Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

radfi1
10. feb 2009

Tak, už chlapi skončili, idem sa najesť, ďakujem za pokec....
a miriamkac, ten režim vyskúšam....lenže náš Filip vydrží večer tak dlho.....ale máš to super vymyslené...
a odkedy chodí malá do škôlky?

monatko
10. feb 2009

farfalle s nivovou omackou 😝 😵

sticker
10. feb 2009

Silvi perkelt mňam 😉

simasa
10. feb 2009

No veru perkelt by som si aj dala. Dakujem za tipy.

sticker
10. feb 2009

To sneženie ma vôbec neteší 😠 . Nechce sa mi do škôlky ísť aj s Julkou - to ju len oblečiem, odveziem, tam ju musím vyzliekať a zase obliekať a naspäť. Keby nesneží ideme peši, ach jaj.
A to chodítko - pri Janke som nedávala, tým že bola predčasník som ani nechcela, ale pri Julke si neviem predstaviť bez neho. Chodiť začala v 9 mesiacoch a keď som chcela niečo spraviť a ona chodiť....no tak kompromis. Ale tiež som začala až keď bola "pevná" 🙂

simasa
10. feb 2009

Sa mi z toho snezenia aj signal zblbol a ide mi net pomaly 😠

renuskacool
10. feb 2009

Otrasné počasie toto!!!!!!Ja sa už tešila že jar bude ..... ☹ ☹ ☹

miriamkac
10. feb 2009

radfi...od septembra 2008....nemala chudatko ani 2,5 roka....ale bola statocna....teraz je uz v pohode.... 😉

sticker.....ja mam ten isty problem.....akurat cakam na mamu, nech nemusim tych mojich tajfunov obliekat, koli 10tim minutam cesty pre malu 😖

uff...riadna metelica....

idem pradlo vyvesit, nech to vyzera, ze sa neflakam... 😅

sticker
10. feb 2009

Mirka my vieme, že sa neflákaš 😉 🙂

miriamkac
10. feb 2009

hahaha.......a keby si vedela ako sa flakam.... 😝

sticker
10. feb 2009

Ale veď aj ja 😀 😀 😀 Ako si to vôbec môžme pri dvoch a viac deťoch dovoliť?! 😀 😝

miriamkac
10. feb 2009

jana...preeesne tak.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......plny dres riadov....a co? sak neutecu aj tak pockaju len na mna do vecera.... 😝 😝 😝

radfi1
10. feb 2009

Mirka, napíš ježiškovi, že chceš umývačku riadu, pripomeň mu, že sa tým dá aj ušetriť 😀
trocha som pospratovala kuchyňu, a teraz sa nemôžem odhodlať na vysávanie....asi to nechám tak. minule ma z toho strašne kríže boleli. idem radšej relaxovať. chcela som aj do mesta vybehnúť, ale je zo mňa lemra lemravá....
Filipko bude mať len 2 roky, ked pôjde okúsiť škôlku....verím, že to zvládne, už teraz stále chodíme obzerať deti a hľadať ich po meste.....

miriamkac
10. feb 2009

radfi...jeziskovi pisem uz druhy rok 😝 .....a on na to, ze si mam vytvorit zoznam priorit....tak ta umyvacke este neprisla na radu 😝

A Filipko pojde do skolky hned od septembra?......inac v takomto pocasi sa ti ani necudujem, ze sa ti nikde nechce.... 🙄

mirkaff
10. feb 2009

caute.....vitam medzi nami Radfi1.......ty si tiracka,ze??miriamkac myslim ze v tejto chvili co ti tu pisem tak uz si daaaavno prec z nasej dediny.az teraz co som sadla k PC.....a precitala IP od teba......dnes je tam otrasne..u nas dobedu fucalo jak dive.....ani som s "lalu" nebola vonku....... a ten sneh,,,,,ja uz cakam na jar a ono si veselo snezi....konecne som dorobila polovicku karnevalovej masky pre Martinku,,,,len este rozmyslam ako urobim zeleny klobuk 😲

andreao
10. feb 2009

Ahojte,
booooze baby, to pocko je dnes otrasneeeeeee.
Ani sme neboli vonku, vobec sa mi nechcelo. Asi niesom matka, ktora dodrzuje, za kazdeho pocasia s dietatom von.
Dnes to tu ani velmi nezije, doobeda asi mate viac casu, ze?
Tak sa zatial majte, idem Vas troska pocitať....

