Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
19. mar 2009

Ja tu zas strasim takto v noci 🙂
Lulu,ved aj ty si vesela,neskeri sa mala len po tatovi.
Lienka,dnes si mamu nestihla,nebola v praci 😉

Ale uz vypinam PC a idem spat.

lulu723
20. mar 2009

Erika ja som vesela,ale ved ma poznas a dost dlho som bola na teba aj nahnevana.Ale ked prisla mala Ericka na svet vsetko sa zmenilo.Deti robia divy a teraz mi je aj luto ked viem,ze niekto nemoze mat deti,alebo sa im nedari.Mat dieta je najväcsie stastie co moze byt su sice aj starosti s nimi,ale ked sa na teba to male stvorenie usmeje je to na nezaplatenie.Priznam sa,ze ked som zistila,ze som tehotna tak som sa rozplakala,lebo som este nechcela dieta,ale teraz uz rozmyslam inac a som stastna,ze ju mam. 🙂

mirkaff
20. mar 2009

caute babuse.......urobila som kuk na Ericku,,no je to smejko 😀 my sme uz vyspany,,teda maly uz druhykrat..rano vstal o siestej,,o pol osmej znova zaspal a cil uz lieta s panvicu a chnape auta 😀 dufam ze tam dnes bude krajsie,,vcera som len obehla postu a potraviny a pratala som domov.ale aspon som prevliekla navlecky a upiekla 3-je rezy 😝 .a dnes pri troche stastia upracem kupelku a navarim...

lienka55
20. mar 2009

Dobre ranko 😅 ,
my sme hore od 06.00h,zobudil nas taticko 😠 .Uz som navarila polievku a umyla WC a kupelnu.Pojdeme asi trosku von len pred dom.Maly pred chvilockou povymazoval jogurt po celej obyvacke 😀 😠 😀.
Dnes vecer idem na zur,sesternica oslavuje ,,30tku,,.Maly ide k mame.

mirkaff a co mate ked peces troje rezy?
erika13 ked som tam vcera isla tak som prave stretala maminu isla po hlavnej ceste niekam peso.Bola tam sefova. 😉

natsa
20. mar 2009

Mirka a čo malého ešte stále drží ta panvička?Aj malému sa dobre držala a dobre pchala do pusinky.Ked sa niekedy stretneme dúfam,že malý mu ju zasa požičia. 😀

lienka55
20. mar 2009

Maly mi spi uz 3hod.,stihla som mu upratat celu izbu ,aj v jeho skryni prach utriet aj 3okna umyt,a zajtra ma caka este spalna a obyvacka. 😝 Dufam ze bude pekne.
Este peciem satocky z list.cesta skoro mi zhoreli 😀 😠 .

natsa
20. mar 2009

a zasa som vyhrala vo fannku-vonavky
no dnes to bolo už z malým lepšie,kúpila som gelik na zúbky tak už je v celku pokojný aj mi dnes prespal vonku 2 hod.,teraz som ešte piekla bábovku.Tata išiel dnes na nočnú tak bačujeme z Dančom sami.

lulu723
20. mar 2009

Ahojte ja som robila dnes bananove maffinky a su docela dobre.mala bola v postielke a len som pocula ako strasne futi tak som sa isla na nu kuknut a ona postavena v postielke skoro ma vykotilo.prvy krat sa postavila sama ani neviem ako sa vystverala po tych tyckach. 😠 lezie jak blazen vsade vsetko mam ochytane a stale po nej musim behat,aby na seba nieco nezvalila 😒

natsa
21. mar 2009

Dobré ránko. Nikde nikoho.Čo ste na voíbách?Mi pôjdeme až na večer,tatko ide navečer na nočnú,tak ho pôjdeme odkopnúť a hned si aj odvolíme.čo budeta dnes robiť?Ukazuje sa pekný čas. 🙂

