• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Ludi ked bola timka mensiatiez chodila skor spavat :slight_smile:
18. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že stretko, šak zapadneme na kafe.... :grinning:

lulu že pol 6 šak by ma malá nemala šancu zobudiť o takej nekresťanskej hodine :grinning: ale máš super že mangel sa postará, my sme obaja spáči malá b&y sa sama musela prebaliť aj najesť o takej hodine :sunglasses:

malá mi tu hrá na klavíri ešte, som lemravá ju vyšmariť hore ale práve povedala táčik = vtáčik :grinning: šikula....

miri aj ja by som si dala lapacinky :grinning: :sunglasses: :wink:

inak ten mop je fajn, ja som odmietala fuuurt tú handru do vody a z vody a drhnúť a aj tak to nebolo poriadne čisté a tá para aspon vydezinfikuje....

no idem ju vyšmariť hore nech spí.....nech mám pokoj
18. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mávala korely - tie šedé, obe sa volali pepo :grinning: tá prvá vedela lambádu pískať aj tancovala na nu , aj biely kvet pískala,nedaleko od TN a tá druhá len biely kvet vedela a škriekať :grinning:
18. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos baby ja som sa tu tak hrabala v temach a nasla som takuto:Zanedbanie starostlivosti lekarom,nasledne smrt dietata.dobre som si poplakala. :frowning2: aj mojej kamoske sa nieco take stalo :frowning2:
18. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr veru ja si ten mop pojdem aj kupit len este neviem kde :angry:
18. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute maminy.niekto sa ma tu ráno pýtal kolko mám rokov.Neni to tajomstvo :sweat_smile: mám 40 málo ? veľa? myslím,že tak akurát :grinning:
18. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem kukat Housa tak zatial papa a dobru nocku vam zelam :grinning:
18. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,baby,dostala som sa k PC az teraz,sedela som u kamosky a nemohla sa vytrepat domov.
Dali sme po 2 fernety a mozem ist spat :wink:
Naika,vitam ta tu,si taky talent na PC ako ja?Tiez cakam s fotkami a pod.na dceru.Napis do IP
ako sa volas a odkial si,mozno si spomeniem.Minule tu viacere baby pisali,ze robili v Emersone,
asi som jedina,co tam zarezava stale,uz mi pridelia inventarne cislo.
18. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erika určite ma poznaš minuly tyžden sme sa zdravili lenča už vie kto som a Ip si myslíš že zvládnem ?neviem či ma poznáš po priezvisku
18. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika,pozerala som tu upratovaciu fotku a ten mop vyzera dobre,co je to za zazrak.Da sa kupit v NAYelektrodom?
Lulu,my sme kedysi mali andulky a kanarikov.Chodievame na Hrnciarove a do Lubine na cintorin,tak ked sa zjarni
a vytiahnem auto,pridem ta pozriet,ak mozem.
18. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj babule, ja citam temu "perly nasich deticiek" a sa tu rehocem jak kon...
Co tie detuse vsetko nevymyslia... Uz sa tesim, co nam zapoti Sabinka.
18. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute

mirkaff.....zevraj je ten "problem" uz vyrieseny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pisal mi admin a co sa tyka balicku tak ho urcite cakaj...je na ceste :wink:

andreao tu foto ti zrusili preto, ze tam nie si ty...ale babo...som cakala, ze ti to zrusia aj skor, ale asi az teraz "cistia" tieto temy... :grinning:

Aj ja som mala papagaje...korely, ale boli zlte :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja konecne dorabam ten album, vsak tu asi pri nom skapem... :grinning:
18. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale, co by si skapinala, Natali. Tak sup sup, nech mozeme kukat :grinning:
18. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak cakajte este par fotoa hadam to tam dostanem :wink:
18. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes som bola u kaderníčky.Normálne je to u mna nezvyk íst bez kočára.Ako keby mi niečo chýbalo.Zajtra ideme k tej fotografke do senca tak musíb byť aj ja pekná aspon na chvýlu :grinning:
18. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsi, kolko trvalo kym Vas objednala?
18. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa som zvedava na fotky :slight_smile:
18. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa z kocara som aj ja zmagorena. Minule som hojdala (dopredu, dozadu) uz aj nakupny kosik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasa :grinning: :grinning: :grinning: aj mne sa to stáva. :grinning: alebo sa pohajdávam ja sama, ako keď malého pestujem :grinning:
18. feb 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby hadam bude z toho volaco,pozeram ako sa to nacitava-dufam, ze to nesekne :sweat_smile:
18. feb 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz nam z toho dobre sisi, co? :grinning: A to si nechcem predstavit, keby sme mali dve po sebe ( = dve materske po sebe), to by som uz asi ani nevedela normalne hovorit, len tutu mutu :grinning:
Natali, kde je ten album?
18. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, uz? Tak idem kuk.
18. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, mam tam az dve fotky-aspon volaco-skusam dalej :grinning:
18. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali vidis aka si sikulka idem ja spat dobru noc :slight_smile:
18. feb 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sima....tie dve materske, je naozaj o hubu a este ked si niekde na dedine, ze vidis stale tie iste xichty aj ked vyjdes von... :rolling_eyes: ...ja mam z tohu uz doobru depku a to som na materskej nieco cez treti rok... :confused:
18. feb 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ved ja mam uz teraz pocit, ze osprostievam. Asi sa prihlasim aspon na kurz angliny, lebo toto je uz hruza.
18. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je, asi bude volaco zo mna. Ele az zajtra.Inak miriamkac to musi byt aj pekne ale aj horor.Mne uz tvrdne mozog teraz-a co bude po tych troch rokoch-normalne sa bojim.... :confounded:
Doma sa rozpravam s malu-aj ked mi toho este moc nepovie,so psom a z hrncami.....
No uz idem aj ja do vecnych lovist, dobru
18. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobru noc vsetkym.
18. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok