Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
10. feb 2009

Jani to nemyslis vazne?Co si mam vymazat fotky? 😀
Aj u nas je nasnezeneho,susedy predchvilkou dostavali snehuliaka,tak som zvedava co nan povie maly zajtra.Ak sa to neroztopi.

janette4
10. feb 2009

mirka, veru u nás je dobrých 13cm.a cestári spia, vôbec neodhŕňajú.

my sme dnes boli na prechádzke, zrovna začala tá chumelica.

ja osm is zrovna dala kuracie mäsko do jogurtu a zajtra budem zapekať. robím to prvýkrát, tak so zvedavá aké to bude.ale už sa teším, ja takéto veci môžem. 😀

erika13
10. feb 2009

Aj u nas Miriamkac spravila rozbor,ta voda zo studne-hroza 😒
Kyselka z Chocholnej dopadla dobre,tak z nej budem aj varit,nielen pit.

K tomu pavuku,Romana v nom bola od 6 do 9mesiacov,potom z neho vyliezala na postel,stvornozkovala od 7mesiacov a zacala chodit v jedenastich.Nemala ziadne problemy.Ale jeho pouzivanie je individualne,viem,ze niekto tam deti vobec nedava.Kolko ludi,tolko nazorov. 😉

Zo snehu mam radost,len keby nebol taky tazky,to je tak na stavanie snehuliakov.

andreao
10. feb 2009

Leni ako pisala Janka, casto sa tie fotky zneuzivaju, dokonca sa to stalo 2 mojim kamoskam, tak som opatrná.

No pekne Vam navalilo snehu na Turej, trocha zacne snezit a je kalamita, tych cestarov nekomentujem, vzdy to tak dopadne 😠 .

Baby poslite info ohladom tej Lucky, dost ma to zaujima tiez. Miri, mas este volne nejake testy?

natsa
10. feb 2009

No dnes bol super den.Ked sme išli večer od našich tak sme hvizdli medzi stromi.Normálne sme zapadli.Nemohli sme sa vyhrabat.Tak som stopovala na ceste aby nám niekto pomohol.Tak nakoniec 4 chlapi a ja sme tlačili auto.Najprv sme to skúšali z lanom ale to nešlo.Padla som dole hubu,celá zablátená,malý v aute.Trvalo nám to pol hod,lež sme sa vyhrabali.tak som sa pála ked nás zatočilo.Na tur kopci kopu kamiónov čo stáli.No dnes strach a hrúza

andreao
10. feb 2009

Joooj Natsa, tak vsetko dobre dopadlo, chvalabohu, ked clovek nemusi, nech radsej nikam nejde, ja sa dnes toho drzim.
Verim, ze si vydesena.

lenca13
10. feb 2009

natsa tak este ze ste stastne docestovali boze ten turansky kopec je hroza ☹

erika13
10. feb 2009

Baby,ja vas obdivujem,co jazdite v takom snehu!
Ja som na to nenasla min.rok odvahu,tak som ani zimne gumy nekupovala.Isti to autobus,alebo mp.

jenna7082
10. feb 2009

to ani neviem co sa tu deje na turej 😀 ten sneh ma neskutocne sere, aj ja som sice isla domov cez turu tak asi 30 tkou ... ale ze takéto veci ..ale sak verim, pelčekové je aj bez toho o držku.

lulu723
11. feb 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂 mala ma zobudila,lebo nejako mrncala tak som jej dala caju a spi jak zabita.MM isiel darovat Valentinsku kvapku do TN. 🙂tomu snehu sa strasne tesi,lebo zajtra idu lyzovat do Jasnej ci kde a ja zase stvrdnem doma ☹ natsa som rada,ze vam takto pomohli je malo takycho ludi co pomozu 🙂

lulu723
11. feb 2009

jaaaj a o tych fotkach som na to nahnevana,lebo mi to spravila co ma MM bratranca tak jeho dcera(su z Bardejova) si dala do albumu moje fotky malej a ani som o tom nevedela a este sa pochvalila,ze ma novy album a tam fotky Eriky skoro ma vykotilo tak som jej aj pekne vynadala,ze co si to dovoluje 😲 musela to vymazat 😉

mary3
11. feb 2009

Dobre ranko babule....
Vcera som sa sem uz ani nedostala, boli sme s Lukaskom na tom ockovani a bol potom taky mrzuty, tak som sa s nim hrala aby stale neplakal.... este nas chytila aj ta strasna metelica vonku a zabudla som plastenku na kocik tak sme celkom premokli.... maly uz o 6 vstaval a teraz este zaspal, tak som prisla nakuknut 😉
Erika- skore uzdravenie

sticker
11. feb 2009

No teda vonku je otrasne 😠 Potrebujem ísť do Lidla, ale takto......keby aspoň nepadá ten dážď mrznúci.....a na chodníkoch tiež žiadna sláva 😒

lenca13
11. feb 2009

dobre ranko 😉 Ludi tak mm si ide uzivat 😉 to pocasie je hrozne ☹

lenca13
11. feb 2009

oprava nie mm=tm 🙂

janette4
11. feb 2009

dobré ránko.