lulu723
21. mar 2009

Ahojte baby no mi ideme na navstevu tam maju tiez tak stare dievcatko jak je nasa tyzden je rozdiel tak ich ideme kuknut.Pocuvajte co urobil rano MM.Tak vzdy si malu berie rano pekne ju prebali a nakrmi,ale ved to uz viete a mala rano papavaa bananovu kasu a zrovna mu dosla,ale mame v zasobe kupenu este jednu krabicu ale mali sme tam este jednu krabicu aj Hami mlieko Hajaja a on sa pomylil a zobral mlieko a velice isiel malej zarabat kasu.Dal tam kopcom 4 lyzice toho mlieka a stale to bolo riedke ani mala to nechcela jest.ked som vstala a oznamil mi,ze mala ani kasu nejedla nic som si z toho nerobila az ked som zbadala otvorene mlieko.tak som mu vynadala,ze ci nevie citat,ze sa malej mohlo nieco stat no hukala som po nom ako vlha.a on ze jaaaj preto mi to nechcelo zhustnut najradsej by som ho nakopala. 😠 😠 😠

lenca13
21. mar 2009

Ahojte tak ja si bola rano zaplavat aj s Radkou 😉
Ludi tm je iny pripad dobre som sa pobavila 😉 😉 😉
Mm robi palacinky ma dve pomocnicky tak je nadseny 😀 😀 😀

lulu723
21. mar 2009

Leni sak mi este chvilku o tom hovor niekedy mam take nervy na neho co vsetko dohnoji,ale zase sa snazi a mala ked ho vidi tak je natesena 😉

lenca13
21. mar 2009

Ludi mozes byt rada ze sa vie tm o malu postarat nie kazdy chlap je taky treba sa na to pozerat vzdy z tej lepsej stranky 😉 u nas ked je tatino doma tak ja som bokom Timea chodi za nim ako maly chvostik 😉

lulu723
21. mar 2009

aj u nas to tak funguje ked je tato doma pekne si ju zoberie do spalne da jej hrazdicku a cusi pri mne len mrnci,lebo nemam na nu tolko casu ked musim aj varit a aj upratovat 😒

natsa
21. mar 2009

MM ked niečo pohnojí tak čuším a nič mu nehovorím.Tvári sa že sa nič nestalo.Len ked ja niečo domrvím tak sa o tom rozpráva 3 dni.Ešte to nafúkne a som ta najhoršia,samozrejme,že môžem aj za druhú svetovú.Včera sme boli na aute v meste.Mali sme odstavené auto na parkovisku.Strašne fúkalo a padla nám tabula na predek auta.Nič sa nestalo ale húkal tak ako keby som ja za to mohla.Nakonec dodal,žesme mali radšej v r..i ostať.

martinano
21. mar 2009

lulu tak manzelikoviavedia obcasvytocit,ale myslim,ze malej sa nic nemmohlostat
affaktje super,ze sa na nho mozes spolahnut, unas to funguje super jasa tiez nemusim o nic starat,ked su chlapi doma a este mi aj vynada,ze co volam 😉
ine babynemaju take stastie, mohla by som rozpravat pribehy ☹

erika13
21. mar 2009

Ahojte baby,
mate stastie na chlapov,ktori sa vam postaraju aj o male deti.Moj je z tych,co sa na babatko pozrie a usmeje.
Viac sa s nimi zabavi,ked uz behaju.Deti od 1 roka ho az zboznuju.3-rocny synovec ide radsej za nim ako za babkou.
Tak si vayte chlapov,ktori sa vam staraju o babatka.
Lulu,tm tu zamenu prepac a je to.Nechcem,aby si sa na mna hnevala pre pracovne spory,tie neprenasam do sukromia.Aj teraz sa s babami povadime v praci a poobede ideme na kafe. 🙂
My sme sa dnes s mp necakane previezli do Ziliny a prezreli si Maninsku tiesnavu.Ked sa otepli,pojdeme na turistiku,este tam bol sneh 🙂

lienka55
21. mar 2009

Ahojte,
dnes mame krasny den,ja mam uz nakompletku poupratovane,okna umyte a uz mam pokoj. 😅 Stihla som ist si aj splnit obciansku povinnost-volit.Varila som lebo som mala majstra,tak mam navarene aj na zajtra. 😉

