Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
11. feb 2009

veru aj moja sa blazni po brokolici.davam jej to varit z mrkvickou,zemiakom a karfiolom ked je to mäkke tak to trochu rozmixujem a uz len vidim ako otvara pusku,ze jej mam rychlo dat papat 😀

lulu723
11. feb 2009

natsa a vsetko je v poriadku?nebolelo to? 😖

natsa
11. feb 2009

Nebolelo,len sa čudoval že mi ich zabudli vitiahnut,ale všetko je Ok

lenca13
11. feb 2009

natsa tak uz mas potom inak aj by som mala ist pozriet durdika bola som tam pred rokom 😒
aj nasa timka ma rada brokolicu ale v poslednej dobe nechce jest maso zje max.rybu 😉

rikarr
11. feb 2009

aj ja by som mala ísť....nechce sa mi

mirkaff
11. feb 2009

caute babuse...ten nas PC asi niekde jeb..m od jedu,,aj my lubime brokolicu..ale spenat zje jedine maly,a pritom natom ficala aj martinka,,len v skolke jej ho niak sprotivili...tak baby to dalsie stretko si mozme dat fakt asi aj u durdika,,ale jedine bez deti,,tie by zburali aj tu 100 rocnu budovu....ja so mrkala topanocky malemy na nete na www.101topanociek.sk

rikarr
11. feb 2009

topky sú peknééééé

janette4
11. feb 2009

veru, aj ja som tam pozerala, aj dobré ceny 😉

mary3
11. feb 2009

Ahojte baby, budem teraz odveci ale neviete ci sa do toho bazena na priemyslovke moze chodit aj s detmi co maju este plienky? myslim keby mal maly tu plavkoplienku... neboli ste tam niektore?

erika13
11. feb 2009

Mary,mozu tam ist aj male deti.

mary3
11. feb 2009

Dik Erika... lebo rozmyslam ci tam ist aj s malym alebo ho nechat tatikovi strazit a ist si zaplavat 🙂)) ale Lukasko ma strasne rad vodu, strasne spliecha pri kupani a smeje sa tak som chcela aby sa troska zabavil vo velkom bazene....

jenna7082
11. feb 2009

ten bazén je aj pre verejnost?

mary3
11. feb 2009

ano je, cez vikendy urcite, ci aj cez tyzden navecer to neviem, ale vikendy hej... ja som tam bola parkrat ked sme este nemali maleho a teraz bol chvilu odstaveny ale od 26.1. je zas otvoreny aj pre verejnost

erika13
11. feb 2009

My sme chodili na priemyslovku do bazena,az ked Romanka bola skolkarka,do 3rokov sa bala vody.
Ak sa maly neboji vody,tak ho tam vezmi.
Jenna,cez vikend je tam otvorene aj pre verejnost,v tyzdni je asi len na permanentky.

Mary,kamosky s mensimi detmi chodia do bazena na St.Turu,alebo Myjavu,ze su tam aj male bazeny.

jenna7082
11. feb 2009

ja tiez na myjavu. v meste som bola raz, kamoska mala permanentku, na myjave je fajn, tiez az koncom januara otvorili, bolo zavrete kvoli tomu plynu...na turej som este veru nebola, ale vraj dooost studena voda. neviem.

mary3
11. feb 2009

No aj tu v NM bolo zavrete kvoli tomu plynu...
Tak ho skusim zobrat a uvidime ako bude, no co, ved ked bude plakat alebo co tak pojdeme domov.... a asi zoberieme aj tatika nech sa aj on venuje malemu a ja si budem moct zaplavat... lebo uz je to hroza so mnou, musim sa nejak rozhybat, este som ani nezhodila kila z tehotenstva a hlavne ze sa vecer ladujem kolacikmi....

jenna7082
11. feb 2009

na myjave je aj maly bazen a v nom je taka trosku teplejsia voda. ak sa malinky vody neboji ... moja najmensia v jeho veku by vrieskala jak opica, ale uz ked mala cez dva, uz bola v pohode. teraz uz aj sama musi plavat, samozrejme s kolesom, nesmiem sa jej ani chytat ... veru aj ja som tak na tom , tehno je zo mna 🙄

mirkaff
11. feb 2009

mary a kde mas ulozene tie kila????????? 😲 hmmm......ja plavat neviem,Martinku naucil plavat viac menej svokor a maleho este neriesim.......no kde od nas ist do bazena.jedine tak piestany.. ale keby niekto otvoril niaky baby kurz plavania,,tak by som sa do niakej plytuckej vodicky odvazila aj ist....

