Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
26. mar 2009

Ahojte baby,vy chodite po doktoroch s detmi,ja so sebou,asi starnem 😀
Vcera som nemohla vstat z postele,tak ma bolelo koleno,chodila som ako Pejrak/z Angeliky,neviem ako sa to pise/.Na nocnej som to rozchodila,tak snad sa obidem bez doktora.A ked som ohybala koleno viac a viac,tak mi praskli monterky na zadku 😀 Aspon bolo veselo.
V robote mame same volno,teraz sme robili 4 dni,v pondelok sme doma a pred a po Velkej noci zas po 1 dni.Len nevieme,co nam daju.Vraj prepustili 50 ludi,hroza ☹

Mirkaff,malemu je lepsie?Martinka je narocna na oblecenie?Romana si prebera asi od 11 rokov.

Dufam,ze sa od zajtra vycasi,nech to volno aspon vyuzijem 😉

mirkaff
26. mar 2009

Renuskacool myslis ked som isla na polikliniku? vtedy ma akurat pustalo take sede auto cez prechod,,ale keby si bola zhukla po mne nic by sa nestalo,,aspon by sme sa videli......a stretli.no a tych pupacikov zatial neni vela,,konecne sme bez teploty,,v podstate funguje normalka,,konecne sa uz normalne napapal,ale mlieko odmieta,,dokonca som mu supla trochu granka a plul aj to.....uvidime co bude do rana...erika13 ano nasa slecna je vyberava uz dobrych par rokov ale az teraz zacina robit cirkusy aj priamo v obchode a ked sa mi v TAKKU v Piestanoch na mna osopila v predajni s vetou,,toto mam dat na seba.sak by vas jeblo...kukame na nu s ondrejom jak telata,,,a ona ty brdo,,normalka nas mala na haku.tak som povedala ze nebudem s nu lietat po okrese.tak ked si slecna vybrala zaplatim a mam pokoj......na jesen minuly rok som ju nahovorila na take pekne balerinky,,myslite ze ich mala obute..ani raz,,vzdy sa na nieco vyhovorila,tak su stale v tej krabici v skrini a cakaju a cakaju...

janette4
26. mar 2009

teda,MIri, to si dosť skoro preberá handry. 🙂

mirkaff
26. mar 2009

mas pravdu..a ako Matusko,,zubky idu?? ci este nic??

janette4
26. mar 2009

ale figu, slintá jak bernardín a keď mi ide dať pusku, s chuťou sa do mňa "zakusne", ale zuby nikde.

lulu723
26. mar 2009

haha aj moja do mna kusala a potom som bola cela oslintana.to si tak prerezavala zubky vzdy len do brady ma kusala a teraz jej je to jedno ked ma uz 2 zuby kuse jak besna.
moja mama jej kupila papucky cislo 11 a su jej akurat tak teraz v tom leze a uz sa skrabe aj na gauc.tak som ju postavila na nozky a chvilku vydrzala stat tak hadam zachvilku bude aj cupitat.strasne jej pomaha choditko a aj tie papucky aspon uz nespickuje.

mirkaff ani moja mlieko nechce moc pit na veceru a v noci vydrula mlieko,ale cez den ju to ani nenapadne furt by sa len nestle susienkami napchavala.uz mi nechce ani bananovu kasu pomaly jest,ale zato milacika zhltne hned a nastastie aj zeleninku. 😒

renuskacool
26. mar 2009

Mirkaff ja som išla s kočíkom od polikliniky aj s mužom a ty si štrádala na polikliniku.....zhruba niekde medzi prechodom a tym PNS stánkom sme sa mínali......Som si nebola istá či si to ty-inak by som zhukla neboj.... 😉 Môj maly si tiež už začína preberat-ma 9 a pokukuje už čo ma kto oblečene a komentuje ked mu davam niečo čo nieje podla jeho vkusu....No ale bohužial.......si chlapec nebude vyskakovat už teraz..... 😎

renuskacool
27. mar 2009

Nebodaj ešte spíte všetky........?nemam čo čítat...... 😖

lienka55
27. mar 2009

Ahojte,
ja som dnes cely den u mamy,ked maly vstane ideme domov.Utekam este do PN reklamovat treti krat mobil a uz by mi dali dat novy,no lebo s tymto co mam sa to neda vydrzat. 😠

lienka55
27. mar 2009

Ozaj janette ja ho nemam rada,myslim Blandu.A vobec si nemyslim ze to s detmi vie a ze ho to bavi.

