Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
1. apr 2009

lienka, moja rec...doteraz to islo bez toho...ale som za bezpecnost, len nech z toho nerobia take halooo 😠

mirkaff
1. apr 2009

a to ked posadim maleho do sedacky na svoj bycikel,,mu mam dat prilbu?? sak som z toho jelen.Martinka nosi prilbu na bycikel odkedy sa ucila byciklovat, aj aj na korculiach...po tragickej rodinnej nehode,,mne sa pred 15 timi rokmi zabil brat na bycikli..u nas je to automatika,,i ked neviem si nasho maleho predstavit s prilbu z tej stranky ze ledva znesie capicu..

lenca13
1. apr 2009

Mirkaff ano ked ho posadis do sedacky treba mu dat priblu 😉

rikarr
1. apr 2009

baby zajtra budem v meste.....ktorá tam budete????????????????????

natsa
1. apr 2009

Veru kamarát si bol včera kupovať prilbi na cajchel,pre malú už majú a teraz boli pre seba za jednu dali 700sk.Podla mna sú to trucha hlúposti,že mimi obce musí byt prilba,vad dieťa môže padnúť aj niekde v meste,ked sa len tak vozí okolo domu.Konečne som umyla okná a oprala záclony,už mám aj navarené robila som kura z nádievkov a ryžu.
Rikar a kedy ideš do mesta o kolkej?Ja by som chcela ist zajtra po obede von.

rikarr
1. apr 2009

ja budem od rána 7,00 do 16,00 zhruba

mirkaff
1. apr 2009

Natsa citala si IP odo mna??

erika13
1. apr 2009

Ahojte,baby,tie prilby su ozaj pre vlastnu bezpecnost,nie pre policajtov.Ked sa stane uraz vam,alebo detom,je neskoro plakat ☹
Romana mala prilbu odkedy sa bicykluje a korculuje a nebolo to povinne 😉
Na Morave su znackove prilby o polovicu lacnejsie ako tu,ale aj v Tescu mavaju na ne akcie.

Dnes mame brokolicovu veceru,spravim polievku,aj zapeciem,Romana ju ma velmi rada. 🙂

rikarr
1. apr 2009

halo kde ste všetky?ako bude zajtra???nech viem ako malú obliecť

janette4
1. apr 2009

mirka toto sa nedá porovnávať s pásmi v aute.tie sú v tom aute automaticky. až budú prilby dávané automaticky k bicyklu,nepoviem ani slovo.aj pre mňa je samozrejmé,že decku tú prilbu dám,aj keby stála čokoľvek.ale nie som taká bohatá,aby som nabehla do obchodu a vyvalila Ďalších 55€za prilby pre nás.

natsa, deti musia mať aj v obci.

ja som dnes robila syr s hranolkami.

erika, má byť pekne.

mary3
1. apr 2009

Ahojte....
Erika, vraj by malo byť pekne, veď ráno sa uvidí... dúfam, že už bude pravá jar 🙂
My sme dnes boli v meste na nákupoch, som malému kúpila nové papučky, mali akciu 😉
Teraz tu Lukino okolo mňa behá a mrnčí, tak sa zachvilku asi zdekujem....

rikarr
1. apr 2009

tak ju teda vyjarním 🙂 😀

ešte niekto bude v meste?????????

ozik kedy dáme stretko???????

miriamkac
1. apr 2009

lienka, miska 😲 ....prosim vas, jazdilo pred 10-timi rokmi tolko aut a boli take rychle ako teraz?...ja viem, ze si to tak nemyslela, tak nechaaaapem 😲 ako mozes "takto" este uvazovat??? 😝 😀 A ked ju nechce mat...nuz len vysvetlovat, alebo urobit "nazornu" ukazku daj mu prilbu a nechaj ho, nech si s nou "kmasne" hlavu....a potom to skus bez prilby...a len vysvetlit a nepustit na bike bez nej....a ukazovat aj ten ma prilbu.....a najlepsie: zober si bike s prilbou aj ty 😀 😀 😀 😀

natsa...mne sa zda, ze u deti prilba by mala byt vzdy....

janettka.....aj svetla na bicykel su povinne a nie su sucastou vybavy biku, ked si ich nekupis tak platis pokutu., alebo nevidis....tak preto pojdes po tme bez nich, lebo sa nepredavaju spolu s bikom???? 😲 😲 😲 .... 😀 😀 😀 A teraz budem trochu "kruta" , ale Matuskovi bude jedno, aka prilba ti zachranila hlavu: ci za 55"eciek" alebo za 25 z bazaru,.... 😲 😲 😲 ...preto pre mna su vase argumenty ohladne bezpecnosti ako prilba, sedaca a podobne absolutne nepochopitelne.... 😖
😀 😀 😀

rikarr
1. apr 2009

ja som za všakovakú bezpečnosť ....predsa len dieťa nemá boja ....ja už som kukala viki okrem prilby na bike aj lokťačky a kolenačky .... to využijeme aj na korčuliach 😀

michaela2410
1. apr 2009

ja som z tych, co davali Tomasovi prilbu, aj ked som ho vozila na bicykli, takze nemyslela som to tak, ako to vyznelo.