sticker
10. feb 2009

Jáááj, ale krásne sneží.......... 😅 No nemohlo takto na Vianoce? A keď už napadalo, tak by mohlo aj vydržať 😀 😉

erika13
10. feb 2009

Ahojte baby,vitam medzi nami Radfi1 a Lulu,mas krasnu slecnu.
Ja som bola 2dni KO,zlozila ma chripka.Z nocnej ma museli odviezt domov a vcera a dnes cele dni spim,
len pre lieky som si bola ☹
Ani jest nevladzem,dobre na chudnutie 😀 Romana aj poupratovala, a na PC ukladala fotky do tych ramikov.
Ked vytvori album,tak mrknite 🙂

andreao
10. feb 2009

Jeeej Sticker, mna to snezenie moc netesi, lebo uz vidim, kolko bude zajtra vody.

sticker
10. feb 2009

Erika tak Ty si chytila ten hnusný vírus? 😕 No nič príjemné, ale diétu by som aj ja potrebovala 😀 😝
Adi no veď ja sa teším, keď je sneh..ani nejdem radšej myslieť nato, čo bude zajtra, ak sa to roztopí....a to musím ísť na plienky do Lidl...... 😝

andreao
10. feb 2009

Jani ja viem, budeme dufat, ze to troska vydrži, mrkla som Tvoj album prave, mas krasne slecny, zlatucke.

sticker
10. feb 2009

Ďakujem, snažili sme sa s mm 😅 😀

sticker
10. feb 2009

Adi a Ty nemáš v pláne hodiť nejakú fotos? 😅

andreao
10. feb 2009

mozno nieco hodim, ale dost som pocula, ze sa tu zneuzivaju fotky. 😖

andreao
10. feb 2009

Normalne teraz padaju velke chumace snehu, bola som to omrknut na balkone.

lienka55
10. feb 2009

Ahojte dievcata,
tak ja sa sem dostavam az dnes vecer. ☹ Taka som neskutocne nastvana 😠 na mm.Vcera vecer mi pokazil PC,buchol po nom od nervov a nejde nam vobec net.Esteze je u mna segra,tak konikujem u nej na PC. 😅
Co sa tyka pavuka u nas fungoval,maly zacal potom pekne chodit,sam chodi od 11mes.
Asi pred pol hodinou odisla odomna miriamkac,robila mi ten rozbor vody a skoro mi ostalo zle.To by ste sa divili co ta nasa voda obsahuje a o Lucke ani nehovorim.

adi a ako si to myslela,ze sa zneuzivaju fotky?
erika prajem skore uzdravenie,hnusoba chripka. 😠 😝

sticker
10. feb 2009

No občas sa stalo, lienka, že nejaká "dobrá" duša si "požičala" nejakú fotku, dala do svojho albumu, že aké má pekné bábo 😲 😠

lulu723
10. feb 2009

Ahojte baby no ja som dosla od nasich pekne domov 🙂 aj som bola z malou vonku ked takto snezilo,lebo stale plakala,ze chce ist von tak som musela.veru je hnusne pocasie ved sme sa skoro nedostali domov co bol kamion skryzeny a z druhej strany dalsie kamiony co sa nevedeli vyskrabat na palcekove.dokonca aj z autobusu museli vystupit a ist pesi na turu. 😒

lulu723
10. feb 2009

Ahoj Erika dakujem za privitanie a prajem skore uzdravenie 🙂 esteze na mna chripka nelezie 😉

mirkaff
10. feb 2009

tak to je na turej tolko snehu?? fiha.no mne dnes svokra vypravala ze ma mrznut,,uvidime...a konecne drobec zaspal,,MM zalahol tiez,niak je zmoreny, takze Ordinaciu si kuknem v klude........vy ste skumali aj Lucku?? normalka je tam niaky sajrajt??no Miriamkac cakame na info,,,ta Lucka ma dost zaujima........na dnes koncim,,dobru noc babuse