Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
9. feb 2009

Uz som to nevydrzala lebo to na mna prislo. 😀 Musela som si nacat Milku,tak mlsam,to budu kilecka navyse,bleeee 😝 😝 😝 .

Jani vy budete zase novy od hlavy az po paty. 😀

tima19
9. feb 2009

lulu ja peciem tie mafiny na 180 stupnoch,aby boli z vrchu take hnedkaste 😵

lienka55
9. feb 2009

ahoj tima uz ti deti spia,zabudla som asi pojdeme navecer s tatom do Tesca,budes nieco chciet?Napis do IP.Este si zavolame ci pojdeme naisto. 😉

martinano
9. feb 2009

k tym rukaviciam u durdika este asi 5rokov dozadu sme aj v nemocnici takto rukavice prali, to nei su jednorazove, pudrovali sa a sterilizovali, niekto to este pouziva.aby ste nemali strach,ze je to nejake nehygienicke, je to ok, aj ked asi podla eu noriem to nebude moct robit

simasa
9. feb 2009

K tej rane - uz ma to vobec neboli - ale ved uz je to aj davno 😉
A volam sa, ako tu uz bolo spomenute, Silvia.

tima19
9. feb 2009

ahoj lienka...marko mi vonku zaspal,a zobudil sa pred 15.min,a timusa papa aj vymysla,musim ju supnut spat 😉
porozmyslam,dam ti vediet 😉

lulu723
9. feb 2009

jeee tima dakujem.boze baby aka sranda z moju malu stale ma nahana na tom choditku.nic by na to mebolo zle len ked ja umyvam dlazku a ona stale po mne jak taky cicik 😀

natsa
9. feb 2009

Noooooo tie knihy to je paráda len som tam nenašla cenu.

mary3
9. feb 2009

Teda Natsa, to ma uplne soklo ze mas este stehy... mne ich po cisarskom vybrali na 3.den, co som sa este cudovala ze ako skoro.... ale zahojilo sa mi to pekne

rikarr
9. feb 2009

jani tak to budete parádny....

viki spala len hodku...potvora krpatá...ale zatial nevreští....bola tu kamoška ma kuknúť tak už mám 2 vodky s džusom v sebe---aká alkáčka 😀 😀 😀 ale šak čo raz za čas.....ked muž môže pivo tak ja aspon takéto čosi raz za mesiac 😀

andreao
9. feb 2009

Ahojte babule,
zase ste toho popisali,ked som tu ja, nikde nik
😉
Vidim, že ste preberali Durdika, o tom by som vedela rozpravat....
Idem dat malej papat, potom na spinning, vecer sa stavim.
Paaaa

lenca13
9. feb 2009

Andrea aj ja idem na spinning? 🙂

lienka55
9. feb 2009

My sme spali 2,5h a ideme este trosku pred dom von.

Adi a kto ti postrazi malu,manzel? 😀 To je super ze si pri malej najdes cas aj na seba. 😉
lenca13 aj mne by sa hodil spining po tej cokolade co som zmastila. 😀

andreao
9. feb 2009

Lenci a kedy ides?
Ja na 18,00.
lienka ano postrazi mi nazel, kedze ja svokru nemam a k mamine sa mi ju nechce vodit, esteze ma take zamestnanie, ze sa mu da odbehnut aj z poobednej.

rikarr
9. feb 2009

juj baby aj mne by sa to hodilo ale len na odreagovanie

magdia555
9. feb 2009

Mamičky čakateľky a mamičky! Ponúkame Vám vecičky pre vaše detičky za nízke rozumné ceny . Nájdete nás na www.obabatkach.mimishop.sk 🙂

sticker
9. feb 2009

Erika mne by sa hodili tie tvoje dve vodky s džúsom 😅 😀 😀 😀 😀

mary3
9. feb 2009

Jani 😀 😀 😀
Baby nas maly je dnes jak cert, ale ide mu dalsi zub tak chudak nemoze spat, oci ma cele cervene a tricko totalne mokre co tak slinta a zajtra ideme na ockovanie tak dufam ze nebude mat nejaku reakciu ale aj tak je uz dost mrzuty....

simasa
9. feb 2009

Jaaaj babule, moj manzel uci malu lozit. To je sranda 😀

mary3
9. feb 2009

Simi to ako ju uci? plazi sa po zemi? 😀 😀 😀

simasa
9. feb 2009

No aj to 😀
A este okolo nej lieta po styroch a ona sa na nom len rehoce. Ked ju da na brusko, tak ona lezi a kopka si nozickami, ale inac nula bodov.

sticker
9. feb 2009

No Silvi fotiť, fotiť....šup šup 🙂 😉

simasa
9. feb 2009

Ozaj, ja som tela...

lienka55
9. feb 2009

Simi tak to musi byt u vas sranda s ,,F5,, 😀 .
My sme boli aj poobede trosku vonku,tak sme vyvetrani az az.Boli u nas male susedy,chuderky trosku schytali bitky od Davida. 😀

simasa
9. feb 2009

Tak uz je to aj v albume 🙂
Uz su z toho vyhladovani, musim im ist dat papat...

sticker
9. feb 2009

Silvi a vás to asi moc trápi, že sa neplazí, však? 😅 😝 Ale krásne sa snažil tatinko 🙂
Janka vôbec nechodila po štyroch, ona sa plazila stále dozadu. Radšej sedela a učila sa stáť, ale plaziť sa ani za svet 🙂 😉

miriamkac
9. feb 2009

simasa....suuuuper fotky, straaasne mile.....MM robil nieco podobne s nasou malou... 😀 😀 😀

moncika15
9. feb 2009

fiha baby vy ste tu na durdika vselico popisali 😕
tak najprv ma nahovorite azby som k nemu presla a potom si tu toto precitam? 😀 ja som zatial spokojna,az na to ze sa treba vsetko pytat,hra sa s telefonom,meganesimpaticku sestricku a lupiny v karte 😅
z tyx rukavic si nic nerobte,to mala aj Kourilova 😉 kriza je treba setrit!

simasa
9. feb 2009

Miriamka dakujem.
Ale nie Jani, to len MM prisiel z prace a ze ideme sa ucit lozit. Asi mu zostalo vela energie 😀
A ja tu na nich len kukala a keby si nenapisala, tak ma to ani nenapadne, ze odfotit ich.

rikarr
9. feb 2009

zlatý sú 😀 aj ja som to malú učila ale som sa dala na 4 a ju pod seba prekladala som jej nohy 😀 aj tak sa potom odpaliza svojim šýlom preč