janette4
27. mar 2009

prečo myslíš? no,je to vec názoru.

mary3
27. mar 2009

Ahojte....
Náš drobec už je vyspatý, dnes zaspal už okolo 10-tej, nejako si ten obedný spánok posunul... tak mu idem chystať niečo na papanie....
Inak aj my chodíme k nemu na nefro, ale dúfam že nás už čoskoro vyradia z evidencie.....

renuskacool
27. mar 2009

Blanda je síce taky svojsky ale ja som s nim spokojna.....Vždy sa kosíme ked on trepne daku tu jeho pripomienku.... 😀

erika13
27. mar 2009

Ahojte baby,
ja som dnesne doobedie vyuzila na umytie poslednych okien a vylozenie velkonocnej vyzdoby 😉
Nas domcek mam upratany a od zajtra pomozem mame.My byvame v jednom dvore s nasimi.

Romana prisla zo skoly,tak sa ideme potarat do PN,snad nezacne prsat ☹

mirkaff
27. mar 2009

caute babuse..my sme boli dobedu u dr.// asi nam daju uz aj permanentku// 😢 do rana sa cely vysipal,,take drobulinkave ruzove ,,nieco ako ked je zapalene akne.....tak mame kvapky....inak teploty nemame a zhodnotila to nieco ako posteplotovy vysip...proste reakcia organizmu na vysoke teploty..........mlady pan prave vstava....a maminka odtialto odchadza 😀 pekny den

rikarr
27. mar 2009

čaute

ja som si dnes zamakala, vydrhla kúpelne, podlahy,kuchynu,prech utrela, navarila, aj sa čosi naučila...stihla kafe so susedkou ...super den
ešte sa idem učkať trocha

renuskacool
27. mar 2009

Mne sa dnes nič nechcelo neako....Ale zajta mam v plane okna umyvat,zaclony prat,prestahovat malému izbu .....jaj a žehlit by som mala...mám tam kopu skoro po plafon... 😀 😀 😀

janette4
27. mar 2009

ja som dnes tiež prstom nepohla.akási som rozbitá z toho Maťovho spánku.akurát som s nim bola na prechádzke,inak sa mu takmer celý deň venoval manžel.asi len pozriem panelák a zalomím.

michaela2410
27. mar 2009

Ahojte, vidim, ze sa tu nejake nove pridali, tak som nabrala odvahu aj ja... 🙂 Som uz sice mamicka po materskej, ale laka ma pokecat si tu s niekym. 😎 Uz davnejsie som chcela prispiet, ale nevedela som sa odhodlat, ked ste tu take "zabehnute" 🙂

michaela2410
27. mar 2009

no, co, mozem sa pridat?

erika13
27. mar 2009

Vitaj,Michaela,pridaj sa k nam! 🙂
Napis pre zaciatok nieco o sebe?Odkial si,deti,praca?
Poznas niektoru z nas?

lulu723
27. mar 2009

Ahojte babya vitam michaelu medzi nami. 😉 dneska mi dosla knizka co som si objednala tak som utekala na postu a aj v obchode som bola a kym som prisla domov mala tvrda v kociku tak som ju nechala na dvore nech si este pospi a ona spala od 11-14 normalne som bola prekvapena,ze co tak dlho spi.takto mi nespala odkedy je na svete 😀 tak som si skladala pradlo,prala a umyvala riad.aj som ju musela zobudit sak by bola zase zla v noci jak maly cert. 🙂

martinano
27. mar 2009

ahoj michaela myslim,ze my sa pozname, ked si mala druheho synceka, tusim som ta stretla v porodnici, to som este pracovala

renuskacool
27. mar 2009

michaela vitam ta!!!! 😉 Inak dobrú noc!!