simasa
11. feb 2009

Ahojte, to tu uz nikto nie je?
O tej vode Lucke - som Vam aj chcela napisat, ze to nie je nic moc, ale vela bab to kupuje detom a reku, co budem robit antireklamu. Ale Miriamka, skus urobit rozbor Bonaqua nesytena - pochybujem, ze tam nieco najdes...
My mame v Kocovciach tiez studnu, ale tu vodu nepijeme, varim z nej, ale aj to ma dost stve, uz som aj hovorila mm, aby sme sa pripojili na obecny vodovod.
Prave som zjedla cokoladovu bradavku 😀 😀 MM dostal cokoladove prsia, tak mu s tym pomaham 😀

miriamkac
11. feb 2009

simasa.....v kazdej vode je nieco... 😝 a zase nebolo by dobre, aby som v nej nic nenasla... 😝
a ked uz o tom kocovskom vodovode....skus pozriet toto:http://www.ruvztn.sk/vodadelen.htm
a prehľad vodovodov.....a tam si najdi Kočovsky.....au...napisem ti len to, ze zo vsetkych v Novomeskom okrese "vyhrava".....

simasa
11. feb 2009

Tak sme to zasa vyhrali. Aj v Kocovciach aj v Bohuslaviciach to stoji za prd. Je nejaka norma, aka je max. povolena hodnota dusicnanov?
K Bonaque - nie je tam celkom nic, ale robia sa mikrobiologicke rozbory, je tam dost prisna kontrola kvality. Ale to zasa nechcem, by to vypadalo, ze lepsia voda neexistuje, ved co taky Evian 😀 😀

simasa
11. feb 2009

Tak uz som to podrobnejsie nastudovala. Teda, vediet to skor...

miriamkac
11. feb 2009

simasa 😀 😀 😀 sladka nevedomost.....
k bonaque : aj v Lucke sa zevraj robi kontrola kvality a prisna... 😝
a Evian...je to preto jedna z najkvalitnejsich vod, lebo pochadza priamo z horskeho ladovca...aaaach panenska voda xxx rokov stara..... 😀 😝 😅

renuskacool
11. feb 2009

Uf tu sa ešte nespí???? 😉

sticker
12. feb 2009

Ahojte. Včera som k večeru nestíhala, tak som teraz dočítala 😅
Mary a Ty čo ideš chudnúť? Ale je super, že sa prinútiš ísť plávať. Ja sa tam chystám s Jankou už asi rok ☹ Buď ochorie ona, alebo ja, príp. nemám s kým nechať Julku....
Silvi a Ty si nedostala niečo "iné" čokoládové? No to je nespravodlivosť 😠 😀

mary3
12. feb 2009

Jani, sak mam skoro o 10kil viac ako predtym ako som otehotnela....
Ja si stale hovorim ze sa tam uz hadam vytrepem, ale zas obcas rozmyslam, ci je to vobec dobre s takym malym, ci tam cosi nechyti z bazena.... fakt by tu mohli byt tie kurzy pre babatka.....

mary3
12. feb 2009

Este k tej Lucke- ja som malemu varila do 8mes vsetko z Lucky a jak tak citam, to som mohla pouzivat rovno prevarenu vodu z vodovodu.... inak mne aj doktorka vravela ze nemusim pouzivat dojcensku, ze staci prevarit obycajnu ale som sa bala a myslela som si ze Lucku ma najlepsiu

jenna7082
12. feb 2009

dievčence napoznate niekoho z okolia, co robieva na svadbach starejšieho? kamoška sa ide v lete vydávať (koza 😀 ) a pyta sa ma na to ... okrem J.Majtána, toho oslovila a prave vtedy on nemoze

janette4
12. feb 2009

Jenna, my sme mali takého starého páprdu.ešte ani nezačala zábava a už som mala strašnú chuť ho zabiť.

ale spýtam sa kamošky, vydávala sa vlani v lete,tak snáď si čísla nechala.

jenna7082
12. feb 2009

no paprdu odporucat nebudem 😅