Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
9. feb 2009

Simi pre seba mi je ľúto dať taký peniaz za topky 😒 A malá to koľko bude nosiť.....hnusné zdieranie 😠

mirkaff
9. feb 2009

cau Simi..veru ryzuje..tak ste boli v TN v Maxe??

lulu723
9. feb 2009

mne spava ked je unavena.rano vstava o 6 to si ju zoberie tatino a nakrmi ju aj prebali potom ide spat o pol 8 na hodinku,potom pred obedom dalsiu hodku,a este ju davam spat okolo 3-4.ale to ona sa sama vypita spat.ved stale beha v tom choditku tak je unavena.okolo pol 7 sa kupe a o pol 8 uz je tvrda 🙂

mirkaff
9. feb 2009

Lulu mas IP....no rychlo dohod fotku do albumu..no ked poznas MM..ale sak kto by jeho nepoznal 😀 😀 😀

simasa
9. feb 2009

No ved prave o to ide, ze to ma len na chvilu. Pozerali sme aj v Meste v starej obuvi, ale tam mali len take, ako sme kedysi aj my nosili 😀 Jedny vypadali dokonca ako zdravotnicke 😖

simasa
9. feb 2009

Ano mirka, po maxiku sme sa tulali, ale bol tam taky natresk, ze nebolo ani kde zaparkovat. Nedelna nakupna horucka asi vsetkych prepadla...

mirkaff
9. feb 2009

ja som drobcovi objednala z Quelle jarnu bundu......som zvedava..na obrazku vypadala suprovo..aj nas caka ten nakup topanok ale krat dva......panovi aj slecne

lulu723
9. feb 2009

ozaj a predavaju aj na polrocne babo tejake topanocky?ona ma len take makke a bojim sa,ze ked stale beha v choditku,aby sa jej nejako nezdeformovala nozicka 😒

mirkaff
9. feb 2009

neboj..nezdeformuje...aj nas maly behal v takych ale teraz ma klasicke papucky..a po vonku ma cizmy...a ked ti zacne Erika labzovat okolo nabytku potom jej kupis.....

mirkaff
9. feb 2009

koncim...drobec vstava 😀

lulu723
9. feb 2009

Ahoj simasa to mas dobry pocit.ved vsetko je drahe na deturence ja niekedy aj rozmyslam ci jej mam nejaku vec kupit,alebo nie.len ked ona to potrebuje 😒

simasa
9. feb 2009

No ale ved co by im clovek nekupil, ze? Ked ich tak lubime 😵
Sme sa pre Vas zvecnili, idem to dat do albumu 🙂

jenna7082
9. feb 2009

simča šak tie čo sme my nosili, myslis take tie biele, ved to su pre take do roka babo akurat botky. moji ich mali vsetci, co sa ti na nich nezda ???

simasa
9. feb 2009

Asi som moc narocna, ale mala som inu predstavu, ake topanky pre malu chcem...

sticker
9. feb 2009

Lulu pekné fotečky 😵 Erika bola teda malý chrústik 🙂
Ešte mrknem Simkine 🙂

rikarr
9. feb 2009

ránečko....

ja kafíčkujem a malá papá čosi čo si našla 😀

inak máte pravdu s tými botami ....dobré pálky za to chcú ....naša vikuš mala ako prvé topky sandálky kedže ich potrebovala v lete...to mala na von a na doma klasika - papučky tušim 18 boli najmenšie....ale tiež sme všetko kupovali u deichmana alebo baťu...a papučky doteraz kupujeme u deichmana,máva na ne dobré akcie......a už sa fakt teším na jarný nákup 😖 to bude potrebovať botasky a nejaké topky k sukničkám 🙄

ked malá ešte len začínala behať mala tiež botasky také tie mäkké......a až ked sa riadne snažila vyfasovala topánky normálne...takže lulu neboj....

mirkaff akú bundu a za kolko?????viki bude mať čo mala na jesen, ešte jej bude ale chcela by som riflovú ešte kúpiť 😎

martinano
9. feb 2009

caute
ja som malemu kupila v sobotu v tn v sportoch maju super akcie, topanky sportove, nie tenisky teda aj tie maju okolo 400az 500sk

lienka55
9. feb 2009

Ahojte babule,
my sme dnes vstavali 07.15h.Uz sme povysavali,trosku ,,pokonikujeme,, a pojdeme von,vyzera ze bude dnes celkom pekne,teda aspon u nas. 😉 Ale ste tu toho uz dnes popisali,hmmmm?

lulu,pekne topanocky/teda skor botasecky/-nike ma na predaj tima19,skus sa spojit s nou.
simi,viem o com hovoris,na drobcov su topky nehorazne drahe.Ja som teda zatial nekupovala malemu nejak vela topanok,lebo svagor a segra mu doniesli vela z Anglicka.Mame zasoby. 😀 😀 A tam to teda vyjde neskutocne lacnejsie. 😉
erika a kde ste boli vcera v PN nakupovat,ved bola nedela?My sa chystame dnes do Tesca.

mirkaff
9. feb 2009

Rikarr ked sa bude dat hodim sem link ale nie cil..momentalne ranajkujem pri PC ale maly uz ruciiii v postielke,,je mu tam dlho..idem ho so susedu vyvencit..Lienka55 mozno sa stretneme vonku.......zatial pa pa

sticker
9. feb 2009

Lulu tá posledná fotka je perfektná 😀 😀 😀 😀 a Tvoj manžel mi je zase odniekiaľ povedomý 😅

mary3
9. feb 2009

Dobre ranko....
Babulky ked ste sa tu bavili o tych topanockach tak som sa chcela spytat kde kupujete papucky pre malych a ci mi viete poradit ci maju niekde aj take otvorene, lebo ja kupujem malemu tu v NM v Jednote ale jeho cisla maju len uzavrete a jemu sa tam strasne poti nozka tak som chcela otvorene ale neviem kde ich kupit... viete poradit?

lienka55
9. feb 2009

mary najlepsi vyber aj najlepsie ceny su v Jednote,mam overene.Tak mu kup o nieco vacsie cislo,s otvorom.

lulu723
9. feb 2009

joooj sak som nahnevana vsetky pekne fotecky su strasne moc velke ☹ a moj manzel robi vselikade strechy on je taky vtipalek 😀

lulu723
9. feb 2009

ano bola inac velmi malicka a to sa narodila dva dni pred terminom mala 2450g a 46 cm

simasa
9. feb 2009

Lulu, krasne fotky. Malinka je taky "horenostek" 🙂 zlatucka. Dobre sem tymi mierami zapadate, je tu vela takych krpcekov.

lulu723
9. feb 2009

Simasa ten nostek teraz ani neviem po kom ma,lebo aj moj ma skoro taky isty nos ako ja 😀

jenna7082
9. feb 2009

ale chod. miroslav ma dvihnuty frnák 😀 😀 po nom ho ma

lulu723
9. feb 2009

simasa aku mas krasnu malu taky maly skeracik 😀 jenna,ale ved aj ja mam taky 😀

jenna7082
9. feb 2009

no to som si nevsimla 😅 ten jeho viac bije do oci asi 😀

natsa
9. feb 2009

Ahoj lulu tak ta vítam aj.No tá tvoja malá je nádherná,mne sa zdá že je celkom po tebe aj nošček.Malinká ked sa narodila bola aj v inkubátore?