Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jenna7082
10. feb 2009

ja som tiez malého tak skoro davala, a veru musel nosit neskorsie ortopedické vlozky, co mal nabeh na plochu nohu...ale tazko povedat, ci by sme sa tomu vyhli. malé uz som do toho davala az tak okolo 9 mesiaca ale moc nie, oni boli šikulky, vedeli lozit po styroch. len ked som nechcela aby pucovali dlazku som ich tam dala obcas 🙂

tima19
10. feb 2009

ahojte....chcela som vediet preco ste pisali ze neodporucate pavuka,ja si neviem bez toho predstavit den, pri Timei som mala zle nadstaveny a chodila v nom trocha po spickach,ale ked zacala sama chodit pekne doslapovala na celu nozicku,a sama zacala chodit ked mala 12,5 mesiaca 🙂
Marko zase stale skace na nohach, a drzat ho na rukach,ved by som o ne prisla,a nic by som doma nespravila 🙂

ja si myslim ze je vele pre aj proti pavuku,kazdeho osobny nazor..... 🙂

lulu723
10. feb 2009

ona uz vie sama sediet

lenca13
10. feb 2009

Tak uz sme doma boli sme sa pohrat za julkou 🙂

rikarr
10. feb 2009

ahojte

my sme boli v meste, inak dobrá kemra..sme naprechádzané až až

mirkaff
10. feb 2009

ahojte..konecne mi ide ten poondiaty net.....no kedze tu debatite o pavukoch.Martinka pavuk nemala,a Ondrejko ho ma,tiez v nom travil vela casu ale odkedy chodi sam okolo nabytku a lozi po styroch je pavuk odstaveny.no a este jedna zaujimavost,martinka pavuk nemala a jej prve kroky boli po spickach,ale myslim ze to bol nasledok toho ze proste bola zle ulozena v brusku,a kracala tak ako ked date vytocite svoje nohy totalne von.....chodila v style Cheplin......Ondrejko chodi normalne,vcera dokonca potvora mala sa sam pustil,az tak ze urobil sam bez postelovej opory jeden krocik,betarisko,,,,,,a stvornozky ide jak divy..... ono je to vec nazoru.ale podla mna pokial dieta same sedi tak by nemal byt problem....Lienka55 napisem ti IP

rikarr
10. feb 2009

no ved to ..je to vec názoru.....každý lekár povie inak aj každá mama si spraví inak 😀

ja by som ho ani nestihla mať ked vikuša už v7mes. behala za ruky...by sa v nom asi zabila lebo ona utekalááááá 😀 😀 😀 😀 neviem furt kam 😉

miriamkac
10. feb 2009

caute......ja sa vyjadrim k pavuku: nemala som ho a cudujte sa, prezili sme to aj bez neho, decka sa mi motali po styroch po byte a dalo sa to 😉 ...ja to beriem z tej stranky, ze ked uz su tie vyskumy a nazory aj negativne tak preco zadavat detom moznu pricinu zdravotnych problemov.... 😎 ...je to fakt, ze deti v pavuku nemusia mat ziadne problemy a naopak....ale preco to vobec pokusat, ked sa to da zvladnut aj bez neho? Inac...tam su nasledky aj do dospelosti: problemy s chrbticou, chrbtica a bedrová cast nie je u 6-7 mesacnych deti zosilnena natolko, aby uniesla telo v zpriamenej polohe.... 😉
Ako tu bolo pisane....je to vec kazdej maminy.... 😉

rikarr....zelena budova 7 poschodie...tiez som tam bola... 😝

radfi1
10. feb 2009

Ahojte, ak môžem, trocha sa k vám zamiešam, akosi sa nudím - moje dieťa je na prázdninách 😀

miriamkac
10. feb 2009

radfi 😀 😀 😀 ze nudim.....pridi ku mne...ja ta hned "zamestnam"... 😝

simasa
10. feb 2009

Cau Radka,
trocha som u Vas smejdila a tiez som veru skonstatovala, ze si tam skoro sama pises 😀

radfi1
10. feb 2009

Čo sa týka chodítka, ja by som ho až tak nezatracovala. nie je vôbec nebezpečné, ak tam dávame dieťa, ktoré už vie s oporou stáť, teda určite nie 6m baby......a nemôže tam byť samozrejme celý deň, ale na chvíľu ho tam odložiť nie je na zahodenie.
my sme ho používali len občas a malého to veľmi bavilo, bola to pre neho zmena, je dosť živý, tak mi to občas pomohlo, keď som ho tam akože odložila....
ale používala som aj ohrádku na tieto odkladacie účely, našťastie tam chcel byť, čo tiež všetky deti nechcú......

