Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
11. feb 2009

baby mrkam do,, bazosu,, neviete mi poradit co stoja v obchode alebo v sekaci gumacky pre maleho?Stale vaham ci mu ich kupit,ci ich vobec vynosi?

miriamkac
11. feb 2009

caute....
erika na to brokolicove pyre som aj ja zvedava.....supni recept...to mas namiesto prilohy (zemiakov, ryze)?

Ja som dnes robila rybu na masle so zemiakmi.... 😉

rikarr
11. feb 2009

lienka my máme gumáky aaaale mali sme ich na sebe asi 3x ak nepreháňam....aj pršiplášť som jej kúpila že aj v daždíku pojdeme von a prt z toho, som lemra lemravá...

brokolicové pyré ----- pár ružičiek brokolice dám variť s menším zemiakom, ochutím,potom zlejem vodu pridám trocha mlieka a rozmixujem alebo rozlačím, niekedy pridám pre vôňu na drobno nakrájaný pór....viki to mooooc lúbi ....a ked to mäsko ešte k tomu dám na zeleninke je hotová...

rikarr
11. feb 2009

miri hej miesto prílohy......sme to dlho nemali lebo som vždy zabudla brokolicu kúpiť, u nás ju papá iba viki, muž povie blééééé

lienka55
11. feb 2009

No super, erika prave zajtra sa chystam robit nieco z brokolice. 😅
miriamkac dnes mas volno? 😉

lienka55
11. feb 2009

Ozaj erika zabudla som a kolko si dala za tie gumacky?Ved toho sa prave bojim ze ich nevynosi,tak naco ich potom kupovat.A prsiplastik sme dostali. 🙂

miriamkac
11. feb 2009

To znie super....no ja to tiez budem robit cez tyzden, ked muz nebude doma, lebo tiez mi to ofrfle.....ale pre decka by to mohlo byt dooobre. 😝 aj s tym maskom na zelenine....No len tu brokolicu kupit este, naposledy, co bol MM v obchode, ze ju mali drahu a skaredu 😖 , alebo vobec nemali...

miriamkac
11. feb 2009

lienka eee, nemam....do Mesta pojdem ale az navecer......Operku nemam ☹ ....ziadna nechce ist k mojim miluckym chlapcom... 😨 😢

rikarr
11. feb 2009

teraz mali v tesku peknú tak preto som kúpila....ja jejkuracie mäsko vždy osmahnem na rýchlo a potom pridám pór, hrach , kukuricu a mrkvu a podusím spolu aj s bylinkami....

lienka nič som za ne nedala požičala som si lebo ma odradilo dať 250sk za gumáky a ani som č. 20 nemohla zohnať...ale teraz som už videla, moj tato kúpil segrinmu malému gumáky v lídli 😀

rikarr
11. feb 2009

miri a zajtra máš operku pre chalanov??????????????dojdi aj s nimi nech je veseloooooo

miriamkac
11. feb 2009

erika...mojou operkou je teraz moja mama, ale zachvilu ju to prestane bavit. A ja mam doma aj malu uz zo skolky...a tri decka nenatrepem do maminho auta...heheh.... 😀 😝

rikarr
11. feb 2009

jááááj.......mohla byť švanda....

miriamkac
11. feb 2009

by si sa rychlo dosmiala.....by ti "odstavili" malu od hraciek.... 😀 😝

rikarr
11. feb 2009

nooooo malá by mi prišla požalovať tým jej jazykom a potom by zákerne zo zadu za nimi prišla a švacla im......to robí aj bratrancom

lienka55
11. feb 2009

erika ja som nasla na ,,bazosi,, cis.21,22 len neviem este presne ake cislo budeme potrebovat,ale zase chcem,aby mu boli trosku vacsie.Maju tam vseliake. 😉

miriamkac
11. feb 2009

to je sice pekne, ale nasi chlopi su nauceny udery a hlavne zakerne zo zadu vracat, maju dobru skolu pri malej.....k 😅

rikarr
11. feb 2009

😀 aspon by sa naučila biť....

