Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
16. mar 2009

caute babuse.......tak my ideme trosku obehnut dedinu aj so susedu.a potom pobede dojde pre nas tata a ideme do poradne a knasim na otocku pre prilbu pre maleho a sedanku na moj bike...nech sme nachystany na jar..Natsa tak pobede ma vyzeraj aj ty.dufam ze sa stretneme.....a stretko???? idem pomaly planovat???????? 😀 😀 😀

mirkaff
16. mar 2009

ideme pomaly planovat????-------oprava

natsa
16. mar 2009

Dobre budem kukat 😕 😕
Babule kedy to stretko naplánujeme?Ked prestane prsať?Ja som ešte nebola tak sa hrozne teším. 😀 😀 😀

natsa
16. mar 2009

rikar ten bazár trvá do 20-teho.

andreao
16. mar 2009

Ahojte, chystate sa omrknut ten bazarik?
Ja tam mozno dnes skocim, na stretko by som uz sla aj ja, teda ak pocko dovoli.....Dufam, ze sa uz umudri, ale koncom tyzdna hlasia zase ochladenie.

martinano
16. mar 2009

caute,tak janeviem ci mozem navrhnut, na pocasie kaslitestretko moze byt aj zadazda.v povazane je zvlast miestnost bola som tam s tirackami su tam hracky decka sa zahralli a vonku moze liat.kociky sa tam tiezkrasne pomestia lebo je tam taka ppredchodba

natsa
16. mar 2009

Keby sme to stretko spravili v piatok?Vyhuvuje?

mirkaff
16. mar 2009

Tak potom ako pise martinano nam moze byt pocasie ukradnute......ale ja preferujem skor slnecno ako dazd....predsa len neviem ako by som dosla do N.M...asi aj busom.......my sme boli trosku vonku ale inak velka kosa je tam..Brrrrrrrrr....natsa IP

rikarr
16. mar 2009

ja by som asi ešte týždeň počkala .......potom by už malo byť fajn, v lejaku by sa mi moc s kočíkom trepať nechcelo.......

natsa
16. mar 2009

Tak to necháme na počasie a na vzájomnej dohode 😅

rikarr
16. mar 2009

😉

lulu723
16. mar 2009

Ahojte baby 🙂 dnes mam dobry den mala vie uz lozit tak mi lezie po obyvke uz len cakam kedy sa sama posadi 😀 este na to neprisla.v stredu ma by zevraj az 14 stupnov tak vytiahnem trojkolku a pojdeme sa vozit 😉

mirkaff
16. mar 2009

caute.......tak to bude najlepsie nechat to na pekne pocasie......no a rozmyslam ze sa tu davno neoblavila Jenna a ani Renuskacool......co je s nimi?? .....tak sme sa s natsou predsa len na poradni stretli,,no ona vam je normalne kocka,,no a maly,,boze taky fesacisko,,veru som si ho aj popestovala,,dokonca mu nas Ondrejko pozical panvicu... 😀 😀 😀 ,,ano panvicu s ktorou v noci spal,,dnes s nou bol vonku a musela ist s nami aj k doktorke.....inak natsa my sme sa vybavili o 14.45 hod,,islo dovnutra protekcne dieta 😖

natsa
16. mar 2009

Miri díky za komplimenty. Ved tebe tiež nič nechýba.Detičky máš zlaté a manžel ja simpaťák 😝 A čože aká tlačenka.Išli ste posledný?

martinano
16. mar 2009

tak napekne pocasie si pockame ☹ blizi sa blaznivy april a kedze to tak skoro si nebude my neprideme ☹,ideme za tatinom
mirka maly a panvica?
mary IP

erika13
16. mar 2009

Ahojte baby,prisla som z poobednej,aspon vam napisem.
Stale niekde beham,ani PC nestihm zapnut. 😉
V sobotu tesila z toho slniecka a na nedelu sme naplanovali turistiku... ☹
Tak som si v nedelu bola aspon na kyselku konecne.V sobotu sme boli v kine na Nestyda,celkom dobre,take zo zivota 🙂
Na koniec tyzdna hlasia zase zimu a ja by som sa uz rada hrabala v zahrade,bavi to aj vas niektoru?Kvietky,zeleninka,potom zavaranie a tak 😉

Stretko,kedy dohodnete?

rikarr
17. mar 2009

ahojte...