u nás zase sneží ☹ ☹

dnes sme mali mať rande s Maťkovou nevestou, ale pri takomto počasí, neviem,neviem ☹ asi sa ani nevyhrabeme na cestu

lienka55
11. feb 2009

Ahojte,
my sme hore od 05.45h,stale upistany,len mama,mama.Uz mam toho plnu hlavu.Dnes budeme varit zemiak.placky plnene s masom na zeleninke.A malemu zemiacky a spenet. 😉

natsa esteze sa nasli dobre duse a pomohli vam.
janette a kedy bude svadba? 😀
erika na potom co som videla co je v tej Lucke tak rozmyslam,ze ci nepojdeme aj my na tu kyselku do Chocholnej. 😠 ☹

rikarr
11. feb 2009

ahojte.....

baby otrasne je, včera sme z mesta vyrazili o 20,30 od našich a domov sme došli o 21,15 🙄 čo nám obyčajne trvá cetsa 15 min. išli sme 40 🙄 🙄 a navyše neodhrnuté a na náš kopec sme sa drali neskutočne dlho a ked sme došli domov musela som sa cez náško blbého psa a blbý sneh prebrodiť po lopatu, odhádzať tonu snehu aby som sa autom dostala nanaše parkovisko --otrasnéééééé muž nadával jak pohan....chcem aby bolo teplo už....

inak mám podozrenie že dnes nám asi ani smeti nevyvezú......neviem či sa vyškrábu hore..... 😕

akú lucku ste testovali???ružovú či obyčku....

radfi, prečo si myslíš že 2 deti nezvládneš????aj moja viki je jak ďábel ale na druhé sa teším..verím a dúfam,že ich nejako zladím dokopy....

rikarr
11. feb 2009

baby čo varíte?????

ja dnes francúzske....ale perkelt som mala včera u mamy a možno ho urobím aj doma.....

rikarr
11. feb 2009

jáááj a včera som bola na tej socke ale také pizdy tam sedia že som si v duchu predstavovala ako ju držím pod krkom 😀

lienka55
11. feb 2009

erika ruzovu lucku sme skumali. 😉

lulu723
11. feb 2009

Ahoj Leni ano takto si ide uzivat,lebo potom robi stale vkuse od rana az do vecera.mala spala az do pol 10 🙂 samozrejme,ze o 6 bola hore do pol 7 tak som bola aj rada,ze tak dlho v kuse spinkala 🙂

sticker
11. feb 2009

Erika - zaujímavé predstavy 😀 😀 😀 My máme dne perkelt "po sto rokoch" 😀 Slincem ako boxer 😝 😀

lenca13
11. feb 2009

Ludi ty mas ozaj dobre dieta 🙂 ale asi ne je po mame 😀
ja idem robit kuracie sote kupila som aj sampoiny a tofu tak snad z toho volaco vykuzlim 😀

rikarr
11. feb 2009

škoda že som tie predstavy nesplnila lebo mi práve volal mm že ten papier čo mi dali učtovníčka nepotrebuje že potrebuje druhý.... 😖

sticker
11. feb 2009

Tak to by som si pekne od srdca zanadávala, Erika 😠 😠 😠 😠

lienka55
11. feb 2009

erika tak musis riadne zurit. 😠
jani uz si bola v tom lildli?
My uz buvame od 11.00h,tak mam pokoj,konecne,lebo dnes ma ide porazit z neho. 😠 ☹

rikarr
11. feb 2009

no som povedala nech tam ide muž..inak by som sa asi neudržala.....

viki je už najedená...zjedla celý tanier brokolicového pyré a masko na zeleninke dusené...som bola prekvapená lebo v poslednej dobe frfle na všetko jedlé

lienka55
11. feb 2009

erika mi tiez v poslednej dobe akosi menej a menej papame.A ako robis to brokolicove pyre,zaujimavo to znie.My zboznujeme brokolicu.[mnam] 😝

sticker
11. feb 2009

Ale nebola lienka - to sa nedá v takomto počasí - chvíľu sneží, potom prší a nepríjemne fúka. Boli sme u Lenči, nech si malé trochu užijú 🙂 Pôjdem poobede a malé nechám asi babine....uvidím ešte. Ale naozaj už musím 😝