lulu723
11. feb 2009

no Leni veru mas pravdu po mne dobra neni,ale po tatovi 🙂 a ona takto inac spava potom je hore nejake 2-3 hodky co sa zahram snu a dam jej papat a ked uz moc mrnci dam ju spinkat a buva.to som ju tak naucila,ze ked ju dam do postielky tak musi spinkat.hmmm nie vzdy sa mi to podari,ale 80% je uspesnych 😀

lulu723
11. feb 2009

boze hlava derava 😀 ja idem varit leco 🙂

miriamkac
11. feb 2009

jaaaaj...co ju to chces ucit.... 😠 ...take nevinne dietko, ze a bit sa... 😠 To sa rychlo nauci, no ono potom jej vysvetlit, ze sa to nepatri a pod.....jaaaaj...nasa mala chnape v skolke vsetko.. 😖 a este sa k tomu aj prizna....ze, "taaakto som ubila Veronu, lebo mi tahala podbradnik"...no ja som skoro uschla.... 😝

jenna7082
11. feb 2009

😀 😀 😀 co jej ma co tahat podbradnik 😀 buc rada, ze si neda, pojde do zivota pripravena 😀

jenna7082
11. feb 2009

ja som si cely cas, ked maly chodil do skolky este do nejakej mensej triedy, myslela jake on je chudatko, najmensi bol medzi nimi, ze jak mu tam zle robia, rano aj plakaval ze nesce do skolky...az som raz dosla pre neho poobede, chalan monokel na oku jak slak a ucitelka mi vravi - to sa uz neda, treba mu dohovorit, ze uz asi mesiac to trva, co sa adamko nevie do koze vpratat, kde sa co zlé udeje, tam adam je pri tom ... 😠 ze si to najprv chceli vyriesit sami v ramci kolektivu, ale ten monokel...neviem uz, co šaleny robil, ale od koberca to mal co sa strepal ci co, ze to uz bolo moc, abych mu dohovorila...a ja cely cas sa lutostila ze moj chlapček malinky, jak ho tam trapia 😀

jenna7082
11. feb 2009

najlepsieho kamosa mal zas najvyssieho chalana, marcela a furt na neho žaloval, ze jak mu marcel robi zle, do dnes som to nepochopila, lebo marcel a adam, to bol postrach v triede 😀 raz som bola s malym v nejakom obchode, dosla marcelova mamina aj s nim, to som este nezazila - marcel sa rozbehol za adamom s takym nadsenym vykrikom ze - caaau adamkoooo a normalne nanho skocil a objimal ho 😀 😀 btw, dnes su spoluziaci a furt su to take kvetinky triedne 😀

rikarr
11. feb 2009

máš veselo.....inak aj som vždy hovorila že "moja vikušenka malinká" ona vždy ked bolo nejak viac detí bola taká zdržanlivá a obkukávala situáciu ale potom ked už to mala obezreté ťahala za vlasy, súrala, a zo zadu chnápala po hlavách.....preto len zriedka do MC chodíme 😀

jenna7082
11. feb 2009

zato magduša tá najmenšia, tá dá fčul do laty aj jeho, 9 ročného capka 😀 len paulinka je také dobrunké decenko nekonfliktné

lienka55
11. feb 2009

Babenky mne maly este stale spi od 11.00h.Aj ja som si sithla prinom trosku schrupnut. 😔 Az mi to je divne,ze akosi dlho.

rikarr
11. feb 2009

lienka a dýcha?????

aj viki máva asi raz za 3 mes. obdobie zimného spánku (3,5hod.) 😀

bola tu svokra .... 🙄

erika13
11. feb 2009

Ahojte baby,dnes som sa vyhrabala z postele o druhej a som odhodlana ist do prace 😉
Ved do vecera este uvidim.
U nas mame tiez brokolicovy obed,kremovu polievku a zapekanu s cestovinou.
Romana ju moze jest kazdy den,aj spenat tak lubi,ale kapustu nezje nikdy 🙂

lenca13
11. feb 2009

Uz ti je lepsie? 😉

natsa
11. feb 2009

No dnes mám super prežitý den.3 hod som presedela u Durdíka konečne mi vytiahol tie štichy a potom som išla robit čalamádu.Zajtra ju budem tlačiť do pohárov a sterilizovať.Celý byt nám ztoho teraz smrdí.Na jasen som sa ktomu nemohla dostať lebo som vláčila brucho pred sebu.