radfi1
10. feb 2009

Ahoj, Silvia,
no veru, montujú mi dvierka na kuchyni a nechcem tam len tak očumovať. už som vytriedila všetky bloky, čo odkladám, čo to prečítala.....no nemám to rada, ked niekoho doma mám - myslím robotníkov a tak...

simasa
10. feb 2009

No veru nasej malej sa v cestovnej postielke, ktoru mame v obyvacke moc nepaci. Len ma zbada, uz natahuje rucicky, ze chce von. Je tam taka sietka, cez ktoru asi moc dobre nevidi, co sa deje a ona je veru velky zvedavec, tak sa boji, ze jej nieco ujde 🙂

radfi1
10. feb 2009

Miriamkac, aj som ti chcela minule písať, že ťa veeeeeeeeeľmi obdivujem, ako to zvládaš, tri malé deti, no jednoducho, dávam pred tebou klobúk dolu....
som si pozerala fotky, nádherné, okaté deti a mala si aj dosť malý vekový rozdiel, ako si to prosím ťa, mohla zvládnuť.....fakt obdivujem.....

radfi1
10. feb 2009

Ja sa už teraz trasiem, ako zvládnem dve deti.....tak idem zapísať Filipka do škôlky....

miriamkac
10. feb 2009

heh...tak ja som choditko veru zatratila....pri malej som si povedala, ze ved mam len ju...tak si najdem pre nu tolko casu, aby som ju nemusela nikam "odkladat" a pri chlapcoch zase: mam len trojizbovy byt, niektore veci (postielka - 3x, stolicky na krmenie: 2x...ajajaj....kam tie choditka dam?....takze u nas frcala ohradka, ale chlapci museli byt kazdy zvlast, takze hlavne postielky... 😠

radfi1
10. feb 2009

Veď ani FIlipko tam nechcel byť stále v ohrádke, ale on sa tam celkom pekne prehral. kúpili sme ju, keď začal loziť a stavať sa - okolo 8 mesiaca. potom mal chvíľu v 9 mesiacoch krízu, ked ma zbadal, tak tam nechcel byť. ale stačilo, že som sa skryla a už sa aj hral....

radfi1
10. feb 2009

Prečo museli byť každý zvlášť?

radfi1
10. feb 2009

Veď jasné, na chodítko má každý svoj názor, ja som za to, že všetko s mierou....ale náš Filip je naozaj veľmi živý od malička, taký šintrisko, tak mi to občas bodlo, ked som nemusela stirehnuť, čo dá do pusy a pod.....

radfi1
10. feb 2009

Ale ty si možno viac akčná, ked pri 3 deťoch stíhaš aj net, ja tu som len vtedy, ked nie je doma, alebo spí 😀

miriamkac
10. feb 2009

radfi...mala je uz velka skolkarka.... 😉 ....
Ved ani ty ten vekovy rozdiel nebudes mat veeeelky 😀 😝........prezradim ti moju fintu: rezim, kruty spartansky.. 😝 ...vela maminiek to odsudzuje, ale tie, co maju viac deti, alebo dvojicky ti povedia, ze je to velmi dolezite "zrezimovat" deti. Mne doma udrie 11:30...a viem, ze do min 13-13:30...mam klud, lebo mi to tu spi....a to iste o 19:30...a to je suuuper.

simasa
10. feb 2009

Preco je pre tu nasu malu najlepsia hracka notebook? 😠
Tak Vam musi zasa nieco napisat: gfnSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
saayy333šWWWWWWWWSAEšRRYW
Ale dobe jej to ide, obidvoma rukami pise 😀

miriamkac
10. feb 2009

Lebo by po sebe poskakali ...tiez su "akcny" si predstav mat este jedneho Filipka v ohradke...co by sa stalo? 😀 😀 😀 Raz som ich tak dala...este som sa neotocila a uz boli jeden na druhom.....

miriamkac
10. feb 2009

simasa....tvoja dcera studuje strojopis?.....ci tesnopis???

simasa
10. feb 2009

No ved uz dostudovala, idem ju dat spat.

renuskacool
10. feb 2009

Mna picne....sneží 😅 😅 !!!!!

miriamkac
10. feb 2009

inac to vcera v pocasi hlasili....snezenie... 😠

simasa
10. feb 2009

Aj u nas... dnes je fakt hnusne

simasa
10. feb 2009

Babule, co ste varili, hodte nejaku inspiraciu na zajtra...