Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

monatko
11. nov 2007

😀 ok, tak pa zatial

angelos
11. nov 2007

monatko velmi velmi gratulujem 🙂 🙂 🙂 a vela sil do nasledujucich mesiacov.ja som mala hrozne tehotenstvo,take ti nezelam 😝

monatko
11. nov 2007

marusch, angelos, dakujeme 😵

angelos, a co sa ti dialo? 😨

miriama
11. nov 2007

monatko!!!! mne az zimomriavky nabehli!!!!! GRATULUJEEEEEEEEEM 😵

miriama
11. nov 2007

angelos, ved moj sa mi uz smeje..lebo sme boli rozhodnuti, ze uz doplanujeme svadbu na maj a mozno az tak vo februari sa zacneme sa snazit..ale ked ja som tu stale nalepena tak menim nazor kazdy den a potom to tak vypada... 😅 ....zajtra cakam na vysledky krvi lebo mi uz meska vyse tyzdna 😀 😀 😀

maruschka
autor
12. nov 2007

čaute baby,tie tehotenstvá idú v takých vírusových vlnách.Keď som pracovala,tak dlho,dlho nič,a zrazu nás zostalo tehotných 5.Pri druhej babuľke ma tiež chytila vlna,ale rodinná.Naraz sme zostali tehu moja segra,ja,sesternica Evka,sesternica Miša.Takže 4.Tak dúfam,že keď ste to tu takto rozpálili-monatko a možno,možno miriamka,tak nebudem zasa kolektívna a táto vlna nezachytí aj mňa 😀 😀 😀 lebo som musela kôli nežiadúcim účinkom vysadiť NuvaRing.Tak akože bacha 😀 😀 😀

miriama
12. nov 2007

maruschka, no ja este neviem, ale dufam, ze ked si taka kolektivna s inymi holkami, tak sa pridas znovu 😎 😵 😀 😀

maruschka
autor
12. nov 2007

miriamka niéééééééééééé 😀 😀 😀 až keď budem mať 37.To je tak naplánované 😵 😵

miriama
12. nov 2007

no ale niekedy takzo naplanujes.... 😅 😵 😀

monatko
12. nov 2007

miriama, tak to mas pravdu s tym planovanim, ked to chces silou-mocou, just sa nedari, mne to tak pripada, ze ta nalepka snazilky to ako keby brzdila.. my sme fakt nic neriesili, povedali sme si, bude bude, nebude - nic sa nedeje, ved sme kratko po svadbicke 😉 prekvapko ako hrom 😀

monatko
12. nov 2007

marusch, a teraz mas kolko, ak sa smiem spytat? 😎

miriama
12. nov 2007

mon, tak ja tu nalepku snazilky vymazem.. 😀

monatko
12. nov 2007

😀 😀 no tak vidim, ze to myslis vazne..

maruschka
autor
12. nov 2007

monatko,ja mám už bohužiaľ 28 ☹ ☹ jednou nohou na dôchodku.A s tým plánovaním to je ťažké,máme dve krásavice a ani jedna nebola naplánovaná,bola to vec šťastnej náhody 😀 😀 😀 tak aspoň to tretie si chceme naplánovať.Už to máme premyslené.Keď budú baby veľké a budú mať frajerov,tak my sa budeme prechádzať s kočíkom.Tak ako ja s mojím mužíkom,keď sme spolu chodili,tak sme brata vozili v kočíku 😀 a tak sa môj manžel naučil prebaľovať,kŕmiť a vychovávať dieťa skôr,ako sme mali vlastné 😵 😵

monatko
12. nov 2007

marusch, no aj ja k tomu dochodku pomaly blizim 😀 inac mojho manzela tak nejako "vychovali" jeho dvaja o 10rokov starsi brachovia, to jepekne 🙂 aj my by sme chceli 3 deticky, ale uvidime, ako to vsetko dopadne.. este som neporodila to prve 😀 😝

maruschka
autor
12. nov 2007

tri detičky je optimálny počet.Ale keď som bola v pôrodnici s Maruschkou,tak mi babuľky,ktoré porodili štvrté bábätko povedali,že štyri je najlepší počet,lebo keď sa bijú,tak je spravodlivejšie ak sú dve proti dvom,ako keď je jedno proti dvom 😀 😀 ,ja som tiež zo štyroch detí.Keď sa teraz všetci zídeme u našich a aj vnúčatá,tak nás je ako hadov a je strašná sranda. 🙂 🙂 Ale určite nechcem tretie teraz.Ďalšiu materskú by som už psychicky nezvládla