lulu bud rada, ze mas takeho manzela akeho mas,moj mi s malym pomaha uplne iba minimum,pretoze je pracovne vtazeny a ked pride domov tak je rad ze zije.Aj by som takeho chcela,aby mi viac pomahal s malym. 😉

janette4
21. mar 2009

ahojte, náš tatinko sa dnes drobcovi venoval celý deň.ja som upratovala a zabralo mi to celý deň.lebo malý 2xspal,tak som musela len to,s čím ho nezobudím.poobede išli na prechádzku,tak som makala jak fredka,aby som to stihla.skončila som o 18 a uťahaná som jak kôň.ale aspoň to mám z krku.ešte musím ísť psraviť nejakú večeru.

u nás bolo krásne počasie.aj som bola rada,aspoň som upratala, ale na druhej strane ma to sralo,lebo ma to ťahalo von. ☹

lulu, myslím,že nič až tak strašné tm nespravil.jednoducho si nevšimol.môjmu sa to stáva pravidelne, ale beriem to tak,že aspoň sa snaží.

dneska bola u nás po 7týždňoch svokra(býva asi 10m od nás!!!).malý ju samozrejme nepoznal a začal nariekať.a ona sa hrozne čudovala,ako to,že ju nepozná- ]-ale dobre som sa na nej pobavila,ako sa snažila malého upútať. 😀

lulu723
22. mar 2009

baby,ale ved ja sa na neho nehnevam.mna takto pravidelne kazdy den z niecim nahneva,lebo vzdy nieco vyparati 😠 ,ale aspon sa nenudim pri nom on je take velke decko a ja ho tak trosku usmernujem.
janette aj ty tak zboznujes svokru ako ja? 😀

janette4
22. mar 2009

ahojte. lulu, ja svoju svokru úplne zbožňujem 😠

janette4
22. mar 2009

zabudla som sa pochváliť, pred týždňom som začala dávať malého na nočník a je celkom úspešný.viem,že ešte si neuvedomuje,na čo to je,ale vidím,že sa ho nebojí,je tam celkom spokojný,vysmiaty. a keĎ tam spraví kako,normálne mi dá vedieť.podarený je. 😀

natsa
22. mar 2009

Ahojte šikulky.Ja mám už navarené,MM drichme po nočnej aj malý.TAk mám chvílu čas.Dnes ideme zasa na prechádzku tak som zvedavá kolko vydrží.Včera smo boli navečer volit.Trocha ma to sere.Nemysleli na vozíčkarpv ani na maminy.Nedali totiž radlá.Musela som ísť na dva krát von.Musela som počkať až pojde Mm na nočnú aby postrážil kočík pred budovov.

janette4
22. mar 2009

a ja som nebola voliť,nemala som čas sa ani učesať nieto ešte ísť voliť.počkám si na druhé kolo a potom možno pôjdem.u nás je to tiež tak,budem musieť ísť s manželom,lebo s kočíkom sa nedá ísť.

lenca13
22. mar 2009

Ahojte tak ja som si bola rano zaplavat aj s Radkou 😉 obed sa uz vari 😉

lulu723
22. mar 2009

ahojte no my sme sa boli pozriet na male kozliatka co sa dneska narodili.mala ostala vyvalena,ze co sa to tam tak trase.musela som doniest aj flasku co nepouzivame,aby ich mohla svokra nakrmit.este si nevedia ten cecek chytit tak su hladne chudence. 😒

lenca13
22. mar 2009

Lulu a kto ma male kozliatka vy?

janette4
22. mar 2009

jjéééj, tak také malinkaté kozliatka som ešte nevidela

janette4
22. mar 2009

ozaj,neviete,čo je s Jankou-Stickerkou?dlho tu nebola.nemá choré dievčatá?

martinano
22. mar 2009

janette neviem co je s jankou aj mn by to zaujimalo.stretla som ju v meste,ale telefonovala,tak som nechcela rusit