Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriama
15. nov 2007

nuz dani, ty si ako ja....na jednej strane neskutocne strasne moc chcem mimi hned ale na druhej by som mala pockat aspon do svadby...a casto sa tieto moje moznosti biju a potom musim cakat na osud ako to on vymysli 😀

maruschka
autor
15. nov 2007

monatko to je teda hrôza.Ktohovie,či sa to naozaj stalo,alebo nie 😔 😔 v každom prípade je to nechutné a pre to dievčatko strašné,či sa to stalo,alebo si to len vymyslel ten akože otec,tak sa jej to bude držať celý život.Chudiatko malé ☹ ☹

miriama
15. nov 2007

bry vecer 😵
maruschka, ty si priamo z NM? 😅

maruschka
autor
16. nov 2007

miriamka,nie som z NM,bývam 10 km od Mesta.

miriama
16. nov 2007

hej? no aj ja som bola 10km od Mesta..ty na ktory smer? 😵

mrenka
16. nov 2007

tak uz mame konecne snuuru,huraaa 😉 😉

mon,prestudovala si?

monatko
16. nov 2007

no ahojky, tak uz mozeme kecosit aj tu 😅 ta kniha je perfektna, strasne uzitocne veci, neviem sa od nej odlepit.... dik este raz 😉

monatko
16. nov 2007

co porabate?

mrenka
16. nov 2007

akurat som bola uspavat malu a stihla som s pohadat s jozom,ma sere..

monatko
16. nov 2007

coze?????????????? co tak? ☹

mrenka
16. nov 2007

lebo ked som ho poprosila,aby ju uspal on,kedze uz som ju nevladala vlacit na rukach,tak povedal,ze ona s nim nechce byt,tak ja som povedala,ze to preto,lebo ju neuspava nikdy,furt len ja,tak mi povedal,ze sa nema lutovat,somar..

monatko
16. nov 2007

chlapi maju vzdy na vsetko vysvetlenie 😒 ale mala je podarena, uz teraz ma slabost na kabelky 😀 😀

mrenka
16. nov 2007

ze sa nemam lutovat tam malo byt...no sebec 😠

ano,aj na lesky,kremiky atd.. 😀

co teraz studirujes?ten casak si kukla?

monatko
16. nov 2007

knihu najviac, ale pozerala som aj casak, recenzie tych kocikov, aj sprievodcu atd.. uz by som fakt rada vedela, v kolkom som tt, mam len tusaka, ze 4-5 podla priznakov..

inak za chvilocku idem pre Jana na stanicu, takze asi teraz odmlcim, pekny vecer prajem zatial 😵

mrenka
16. nov 2007

no,daj mi vediet,ako ste to oznamili a aka bola reakcia,paaa

monatko
16. nov 2007

jeeeeee mreni, vsimla som si terz, ze predsa predavas buzz... keby to bol oceanic, zak ho tusim kupim aj teraz 😀 😝

mrenka
16. nov 2007

no jedine,ze by si ho premalovala 😀 😀

miriama
16. nov 2007

cawte cice...uz asi buvate, co? 😕
mreni, k chlapom..no coment....niekedy su fakt ako z marsu 😖

mrenka
17. nov 2007

moni ako?uz ste to povedali?

miriama
17. nov 2007

veru mon, pochval sa 🙂

mrenka
18. nov 2007

miri,ty stale menis foto 😉

miriama
18. nov 2007

mrenka,.....no to len skusam....som vedela, ze ma sprdnu baby v nasej teme..a preste som vedela aj kto prvy...a bolo to tak 😀 😀 😀 😀
kikuska ma zotrela... 😀 😀 😀 😀 ale som jej slubila, ze ked sa vydam a budem mat uz svadobne, tak vyberiem tu naj spolocnu a uz menit nebudem 😀 😀 😀

mrenka
18. nov 2007

no ved nevadi,pekne skusaj,aj ja casto menim fotos...boze tak mi je nahovno,dosiel bolebruch(mrcha)tak som kaput 😢

miriama
18. nov 2007

mreni, no tebe som tu inu fotku veru este nevidela.. 😅
a ti prisla mrcha? no sa mas..mne meska 2tyzdne..prvy tyzden mi bolo dost na prd..tento tyzden uz pohoda a od vcera...no rano som v tescu utekala na zachod vracat a dnes som sa uz nemohla z postele dostat..a teraz sedim taka stocena na stolicke pri pc, ze sa ani nechcem rozmotat, lebo sa mi takto trochu ulavilo ☹ ☹ ☹

mrenka
18. nov 2007

vracat?fuuu?a nebudes predsa tehu?

miriama
18. nov 2007

nebudem, som si robila zas vcera preto test...a dnes sa mi aj zda, ze sa uz spustaju ale neviem....je mi uplne na h.vno ☹
akurat tu mam nurofen tak si idem jednu pripit 😒

maruschka
autor
18. nov 2007

čaute baby.Miriamka tehu test si rob až tak 4 dni po očakávanej menštruácii,vtedy to je najistejšie.
Inak zasa mám muža chorého,takže to je u nás veselé.
A čo je nového,nestíham ani čítať príspevky,ale dnes si sadnem a všetko spätne dočítam.Idem na to 😎

monatko
18. nov 2007

caute bybzlky, tak zasa vikend fuc ☹ my sme boli na kysuciach u svokrovcov, bolo super iba kratko 😝
no a s tym oznamenim to sme vybavili, rodicia boli mierne v soku, ale samozrejme stastni 😵 aj kamosi uz niektori vedia, este nas caka moja sestra, ktora asi odpadne, lebo sama je tehu a v januari ma TP, takze buduci rok bude dom plny babatiek 😅

mreni, ako zijete? 😉

monatko
18. nov 2007

boze, to co je za oslovenie - BABULKY, pardon 😔

miriama
18. nov 2007

naruschka, no mne meskaju uz dva tyzdne..takze tak... 😒

mon, jasne, ze su vsetci stastni 😉 😉 😉
takze budete so sestrou takto zozvetvovat rodinu spolu? to je dobre 😵 budes mat s kym kocikovat 😉 a preberat vsetky veci okolo 😉