Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
24. mar 2009

tak fajn, už sme na ďalšej strane, môžte písať o 106

erika a kam chceš ísť na výšku?

ja som dnes varila fantastické mäsko:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11694

lienka55
24. mar 2009

Dievcata vy si tu ale vystrajate 😀 .

janette vyzera to celkom dobre,a nenarocne na pripravu. 😉

janette4
24. mar 2009

také jedlá mám rada, čo mi nezaberú celý deň a ešte aj fantasticky chutia. ozaj je to veľmi dobré,ja som tam dala ešte aj korenie,bazalku a cesnak.

miriamkac
24. mar 2009

janette dakujem za recept...uz viem, co robim na zajtraaaa 😝
Lienka aj by som prisla, ale nemam cas ☹ ...ale ked budem mat...tak sa zastavim...xixixix

mirkaff
24. mar 2009

Janette parada,,tak to bude tento tyzden urcite aj u nas,,dnes som narychlo robila struckovu omacku a chcela som aj zemlovku ale nemali v obchode tvaroh tak urobim zajtra,aj to som susedu vyslala na nakup,,este ze ju mam,dokonca som aj pozehlila,maly len spi a ked nespi tak ho pestujem,,ale nie dlho,potom ho opriem v postielke o velku podusku,nech sa kuka "na svet" a sem tam sa povyprava s macinkom a zasa spi...ale ma ta teplota stve,,aby sa z toho nevyklulo cosi horsie......cely den mu to beha od 37,9 po 38,9..ani menej ani viac........ ☹

lenca13
24. mar 2009

Ahojte 😉 Miri a kolko trvaju malemu tie teploty?
Tiez niekedy vyskusam ten recept vyzera to byt dobre 🙂 🙂 🙂

rikarr
24. mar 2009

fíha, vyzerá to mňam,asi si to zajtra urobím .....

dnes som robilapizzu - pre zmenu -tento mesiac už 6x 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale stráááášne mi chutí, robím tú chrumkavú piizzu z mimibazaru.

dnes idem odtial robiť polievku na zajtra 😉 taká lahká mňam.

dala som si prihlášku na TN univerzitu...personálny manažment a ľudské zdroje ....moc nádejí nevkladám do toho lebo berú ibna 50 ľudí 😖 takže dopadnem tak ako doteraz --doma na riti.

idem na tú polievku

mirkaff
24. mar 2009

Lenca13 vcera dnes,,zajtra ideme k doktorke,,kazala ze jak neustupia alebo sa to zhorsi,,mame dojst aj s mocom 😒

lenca13
24. mar 2009

Miri nema to nahodou siestu chorobu? ☹

miruss
24. mar 2009

Ahojte.
Prepáčte, že som Vám sem vtrhla, len sa chcem opýtať dá sa v Novom Meste chodiť niekam na kurz plávania s bábätkom. Ďakujem.

rikarr
24. mar 2009

mirus, viem že čosi robia na plavárni v meste ale to je pre staršie deti -asi pre tvoje stasršie, ty asi myslíš baby plávanie ...to je iba v TN najbližšie alebo v uherskom brode

lienka55
24. mar 2009

erika aj mm to v TN studoval tento isty odbor. 😀 Drzim palce.
mirka a ty s malym este nebola u dr?Inak aj Marko teplotuje,ale vraj zubkov. 😉

lenca13
24. mar 2009

Miruss este byva plavanie aj na Myjave bohuzial v meste nic ☹

miruss
24. mar 2009

Ďakujem, som si myslela. 😖

janette4
24. mar 2009

na Myjave teraz nerobia nič pre detičky, až od 1roku.

mirkaff
24. mar 2009

tak momentalne nam je lepsie,,sme bez teploty....lienka55 boli sme v pondelok rano,niak sa mi nezdal,,strcila som teplomer a ze 38,3....rano o pol deviatej.tak som MM stiahla z roboty,,za dve hodky to stihal s nami otocit aj sa vratit do prace.......Lenca13 to co je ze siesta choroba??pocujem prvy krat 😲 😲 😲 Lienka55 aj nam vravela dr. ze to bude asi zo zubkov,,ved ho aj prezrela,,popocuvala,uska poprehmatavala,,,,ale ze ak sa to nezlepsi mame v stredu dojst.......zatial zlepsenie,,konecne sa ako tak napapal,,lenze cil pocujem niake rachoty splechoty do plienky.....zatial to bola dobedu len taka pena,,,,,,z ritky a cil sa to javi tiez take penove.......boze ja tu pisem o hovne 🙂 strelenaaaaaaaa....... 🙂