ja som počula že má mrznúť zas a snežiť 😒 a to moj sused napustil bazén už 😀

erika ja mám vééélikú záhradu ale nebaví ma to celá je zatrávnená a iba stromy ovocné sme nechali ...zavára mama moja a svokra a v sklake sa mi piple mama 😀 😎

dnes sme spali do 9,00 baby to sa mi ešte nestalo

lenca13
17. mar 2009

Ahojte tak ja som sa pustila do umyvania okien 🙂 a mm pojde trochu s Timkou von

natsa
17. mar 2009

Aj ste boli niektorá pozrieť v MC?Ja sa tam ani nechystám-svokra a mama ma zásobujú.
Erika to stretko bude asi ako sa počasie umúdri.Ja sa tiež nemôžem dočkať.Už aby bolo zasa pekne 🙂

janette4
17. mar 2009

ahojte. aj ja som nasr...á na to počasie.mňa baví sa hrabať v kvetinovom záhone a v skalke,ale starať sa o zeleninku?to teda nemusím, to nechávam svokrovcom.preto som zrušila záhradku,ktorú sme mali k bytu a vysadili sme tam len trávnik a ovocné stromy. a tie na zaváranie ešte nerodia, zatiaľ len tak na jedenie.

ale už sa nemôžem dočkať pekného počasia, aj kvôli tým kvetinkám,ale už by sa mi zošlo poumývať okná, poprať záclony, periny,poriadne upratať...nechce prísť niekto na brigádu? 😀

lienka55
17. mar 2009

Ahojte,
my mame stale pokazeny PC tak chodim segre na net a to nieje casto. ☹ Ja som bola dnes v Meste kupit si crepniky na muskaty,tento rok ich budem mat viac,lebo mame okna vymenene uz na celom dome a este raselinu.
Pobehala som co som potrebovala a utahana s maleho som frcala domov.
Kupila som si v Cachticiach v kevetinarstve dva obrazky po akych som tuzila a konecne za rozumnu cenu. 😉
Inak nemame nove nic,zatial sme zdravi. 🙂 🙂 🙂

natsa
17. mar 2009

Dnes som si ani ešte dnes nesadla akurát teraz.Včera som varila rizoto plný hrnec a MM všetko zedol ja že budem mať navarené na 2 dni.Tak som musela zasa variť ešte som spravila štrúdlu,že ked som taká rozbehnutá.Bola som ešte z malým vonku aj ked pršalo.To je hrozné íst cez prechod,Nikto nepustí mamičku z kočárom.Budem musieť byť zasa tehotná lebo to púščal každý.Malý má už 1 zub.Je zlý.

janette4
17. mar 2009

teda, tak vy už máte doma malé tygriatko?u nás ešte zuby nehrozia ☹

lulu723
18. mar 2009

janette maly este nema zubky?moja ma uz dva a treti nie a nie vyst.ale ved aspon budu zdravsie zubky a nebudu sa kazit 😉 mala sa vcera vybrala z obyvky do kuchyne len na pol ceste som si ju musela zobrat,lebo nejako zacala mrncat 😠

mirkaff
18. mar 2009

caute babuse........Martinano vy odchadzate??a kedy??no maly pred chvilou zaspal,,ja som postavila polievku na sporak a ranajkujem pri PC...ale chcem robit aj dolky,sice MM nadseny nebude ale zato Martinka hej,,no aj nam ide druhy horny zubcek,prave sa prerezava,,takze sa necudujem jeho upistanym dnom........lulu takze Erika je sikulka,,...nas sa pre zmenu zacina jakosi machersky pustat sam chodit,,uz sa stalo ze presiel sam dva metre,,,,, 😀

natsa
18. mar 2009

LUlu no malá je tuším velká šikovnica.Išla štvornožky?Ja musím už viac dávať na malého pozor.Už sa prevracá.Bol to len okamih a už som ho našla nakraji postele.Mám ho terazna zemi.Dnes ani neviem čo mám robiť.Pôjdeme asi na prechádzku.MM je dnes celý den v robote tak Myši budú mať fraj 😀 pred chvýlov sa malý po... tak som ho musela celého prezliecť.Asi poutieram prach,umyjem chladničku.

rikarr
18. mar 2009

ahojteeee
boli ste kuk ten bazárik???????????aké to tam je?

martinano
18. mar 2009

caute
aj ja sa chystam na chladnicku,, ked maly zaspi.
mirkaff ano odchadzame,len na par tyzdnov, potom musime pprist kvoli ockovaniu a tatino potom pride zas na prazdniny hrozne to leti,aspon mne teda.
rikarr ja som bola v centre, vykladat veci, bolo tam toho dost hlavne na dievcata a kopec novych veci, nove leginky, riflicky, svetriky mikinky, bola som tej majke co ma centrum pomoct.kamoska mi vcera volala,ze bolo kopec ludi,tak neviem co tam zostalo.

rikarr
18. mar 2009

možno v piatok kuknem, musím ísť na socku tak to obehnem

mirkaff
18. mar 2009

no maly konecne zaspal,,a prave cil pustili rozhlas,,ma natiahne jak ho to zobudi 😖 baby mrknite na www.tonada.sk krasne pesnicky pre drobcov,,my mame 2 CD-cka uz doma....ja som im tam pisala ci nebude niaky koncert v TN alebo v PN....bohuzial nie