Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
17. feb 2009

Ahoj Miriamkac, dakujem odovzdam. Ved on je veru riadna maska...

simasa
17. feb 2009

Naika, preco by to malo vadit? Uplne v pohode...

simasa
17. feb 2009

Ak tym nechces povedat, ze Ti mame vykat 😀 😀 😀 Ale ani to nie je problem 😀
Som aj ja maska, ako ten moj manzel...

naika
17. feb 2009

bože,že vykať to som teda nemyslela... 😝 zase tak vela nemám 😀

simasa
17. feb 2009

A mozeme Ta tu troska vyspovedat? Teda ja? Ved napis o sebe nieco viac...

simasa
17. feb 2009

Natali, halooooooooooooo, co si si popresivala klavesnicu??? 😀

naika
17. feb 2009

možete,čo by Vás zaujímalo?

simasa
17. feb 2009

Kolko mas deticiek, ako stare, aj tu niekoho poznas z tejto temy?

natali_pn
17. feb 2009

no uz som tu zas v telke same kraviny

naika
17. feb 2009

detičky ak sa im dá ešte tak povedať 😉 máme dve 21 a 19 obidvaja vysokoškoláci starší je syn dcera mladšia.poznám Lenku a Eriku a možno ešte niekoho nečitam Vás stále ale dnes alebo včera tu bolo spomenute meno Martinky Kolníkovej tak aj tu poznám robili sme spolu.tzeraz pojdem do posteloviec pomaly bo ráno idem do práce ☹

natali_pn
17. feb 2009

silvi ty nejdes do hajaj, mne sa ani moc nechce. inak dik, idem to lustit.

lenca13
17. feb 2009

Naika hod foto ked ma poznas aj ja chcem vediet kto si? 🙂

simasa
17. feb 2009

Este nie, Natali, ja som taky "nocny vtak". Tak vyskusaj a ked mi odpises, doplnim co dalej.

naika
17. feb 2009

Lenka poznaš určite robila som na kabloch foto neviem vložiť musím počkasť na drozdov ja som antitalent na počítače toto je u mna maximum čo dokážem

lenca13
17. feb 2009

Tak si pockam na foto 🙂 ale ked rozmyslam tak ma nikto nenapada

simasa
17. feb 2009

Natali, este "brusim" po mimibazare - pozeram tie potahovane torty, ze by som to vyskusala.

natali_pn
17. feb 2009

No dnes tomu netu hrabe,pisem ,pisem a prdlajs mi odosle. teraz neviem co som tam pisala 😠

naika
17. feb 2009

ale napadne v lete ked ste išli z tematína v Tombe v Hradku my na bicykloch 😀

lenca13
17. feb 2009

Uz viem 🙂

naika
17. feb 2009

no vidíš aky je ten svet maličky idem lebo ráno nevstanem 😉

natsa
17. feb 2009

Viem len ,že Kristinina mamina bola slob.mamina no a jej teta robí v TN na novorodeneckom

naika
17. feb 2009

tak, tak tiež sa vola ta teta Kristínka byvali na Kvetnej ale to už je 20 rokov dozadu, som ja ale stará páka

natali_pn
17. feb 2009

jake torty,take ham ham? ja chcem malej robit tiez taku malu torticku, ale ostatnym supom- teda ostatna cast rodiny- tak to chcem upiect obliz prst- ja ho milujem 😵

naika
17. feb 2009

nie,nie teta bola Veronika hlava deravá 😀

simasa
17. feb 2009

Natali, vypadaju ham ham, ale co ja viem? Nedali okostovat 😀 Ale nie, niektore vypadaju fakt nadherne, tie baby su profesionalky. Ja som robila potahovanu len raz, s kupovanym marcipanom, ale nic moc. Tu su recepty na ten potah z marshmallow cukrikov - ci ako sa to pise. To moze byt mnam.

natsa
17. feb 2009

Simasa to chceš robiť tie torty čo sú potiahnuté marcipánom?Ja som to už raz skúšala je to dobrá prplačka.Naika môžem ti aj ja tykať?A kolko máš vlastne rokov ak to nieje tajné?

simasa
17. feb 2009

Ja viem Natsa, ze to chce pevne nervy a zrucnost, no ale ved clovek sa stale uci. Peciem celkom rada a ked sa nepodari, tak si to prisposobim, alebo svacnem do kosa 😝

natali_pn
17. feb 2009

silvi, vsak pri nasich manzeloch ktori radi mlsaju sa neda nepiect a my si tiez zamlsame-potom tak aj vyzerame 😀
Inak kolko krat by som ani piect nemusela, ale neda mi to. este mam v mrazaku sisky a stedrak z vianoc. no uz idem dohajaj tak peknu nocku baby 😉

miriamkac
17. feb 2009

jaaaaaj...dievcata....musim sa venovat svokre a sem vbehnem len vtedy, ked ide ona na cigaretu a vy tu popisete zatial celu stranu 😅 😅 😅

lienka...operku...jaaaaaj zabudla som jej zavolat, ze ju berieme.... 😝 😝 😝 je z NMnV na dochodku, opatrovala starych ôudi v Rakusku a inac robila v skolke....vyzera byt sikovna....ved cely vikend mi zvonil tefelon uz som chytala nervy z toho. mali sme tu nejake "adeptky" (svokra mi v tom aj pomohla vybrat)....ale bud to bolo moc mlade, alebo moc stare....

zajtra mame karneval.... 😝 😝 😝

mirkaff
18. feb 2009

caute babuse.vy ste toho popisali........momentalne hucime,,,,,dnes mal niaku mrncavu noc,bol minimalne 5krat hore,boze len aby nanho cosi neliezlo....dnes to vypada na papucovu kulturu,aspon u nas,,bola som len hodit polienko do kotla a taka je tam kosa.....brrrrr