miriama
12. nov 2007

maruschka, to mas krasne plany 😅 😵 😵 😵 😵

miriama
12. nov 2007

a mon..prave som bola u doktora pre vysledky, "v tonzi" nie som urcite, tak aj tak uz teraz neplanujeme..az od januara-februara...takze som to aj preto zmazala... 😵

monatko
12. nov 2007

veru miri, radsej mozno tak tesne pred svadbou, lebo v tych stresoch by si sa asi nechcela nahanat s bruskom.. casu na baby mas dost, teraz si uzivaj wedding preparation 😉

dankamajo
12. nov 2007

Angelos, dakujem za pochvalenie foteciek 😵

Monatko, gratulujem - nech vsetko ide tak, ako ma 😉

Miri, mrcha asi meska z toho, ze si prestala brat hormony - aj u mna to tusim tak bolo 🙂 .

dankamajo
12. nov 2007

a miri ozaj, drobci v albumceku su fakt zlati - ja tu mam len jedno dievcatko - kamaratky, s ktorou sme tu zacinali v jahodach. Malinka je fakt ako princeznicka. Aj ja chcem takuuuuuu ☹

miriama
12. nov 2007

mon...ved ja som aj chcela vybavit najskor svadbu...len sa to akosi "posmyklo" parkrat 😀 😀 😀 😀 😀

dani, hej, uz 10.den meska..tak mi dnes bude volat z recepcie od doktora, kedy mam prist na vyvolavacku alebo co sa tu dava..neviem.. 😕
dakujem, to su moje kuriatka tie dve sestricky 🙂 v dec ich uvidim a malu Adku prvykrat 😵 😵 😵 😵 neboj, aj ty budes mat skoro....mozno skor ako myslis.... 😵

miriama
12. nov 2007

jeeeeee, mreni..aj ked to nebolo pre mna...to je mile...to druhe hlavne 😵

mrenka
12. nov 2007

miri,dikes,to je pre mon,nech si moze citat...a vlastne pre vsetky tehulky...aj pre teba,ked sa pridas 😉 😉

dankamajo
12. nov 2007

Miri, 'parkrat sa posmyklo'?... 😀 😀 😀 - to uz za ten mesiac, alebo kolko si bez tabl.? 😅 Ja som bez naplasti vyse roka a neposmyklo sa este raz.... ale aj tak mi je to divne, kedze spermie su tam, aj ked nedojde k vyvrcholeniu. Normalne mam strach, ci sme vobec plodni... 😕

angelos
12. nov 2007

ahojky

monatko ja som svoje tehotenstvo prevracala,nie sice cele,ale trvalo to dost dlho. ☹ Neboli to "len" ranne nevolnosti.vracala som cele dni a to som jedla len vianocku a pila vodu.Nevladala som sa ani na wc vyhrabat. 🙄
ale planujeme dalsie deti,takze sa este dam na boj. 😎

marusch no to si teda vykopavka 😀 😀 😀 ja som mala predvcerom 29,ale taky vek by som asi ani nemala prezradzat. 😕

monatko
12. nov 2007

ahojte korytnacky 😀 😀 zistila som, ze vecerne nevolnosti prichadzaju okolo siestej, pol siedmej, hladna som dost, len horsie, ze ked otvorim chladnicku, hlad ma prejde 😒 ozaj, aj vam sa poobede chcelo tak strasne spat??

danka, nesmies mysliet na hluposti, pride to, ked to budete najmenej cakat, ja osm nastastie HAK neuzivala, takze mozno to tomu prispieva, neviem..

mreni, ty si pokladik, dobra kalkulacka 🙂

miriama
12. nov 2007

**mreni, dufam, ze skoro 😵

**dani, no nechcem to tu moc rozoberat ale ano 😅 posmyklo sa uz parkrat...a to som bez HAK mesiac 😀 ..ale zas jasne, ze keby sme necheli tak nie...akosi to bolo "na osud" 😀 a neboj, len co sa do toho pustite, tak otehotnies len taky rachot 😀 😀 😀 😀 😀