Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
7. feb 2009

No vidis Jani, a ja vyhadzujem eurace za novu tapetu 😀 😀 😀
Baby ja som dnes prvykrat robila muffiny a celkom sa vydarili 🙂

jami3
7. feb 2009

čaute 🙂
ste sa báli, že na stretko nikto nepríde, no účasť bola dobrá 😉 nabudúce, keď pôjdeme aj my, tak už bude musieť kôň vysielať širokoúhlo 😀 Ale my sme už bez kočíka - čaká na ďalšie dvojky na povale 😀 😀 😀
Mirkaff - vy máte nový kočík???
My sme boli dnes vonku - fajn drobcov unavilo, zaspali bez použitia násilia 😀 a mama sa tu zašíva - ale pśt, nikomu to nehovorte 😀
Miriamka, keď otestuješ všetky koníčkarky, tak budeš mať aj málo testov 😉

lenca13
7. feb 2009

Ahojte dnes ma priserne boli hlava ☹ ale idem zehlit aj ked sa mi nechce ☹

Miri aj ja chcem vediet aku mame vodu? 😉

sticker
7. feb 2009

Majka a robila si normálne svoje cesto alebo to z prášku?

lienka55
7. feb 2009

Konecne som sa zastavila po celodennom upratovani 😝 ,uz mam toho plnu r...t. 😀

lenca ja som si prave doniesla z pivnice uz suche pradlo, a tiez idem zehlit,nechce sa mi ,lebo mam toho akosi dnes vela. 😝 😠
jami v dievcata spominali na stretku ze v Podoli budu nove dvojicky,tak priprav kocik a znes ho dolu z chalup. 😀
sticker,ozaj vcera sa mi tie kysnute kolace nepodarili 😠 ,tak som ich ani nehadzala 😀 .Ked som mala uz cesto zamiesene,tak pozeram a vedla misky som mala polozeny olej ,ktory tam mal ist.Taka som bola najedovana,a to som mala taku chut na ne. 😠

miriamkac
7. feb 2009

Jami: no veru uz sa mi zacinaju minat.....Ja ked som si doma otestovala vodu zostala som zhrozena 😕 a sklamana..... ☹ .

Pozerala som fotky jaaaaaj...ako som zavidela...nabuduce si to uuuurcite vybavim, a priiidem.

nmstretko
7. feb 2009

Tak konecne sa mi podarilo ulozit fotky zo stretka. 😅 (kuk)-lienka55
Fotky s kocarikmi su tam uz ,tak tie som neukladala,iba deticky,ale neodfotili sme sa my mamicky spolu. 😒

erika13
7. feb 2009

Ahojte baby,
doobeda som tiez zehlila,aj vyprala 2pracky,hadica nastastie neskakala.
Na obed sme mali zeleninovu polievku,vyprazaneho pangasia s varenymi zemiakmi,ak chcete pre inspiraciu 😉

Miriamkac,ak ti zvysi test,mozes prist aj k nam,v Podoli je hrozna voda 😠
Varime z nej,ale na pitie pouzivame kyselku z Chocholnej,aj dnes som na nu bola,mam plny kufor bandasiek.

Majka,ake muffiny si robila?Ak mas recept,posli.Ja som robila tie z krabice,boli vyborne 🙂

lienka55
7. feb 2009

Idem sa okupat,a utekam pre maleho.Zehlenie mi ostalo na zajtra. 😝

martinano
7. feb 2009

caute my sme boli na nakupoch ebo matko so vsetkeho vyrasta, mam toho dost, matko dnes strasne vela chodil tusim sa ani nevozil, tak teraz s tatikom isli na prechadzku pospat si a ja idem upratat
super fotkyyyyyyy!!!!!!!

moncika15
7. feb 2009

ahojte baby 🙂
ja som vas vcera asi videla 😕 nesedeli ste na terase v tom bare pri jaskyni?

rikarr
7. feb 2009

to sme neboli my, my sme nahánali deti okolo terasy a dalej(že jani 😝 ) už aby bolo teplo, budeme chodiť po meste na 3kolke 😀

moci ako sa máš???čo svadba a čo plánované mimčo.....doktor ti aspon trochu pomohol?????
martinano som sa smiala na malom ked mal nohy vyložené na kočári bohový je na tej fotke....a krásne sa smeje....musíš chodiť častejšie na SK lebo si ho asi rezervujem pre viki 😀 😎

tak muž nakoniec robil cesarov šalát--mnam...lúúúúbim takéto veci...idem to doraziť a čítať rozprávky lebo ma tu čosi ťahá za gate 😝

martinano
7. feb 2009

rikar to bude asi mala 😀
jeeeeej budeme mat dalsiu nevestu idem zvestovat, no nas maly je pohodak, v lete tak spaval v kociku, maly stupel zosuchol sa dole aby si mohol nohy vylozit 🙂
vsetky deti su suprove 😉 , na fotkach

moncika15
7. feb 2009

ahoje, juuuuj svadba sa veru blizi 😅 konecne mam topanky,podprsenku a latku na popolnocne saty....to bol najvacsi problem 🙄
babatko? no to sa troxu skomplikovalo edze nam zistili poblem a odporucili umele oplodnenie 😔 v piatok 13teho ideme na dasiu kontrolu, drzte palce

martinano
7. feb 2009

mnci ja ako odbornik z tejto oblasti, kde vas poslali?

rikarr
7. feb 2009

viki tak robila ked sme kúpili športák ale už ju to prešlo.....ale jaký vyškerený martinko.... 😀 kolko máte zubov????

martinano
7. feb 2009

8 zubov mame idu mu pekne po rade jednotky vrchne spodne, dvojky vrchne spodne, on vyskereny vedv najdlsie spal 😝

miriamkac
7. feb 2009

monci caaau.....aj muzeum uz si vybavila? Inac drzim palce v rieseni "problemu" ☹ dufam, ze sa vam to nakoniec podari.

moncika15
7. feb 2009

ale prd nemame ziadne muzeum, ani oznamka ani oblek,topanky.............. 😅 uz som z toho nanervy
martinano, aj vy ste mali problem? ako vas liecili? my sme zatial na klinike primarnej sterility v TN a v piatok sa uvidi co dalej

lienka55
7. feb 2009

ahoj moncika a kedy mate tu svadbu?Drzim palce aby vsetko dopadlo podla vasich ocakavani a daj vediet ako ste dopadli. 😉

martinano
7. feb 2009

ahoj monci tak my sme problemy nemali, nam to trvalo 2mesiace,ale robim v TN, neboj tam vam pomoyu nasi chalani su fakt dobry a vyskusala si aj alternativu?ja s tym mam ohromne skusenosti.napisem ti na IP, este dnes

moncika15
7. feb 2009

juj martinano ak vies porad,uz sme zufali ☹
svadba je 25. aprila 😵

natsa
7. feb 2009

Monicka aj ja som mala problém,ale hormonálnu.Chodila som do TN aj som bola na laparoskopii.Merala teplotu,rátala plodné a neplodné.Nakoniec som sa na to vy..... 😝 Akosi som sa od toho odosobnila a ono sa to podarilo.Ale ja si myslím že u vás to bude trocha iný prípad.V porodke som z jednu bola čo mala za sebov viac umelých oplodnení a teraz má dvojičky chlapcov.Ver tomu že bábo budeš mať 🙂

lienka55
7. feb 2009

Jani dievcata su suprove,nie nadarmo si pomenovala album ze sestricky.Ved Julka zachvilocku dobehne Janku,to je sranda. 😀 Ozaj je akasi vysoka.

moncika15
7. feb 2009

dakujem, zatial tomu verim ved sme na zaciatku riesenia toho porblemu a veda ma vela moznosti ako k tomu dopomoct 🙂

sticker
7. feb 2009

Natsa už ste späť doma? 🙂 Nabudúce sa k nám pridáš? 😉
Lienka ja dúfam, že už moc neporastie, aspoň taký rok 😅 😀

natsa
7. feb 2009

Ešte nIE idem domov až v útorok.Samozrejme že prídem 😀

rikarr
8. feb 2009

monci držím palce.......no a svadba???ešte je čas na oblek..my sme kupovali v TN aj tie serepetičky do neho aj košelu a aj topane 😀 na námestí je taký milý obchodík s týmito vecami pánskymi svadobnými

natsa
8. feb 2009

Baby za koľko plánujeta daľšie stretko?Inak dnes ja vonku dobre hnusne.Ani von nejdeme 🙄

lulu723
8. feb 2009

Ahoj Leni tak som uz tu 🙂