Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😃
lenca13
18. feb 2009
Ludi ked bola timka mensiatiez chodila skor spavat 🙂
rikarr
18. feb 2009
jasné že stretko, šak zapadneme na kafe.... 😃

lulu že pol 6 šak by ma malá nemala šancu zobudiť o takej nekresťanskej hodine 😃 ale máš super že mangel sa postará, my sme obaja spáči malá b&y sa sama musela prebaliť aj najesť o takej hodine 😎

malá mi tu hrá na klavíri ešte, som lemravá ju vyšmariť hore ale práve povedala táčik = vtáčik 😃 šikula....

miri aj ja by som si dala lapacinky 😃 😎 😉

inak ten mop je fajn, ja som odmietala fuuurt tú handru do vody a z vody a drhnúť a aj tak to nebolo poriadne čisté a tá para aspon vydezinfikuje....

no idem ju vyšmariť hore nech spí.....nech mám pokoj
rikarr
18. feb 2009
ja som mávala korely - tie šedé, obe sa volali pepo 😃 tá prvá vedela lambádu pískať aj tancovala na nu , aj biely kvet pískala,nedaleko od TN a tá druhá len biely kvet vedela a škriekať 😃
lulu723
18. feb 2009
ty kokos baby ja som sa tu tak hrabala v temach a nasla som takuto:Zanedbanie starostlivosti lekarom,nasledne smrt dietata.dobre som si poplakala. 😞 aj mojej kamoske sa nieco take stalo 😞
lulu723
18. feb 2009
rikarr veru ja si ten mop pojdem aj kupit len este neviem kde ]-(
naika
18. feb 2009
čaute maminy.niekto sa ma tu ráno pýtal kolko mám rokov.Neni to tajomstvo :-N mám 40 málo ? veľa? myslím,že tak akurát 😃
lulu723
18. feb 2009
baby idem kukat Housa tak zatial papa a dobru nocku vam zelam 😃
erika13
18. feb 2009
Ahoj,baby,dostala som sa k PC az teraz,sedela som u kamosky a nemohla sa vytrepat domov.
Dali sme po 2 fernety a mozem ist spat 😉
Naika,vitam ta tu,si taky talent na PC ako ja?Tiez cakam s fotkami a pod.na dceru.Napis do IP
ako sa volas a odkial si,mozno si spomeniem.Minule tu viacere baby pisali,ze robili v Emersone,
asi som jedina,co tam zarezava stale,uz mi pridelia inventarne cislo.
naika
18. feb 2009
ahoj erika určite ma poznaš minuly tyžden sme sa zdravili lenča už vie kto som a Ip si myslíš že zvládnem ?neviem či ma poznáš po priezvisku
erika13
18. feb 2009
Erika,pozerala som tu upratovaciu fotku a ten mop vyzera dobre,co je to za zazrak.Da sa kupit v NAYelektrodom?
Lulu,my sme kedysi mali andulky a kanarikov.Chodievame na Hrnciarove a do Lubine na cintorin,tak ked sa zjarni
a vytiahnem auto,pridem ta pozriet,ak mozem.
simasa
18. feb 2009
Jaj babule, ja citam temu "perly nasich deticiek" a sa tu rehocem jak kon...
Co tie detuse vsetko nevymyslia... Uz sa tesim, co nam zapoti Sabinka.
miriamkac
18. feb 2009
Caute

mirkaff.....zevraj je ten "problem" uz vyrieseny :-p :-p ...pisal mi admin a co sa tyka balicku tak ho urcite cakaj...je na ceste 😉

andreao tu foto ti zrusili preto, ze tam nie si ty...ale babo...som cakala, ze ti to zrusia aj skor, ale asi az teraz "cistia" tieto temy... 😃

Aj ja som mala papagaje...korely, ale boli zlte 😃 😃 😃
natali_pn
18. feb 2009
Ahojte, ja konecne dorabam ten album, vsak tu asi pri nom skapem... 😃
simasa
18. feb 2009
Ale, co by si skapinala, Natali. Tak sup sup, nech mozeme kukat 😃
lenca13
18. feb 2009
A ja som zvedava 😃 😃 😃
natali_pn
18. feb 2009
Tak cakajte este par fotoa hadam to tam dostanem 😉
natsa
18. feb 2009
No dnes som bola u kaderníčky.Normálne je to u mna nezvyk íst bez kočára.Ako keby mi niečo chýbalo.Zajtra ideme k tej fotografke do senca tak musíb byť aj ja pekná aspon na chvýlu 😃
andreao
18. feb 2009
Natsi, kolko trvalo kym Vas objednala?
lenca13
18. feb 2009
Natsa som zvedava na fotky 🙂
simasa
18. feb 2009
Natsa z kocara som aj ja zmagorena. Minule som hojdala (dopredu, dozadu) uz aj nakupny kosik :-p
janette4
18. feb 2009
simasa 😃 😃 😃 aj mne sa to stáva. 😃 alebo sa pohajdávam ja sama, ako keď malého pestujem 😃
natali_pn
18. feb 2009
No baby hadam bude z toho volaco,pozeram ako sa to nacitava-dufam, ze to nesekne :-N
simasa
18. feb 2009
Uz nam z toho dobre sisi, co? 😃 A to si nechcem predstavit, keby sme mali dve po sebe ( = dve materske po sebe), to by som uz asi ani nevedela normalne hovorit, len tutu mutu 😃
Natali, kde je ten album?
simasa
18. feb 2009
Jeeej, uz? Tak idem kuk.
natali_pn
18. feb 2009
jeeeeej, mam tam az dve fotky-aspon volaco-skusam dalej 😃
lenca13
18. feb 2009
Natali vidis aka si sikulka idem ja spat dobru noc 🙂
miriamkac
18. feb 2009
sima....tie dve materske, je naozaj o hubu a este ked si niekde na dedine, ze vidis stale tie iste xichty aj ked vyjdes von... 8-( ...ja mam z tohu uz doobru depku a to som na materskej nieco cez treti rok... =-)
simasa
18. feb 2009
No, ved ja mam uz teraz pocit, ze osprostievam. Asi sa prihlasim aspon na kurz angliny, lebo toto je uz hruza.
natali_pn
18. feb 2009
Je, asi bude volaco zo mna. Ele az zajtra.Inak miriamkac to musi byt aj pekne ale aj horor.Mne uz tvrdne mozog teraz-a co bude po tych troch rokoch-normalne sa bojim.... :-S
Doma sa rozpravam s malu-aj ked mi toho este moc nepovie,so psom a z hrncami.....
No uz idem aj ja do vecnych lovist, dobru
simasa
18. feb 2009
Tak dobru noc vsetkym.

Začni písať odpoveď...

Odošli