenku 😀 ako nie ze by som im to servírovala, ale sem tam si dam, s cibolou a octom mnáááám a to magduša chodí jak vrabec pusinu otvori, ja neviem, ja som to jako decko nemohla

jenna7082
6. feb 2009

prívarky sú fajn, tiez nie zly napad...mna skorej kelový napadá so spekackou . mnam.

rikarr
6. feb 2009

mnam, ja mám dnes kelovú polievku 😉 my mama nabalila 😀

jenna7082
6. feb 2009

maminky su uplne zlaté super osôbky 😉

jenna7082
6. feb 2009

tá moja mi furt vraví že pupočnú šnúru nám uz predsa prestrihli dávno a ja jej zase stále pripomínam, že som jej uplne najlepsia dcérenka predsa 😀 (ehm...som jediná 😀 )

simasa
6. feb 2009

Jenna a co tak pecienka /so stavou/ + ryza?

lienka55
6. feb 2009

erika tak vsetko co si napisla neznasam. 😝
jenna ale kelovy ,lubim. 😀

jenna7082
6. feb 2009

mne zas decka nelubia pičienku. že - fúúúj čierne maso mi povedia 😕 aj z plnky z kurata ju vyprplú von

sticker
6. feb 2009

Jenna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Preklep roka!!! 😀 😀

jenna7082
6. feb 2009

😅 😵 to nebol preklep 😀 😅 🤐 ja uz tomu inac ani nepoviem 😀 maminka ma za to hubuje 😀

rikarr
6. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