natsa
1. apr 2009

Baby už konečne zbúchajme to stretko.Ved už bude pekne 🙂

rikarr
1. apr 2009

ja som za

rikarr
1. apr 2009

baby keby ste zajtra videli oranžový kočík a maminu v kabátiku alebo hnedej veste a okolo pobehovať také krpaté v zelenej bunde kopnite do mňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
1. apr 2009

Rikarr tak ja zajtra do teba kopnem 😀

michaela2410
1. apr 2009

skoda, ze nemozem ist von, aspon by sme sa spoznali....mozno 😀

michaela2410
1. apr 2009

ludia, co to je dnes v ovzdusi? Ti moji loptosi maju momentalne "spicku", nejako sa nevedia ulozit, uz zacinam mat nervy ja, ... 😒

rikarr
1. apr 2009

hádam sa do stretka skuríruješ...

janette4
1. apr 2009

mirka, Matúškovi to bude jedno, len mne nie.a kašli už na to, proste máme na túto vec rozdielne názory.

mirkaff
2. apr 2009

caute babusenky.......dnes to vypada na pekne pocasie..,,konecne....vcera sme z vonku dosli az o pol siedmej..ale boli sme u kamosky a maly santil s Martinku aj jej detmi po dvore a potom sedel v kociku jak prikovany kym sme dosli domov a je to cisty chalan,,tento tyzden na pesej prechadzke objavil kamene,,haluzky,,bacoriny,priekopu a zahradkove ploty....a vcera sme mali prvy krat zelene koleno......no veru uz by to stretko mohlo byt......kludne aj na buduci tyzden...... 😀

lulu723
2. apr 2009

janette nie ja som isla od mojej mami co byva na turej pri I.ZS inac ja byvam v Lubiny a musela som ista ku svokre,lebo tam bola jej sestra z Bardejova a chceli vidiet malu.Inac ma to sere,ze som ti nepovedala ani ahoj len som si myslela,ze si to neni ty ked na fotkach vyzeras inac 😅

vcera sme boli v BA na tom CONECU bolo celkom fajn az dokym sa MM neozral jak svina len mi tam ostudu robil a to som chcela ist este do KIKI pozret nejaky sportovy kocar no mohla som ist akurat tak do riti ked hentak vyzeral.

inac aj mne sa zda,ze mala nejako lepsie spinka uz sa tak casto nebudi a spava do pol 8 😀 tak som aspon rada,ze si pospim aj ja.dneska sa pekne ukazuje slniecko tak pojdem dat papuchov do voliery nech si aj oni uziju teplucko 😉

mary3
2. apr 2009

Ahojte maminy....
My sme pred chvilkou prišli z vonku, malý dnes naobed vôbec nespal a už bol taký mrzutý, tak som ho obliekla a išli sme von... ale bolo poriadne teplo...
Erika a Natsa, aj som pozerala, či vás neuvidím, ale nestretla som vás...
No stretla som Janku s Jankou a Julkou, inak Jani, malý potom s tou fľašou v puse zaspal 🙂 tak sme sa ešte poprechádzali....
Dnes príde tatino po týždni tak sa sem asi veľmi nedostanem....
Pekný dník.....

natsa
2. apr 2009

Z Rikarr som sa dnes ani nestretla,bola som nakúpit v Lidli,prešla cez námestie a k obedu sma šli domov.Mary a ty si bola kedy vonku?
Čo hovoríte na stretko ktoré spomínala Mirka aby bolo na budúci týžden?

michaela2410
2. apr 2009

juj ako zavidim, ze ste si uzivali krasny den!
Ja som sem len nakukla, musim ist, vyhana ma Tomino, chce sa ist chvilu hrat, tak sa majte krasne, papa. 😀

janette4
2. apr 2009

baby, vo štvrtok budem v Meste aj ja, tak by som sa s vami veeeeľmi rada stretla.konečne je teplo,tak môžme byť aj vonku.v piatok je sviatok, tak asi by sa niektoré ťažšie dostali do Mesta.

lulu, a kde tam svokra býva?hneĎ za mostom?nabudúce ma kľudne oslov,alebo do mňa kopni 😀 .

my sme dnes boli prvý krát v športovom kočíku. 🙂 malý ani nedýchal, tak sa mu tam páčilo.

lulu723
2. apr 2009

janette hej byva za mostom taky stary dom ma vlastne je to hned prvy dom pri potoku vzdy ich tam zaplavy ked je vela vody a stale prsi.a neboj nabuduce sa odvazim a oslovim ta.mi ideme tiez kupovat sportovy kocik dufam,ze ho budem mat uz okolo sviatkov idem spat tak papa vsetkym 😉