lulu723
28. mar 2009

Ahojte tak to,ze vcera mala spala 3 hodiny vkuse sa mi vypomstilo. 😠 o 19 isla spat ako vzdy a o 22 uz bola hore a do 2 mi mrncala ja som inac spala a ona mrncala v postielke spat ani bohovy som myslela,ze ma vykoti potom zaspala na hodku a zase o 3 do pol 4 nic insie nerobila len mrncala.dala som jej mlieko a potom spala asi do pol 7.No hrozne to bolo uz som myslela,ze ju dam na koniec domu,aby sme sa mohly vyspat.Uz veru nebude takto spavat 3 hodiny vkuse radsej ju budem davat po pol hodke 3x za den ako vzdy a uz nebude vymyslat 😠

natsa
28. mar 2009

Ahoj Michaela tak ťa aj ja výtam.Si z Mesta?

janette4
28. mar 2009

ahojte. kukám z okna a ide ma poraziť.kde je to slniečko a 18stupňov,čo sľubovali?

ja som včera zalomila hneĎ po seriály, ale ako na potvoru do pol123 som nespala,čo ma rozboleli zuby ☹ .o polnoci jedol malý, takže Ďalšia noc na figu.

dnes zase nič nerobím,len som povysávala a utrela prach a práve robím malému jesť.poobede ideme švagrinej, zavinšovať švagrovi,mal narodky aj meniny.vraj robila tiramisu, tak sa nadlábnem.mňam.

a vítam medzi nami Michaelu.my vôbec nie sme zabehnuté veľmi radi privítame nové prispievateľky. hoď nejaké fotečky do albumíku, sme zvedavé. 😉

mirkaff
28. mar 2009

caute babuse.......no ja som dnes vstavala akosi zavcasu,,uz od siestej som hore.maly spal.ale sak ked tata otravoval 😀 no a potom som akosi hned zrana poupratovala,,urobila som taku detsku polievku,,karfiolovu so zemiakmi a hraskom.....sak my si osolime,,no a este zemlovku...keby ste videli ako dnes maly obedoval,,no ukecam MM nech mi to hodi do PC,,sak potom uvidite........on si normalka robi s nami co chce......Michaela vitaj medzi nami.ja neviem co si sa toklo okunala ,,preco si sa nepridala hned...my medzi sebou privitame kazdu maminku....cakame na albumik,,nech poobdivujeme aj tvojich drobcov.... 😀 a pobede sa strojim ist na korcule,,snad sa to slnko spameta a vylezie......a mrknite na www.babybazar,hore do inzerentov si kliknite//vidovaz// a ma v albume paradne hackovane ciapky,,ja prave s nu rokujem o jednej pre Martinku na objednavku

michaela2410
28. mar 2009

Tak teda dakujem za privitenie 🙂
Byvam v Meste, ale pochadzam z Cachtic. A na babetku som sa kedysi "rozpravala" s Erikou ale ona vraj viac chodi sem, tak sa teda pridam. Martina, neviem, ci sa pozname? Pribliz sa mi. Ja mam dvoch chalanov Tomasa (bude mat 5) a Lukasa (bude mat 3), obaja chodia do skolky a ja robim, som ucitelka 😒
Teraz sice som viac doma ako v praci, lebo odkedy som nastupila, stale som chora ☹ Asi to robi ta zmena, po piatich rokoch doma. 🙂
Hodim aj fotecky, len sa to musim naucit, lebo som taky antitalent na pocitace, hoci som matikarka (to by som sa asi ani nemala chvalit) 😅

janette4
28. mar 2009

matika?fúha ☹ odjakživa mi to nič nehovorilo a fakt obdivujem ľudí,ktorých to baví