lenca13
24. mar 2009

Miri pri siestej chorobe nic ine nie je len teploty ale ani hnacky pri tom nebyvaju takze to bude mat asi len zo zubov ☹

lienka55
24. mar 2009

lenca ja tiez prvy krat pocujem o nejakej siestej chorobe. 😀

lenca13
24. mar 2009
natsa
24. mar 2009

ahojte.ešte som celá rozklepaná.včera som vyhrala dovolenku na korfu z lídla.hned prvú cenu.este si to nevieme predstavit z malým ale sa hrozne tešíme.

janette4
24. mar 2009

natsa gratulujeeeeem,krásna výhra,určite ti oddych prospeje.. a nemáš ho dať komu varovať?kedy idete?

lenca13
24. mar 2009

Natsa tak gratulujeme 🙂 ved do leta maly bude zase trosku vacsi

erika13
24. mar 2009

Ahojte,pekne ste sa zabavili na predchadzajucej stranke 🙂
Natsa, k takej vyhre blahozelam,my sme este neleteli.Aj maly to zvladne,kamosky beru aj male deti na dovolenky.Alebo ho nechaj dovolenkovat u starych rodicov a s manzelom si to uzite. 😉
Miriamkac,ak budes mat cas na kafe,tak sa zastav.Na operku si mala stastie,je to clovek s velkym Č.

Tento tyzden davam same reklamacie,dnes som bola v NM so snehulami.Kupili sme ich vo februari,Romana ich mala na lyzovacke a uz popraskali. ☹
Zajtra veziem do Okay v PN zehlicku.Prestala hriat,kupena pred Vianocami 😖

Do albumu sme pridali fotky z lyzovacky,tak mrknite.Uvidite ako sme uz mesiac ostrihane. 😉

natsa
24. mar 2009

Malého chcem mat pri sebe.Akosi by som nezniesla,že ja dovolenkujem,vidím kus sveta a malý nič,viem že ešte nebude mať ruzum.Ideme letecky 4hviez hotel all inclusive,chladnička a bazén pre deti.Rozmýšlam že zoberieme hotové výrobkz od hamé,no niečo čo je už hotové,lebo sa bojím čo by mu robila miestna strava.už ste niektorá dovolenkovala z malým dietatom?Aké to je?

natsa
24. mar 2009

pomýlila som sa ideme na Krétu.

lulu723
24. mar 2009

Jeee natsa teda ty mas ale stastie,len si to pekne uzi.my mojdeme tento rok do riti akurat tak.
janette svokra byva hned za mostom pri potoku je to hned prvy dom

martinano
24. mar 2009

natsa gratulujem vobec sa neboj
nas dubak lieta od dvoch mesiacov, do lietadla ti v pohode vezmu aj kocik, nie jeto dlhy let deti to totalne v pohodicke zvladaju.my letime bud.tz.to mam ja skor strach matko od kedy chodi neletel,tak neviem ci obsedi,ale minule se s nim isli vlakom mali sme haarovane auto a sedel.fakt neboj, bude super

renuskacool
24. mar 2009

Aj ja chcem vyhrat dovolenkuuuuuuuuu!!!!!!!!Nemusí byt ani Korfu,stačí Bulharsko......No dobre tak Turecko.......či neaké Kanarske ostrovy hned......? 😀

mirkaff
25. mar 2009

caute............konecne sme v poriadku,,teda zatial nebola teplota ani vecer,ani v noci,ani rano...........no Natsa......fihaaaaaaa blahozelam..veru tak maleho pekne so sebou,karton hami prikrmov a napojov,tvoje mliecko,,pohodicka a neboj bude vam spolu fajn.........ale ak sa tak strasne bojis 😀 ja som ochotna ist aj namiesto Vas...ze sak kto by nebol..no idem mrknut na ten link o tej Siestej chorobe....zatim pa pa

mirkaff
25. mar 2009

Lenca 13 prosim ta na aky modry ramcek mam kliknut ked sa chcem dostat priamo na to forum o siestej chorobe.uz som tam pisala ale to som klikala vzdy na link co si mi dala ty na toto forum...chapes ma?????vysvetli mi to....som blondinka 😀 😀 😀