• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
a ty este nevies termin cca...kedy by si mohla mat den "D" :confused:
18. nov 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miri, neviem, lebo posledna MS bola uz davno, cyklus mam nepravidelny, tak zrejme to bude v juli... ked som bola na sono, tak tam bolo vidno len malu dutinku s plodovou vodou a miniaturna bodka, takze pocitame taky 4-5tt :slight_smile: o mesiac budeme hadam mudrejsi :sweat_smile:
18. nov 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, takze to bude julovka :slight_smile: supeeeer, snad blizenec :dizzy_face:
18. nov 2007 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,super,a vasi ako reagovali?:slight_smile:
my sme sa akurat vratili z ba,lili zadrichmala v aute uz o 6,tak som zvedava,kedy budeme rano vstavat :pensive: :pensive:
19. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni, boli nadseni :dizzy_face: :dizzy_face: no urcite to bolo necakane.. boze, ale jak mne je blbo :fearful: teraz som do seba dostala kusok chleba a nejaku zeleninku a snazim sa nemysliet na obsah zaludka, lebo to nemdopadne dobre :zipper_mouth:
19. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,tak to ta nepotesim,ale mne to tiez zacala tak cca od 6tt takto a potom som smisou kecala dost dlhu dobu :pensive: :pensive:
kupila si si tu kyselinu?
19. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale segra este nic nevie, poviem jej to, ked pridu v piatok.. a na tu reakciu som fakt zvedava :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, Bio-Folic poctivo uzivam :slight_smile:
19. nov 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,to som zvedavaa :grinning: dobre,ze nema kratko pred porodom,lebo ju tak prekvapis,ze by aj porodit mohla :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no jak by som jej ulahcila, mala by to za sebou :grinning: vy ste boli u svokrovcov? aj my sme tento vikend boli
19. nov 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,boli sme chvilu u svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja so mala stretko s babami z letiska,jozo zase kvoli zakuskom,no a taka som unavena.. :cry: ale chcem si pozriet superstar..
19. nov 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, vidis, dnes je rozhodnutie... no ten maly blbecek asi nevypadne :angry: vcera mi porota nejak nesedela...

mnaaaam, kedy budu zakusky? :grinning: :grinning: (sladke mi berie)
19. nov 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,ved vies ako to je...ale dufam,ze coskoro,je mozne,ze bude nieco aj v tn,ale to je len vramci uvahy..origin franc.kolace od firmy le baguette de paris,su neskutocne,sice ceny dost vysoke,ale tie kolace rozpravaju..naozaj,das si jeden a staci ti,nie ako v cukroske,kde su tie hnusne social,kolace,ze si kupis 3,z toho 2 a pol vyhodis :confounded:
19. nov 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni, s tymi zakuskami uplna pravda...tu sme boli v jednej cukrarni na zakusok ale ta chut a vobec....no uzas..ani som nevladala dojest..tazke urcite dam radsej viac za jeden zakusok ale nech stoji za to :wink:
tak uz to vypada dobre tie vase plany? :confused:
20. nov 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,dnes som bola v salone,vies co?tie satky nevyzeraju nejak moc ruzovo,skor su kremove,s takym jemnym nadychom,podla mna by si slnecnice mohla mat v pohodke :wink:

moni,akooo??
20. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik, no dnes mi bolo trochu lepsie, trochu sme sa s mamou poflakali po meste, takze cerstvy vzduch mi mozno prospel.. na krv pojdem asi v piatok, budes mat volno? :sunglasses:
20. nov 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pia mam volno,az poobede ma mamca oslavu na zelenej..tak sa mozes rano kludne stavit na cajiik:slight_smile:
20. nov 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeee dik :dizzy_face: rozoberieme vsetky kociky sveta :grinning: :grinning: oki, idem kukat letecke katastrofy, pa zatial :wink:
20. nov 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,pekne pozeraj ordinaciu a uc sa,co ta caka..
20. nov 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som to aj pozerala, ale vadi mi tam fialova :unamused: juuuuuj nestras este :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. nov 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,fialova uz tam konci,tak to budes moct zacat pozerat.. :grinning:
20. nov 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pekne :grinning: koli fialovej nepozerat serial :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mreni, akurat dnes mi aj pisala mail zo salonu...aj som si myslela, ze si tam bola ty :sweat_smile: :wink:
no ved sa uvidi ako dopadnu vsetky veci okolo a potom sa rozhodne :wink:
20. nov 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, no ak je prave ona klucova postava, tak to JE dovod :grinning: nemozem za to ze mi nesedi... co je na tom take funny :fearful:

mreni, poznas ten obchod s babatkovskymi a tehotenskymi vecami u nas v meste pri tatrabanke v pasazi? nebola si tam? zda sa mi, ze je to nove....
21. nov 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,to neviem,ja obcas idemtam v pasazi pri cineme co je,ale pri tatrabanke som este nebola..kedy sa tam chystas?
21. nov 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co, vcera sme tam boli s mamou, len uz zatvarala, takze sme videli len cez vyklad, ale vyzera, ze ma celkom pekne vecicky, aj oblecko pre tehulky... len ked ja sa este neviem orientovat v tych cenach... pojdem sa asi pozriet, isla by si so mnou niekedy? :wink:
21. nov 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne,kedy?my sa chystame von aj teraz..
21. nov 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies co, ja by som mohla tak nejak okolo jedenastej.. ak sa vam da..... pojdem pesibusom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. nov 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,my sme nakoniec sli len tak okolo domu,ked si napisala..tak mozme ten piatok doobeda,ked mas volno,hmm??
21. nov 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mreni, dobre, vsak sa este dohodneme

babenky, kde ste vsetky? to sa v nasej teme nenajde uz ziadna maminka al. tehulka na pokec z NM? :frowning2:
21. nov 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok