Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
6. apr 2009

juuuj baby ja mam zase niekedy nervy na moju mamu furt by do nej stale cosi pchala ako je to dobre,ze sa napapa,ale minule jej chcela dat maly kusok rajciny skoro ma vykotilo tak som jej nadala ci je normalna,ze sa moze vyhadzat,ale zase respektuje to,ze ked papala pred hodinou tak jej nema davat nic,lebo by mi potom vecer mlieko nepila.
a k svokre skoro vobec nechodim to radsej ide MMz malou,lebo by ma tam akurat tak vykotilo 😠

lulu723
6. apr 2009

natsa ja malej ako sladkost davam vyzivu a marina keks to rozmrvim a mala papa.smakuju jej aj kukuricne chrunky,ale som citala,ze detom do 3 rokov by to nemali vobec papat tak ich uz nedavam.a inac nestle susienky a sem tam milacika.mala sa zobudila napapala sa a ideme von na slniecko trochu sa povozime po Lubine tak zatim papa?

michaela2410
6. apr 2009

ahojte, len som nakukla, a tu aka diskusia! 😉 tema strava? Ja som si pri prvom davala pozor, ze kedy co moze, nesolila som, ziadne sladkosti...Ale pri ukasovi som to nejako az tak precizne nedodrziavala, asi som nemala tolko casu, alebo co, on uz od roka jedol v podstate to co my vsetci ostatni, samozrejme, ze cokoladky a udeniny som sa snazila vylucit, alebo aspon obmedzit 🙂

michaela2410
6. apr 2009

a este tema svokra a ze sladkosti? Ja mam tento problem s mojou babickou. Prve co prideme, uz im ponuka cokoladku, alebo nejaku inu sladkost. Strasne sa na to jedujem, uz sme jej stokraT povedali, ze im nemusi hned vsetko davat, ale to akoby hrach na stenu daval... 😖 ale ja hovorim, ze to si kompenzuje to, ze nedavala a nestarala sa o vnucata, tak sa snazi aspon o pravnucata 🙄

lenca13
6. apr 2009

Ahojte ale ste tu toho popisali 😉 cez vikend sme boli u svokra a svagrovcov tak som si aspon oddychla a deti boli na cerstvom vzduchu 😉
Ja svokru nemam ☹ ale so svokrom si rozumiem a ked mame prist tak sa snazi tak varit aby to mohla jest aj mala takze nemam sa na co stazovat 😉

rikarr
6. apr 2009

miriamkac má vyčlenené ovocie 😝 nič viac .tým nič nepokazí 😀 a malá si zo sebou nosí všetko ....

rikarr
6. apr 2009

viki jedávala chrumky,piškoty,marina kekse, sem tam brumíka jahodového alebo tie lodičky, jogurty a podobne ....

výživy .....

lulu prečo nemôžu do 3 rokov chrrumky?myslíme tie dlhé,že?

natsa
6. apr 2009

Malý má už príkrm za sebou.Najprv sa tváril,že on nič,potom som mu to dala do pusiny tak ho vykrúcalo,potom ho napínalo tak som toha nechala,ale zjedol tak 2 lyžičky.Ked so mrkvu spratala tak sa velice usmieval, 😀 ale zajtra ho to čaká znova 😠 .Dávala som ho potom spať ale nič z toho neni,najprv ma vycápal po tvári potom ma dobre pošcicoval nakoniec ma chytil okolo krku ako keby ma šiel zadrhnúť. 😵

michaela2410
6. apr 2009

😀 natsa, to mame tiez za sebou, ono to par prikrmov potrva, kym pride na to, ze je to dobre. Pozname to vypluvanie, a vykrucanie sa, dokonca aj ksichty, akoby si mu davala cisty citron. 🙂

lienka55
6. apr 2009

Ahojte,
my mame dnes za sebou narocny den 😝 ,malemu brali krv,az na 3krat ho pichla a zobrala mu krv,strasne reval. 😢 Take ma dopichane,modrinove rucicky. ☹
Dnes sme boli prvy krat na bicykli aj s prilbou,zatial nerobil ,,ziadne caviky,,.
Co sa tyka cokolady,tak u nas s nou ,,pokusa,, svokor a nosi ju malemu zakazdym ako k nam pride. 😠

renuskacool
6. apr 2009

Aj ja mam teraz new kočík tiež Babypoint-lulu 😀 😀 ........ale je mam typ Mark4 taky fajný lahučky super skladny a hraškovozeleny....Som spokojna maximalne!!!Lambada rezy môžu byt velka mnamka...určite vyskúšam!!

natsa
6. apr 2009

Ešte som zabudla pripomenuť že tie razy nechajte aspon 6 hod postáť v chlade

martinano
6. apr 2009

caute,tak my uz sme daleko v norsku
tema strava, kukuricne chrumky sa mozu davat v pohode, lebo su bez lepku a obsahuju aj vlakninu co je super.my mame tiez vacsinou ovocie a zeleninu
lulu nas maly vo veku tvojej malej lizol rajcinu niekolko krat a pohoda,ale je pravda,ze sa tp nema provokovat.
a vlastne u nas sladkosti ani neidu mato to ochutna,ale moc nepyta, mal rad sunarkove keksiky teraz nemusi, tu predavaju hipp keksiky teraz ich papa,ale za chvilu ho to prejde.
inak zavidim vam to teplo, tu je tak okolo 12stupnov,ale prijala by som aj 30, ja radsej tri leta ako jednu zimu

martinano
6. apr 2009

huraaaa
konecne som dala nejake foto do albumu,niektore nesli,tak to skusim upravit a urobit poriadok

mirkaff
7. apr 2009

caute babuse......my uz zobudeny.tatino s martinku ranajkuju,,maly uz vyhadzal kos s hrackami...a ja ze mrknem co nove na konovi.......ani sa mi to tu nechce vsetko citat,,ste boli niake aktivne........s pisanim......bola tu niaka rec o niakych rezoch,,tak tie si tu neskor vyhladam.......my sme vikendovali u nasich,,,a vcera sme konecne boli na ocnom s Martinku.......a co to stretko?????????? ...kedy????

lulu723
7. apr 2009

Ahojte baby 🙂 veru aj ja si myslim,ze tie dlhe kukuricne chrumky mozu deti papat,ale ked ta pani Dr.pisala,ze by nikdy malemu dietatu nedala chrumky tak ich nedavam uz ani ja.
renuskacool idem sa mrknut aky mate ten kocik
martinano moja mala by sa asi vyhadzala,lebo ked mala 2 tyzdne tak som zjedla leco a to som este kojila no nedavala som si pozor a potom malá mala cele telicko vyhadzane tak sa bojim,aby nebola aj teraz vyhadzana
Leni ja som vcera bola v meste aj z malu,ale to len kupit nocnik trochu sme sa pomotali na zmrzku sme sli a potom ku sestre na navstevu a stretla som Eriku vies ktoru sestru mala Radku u nas na motoroch.bola aj z malu ma 13 mesiacov a nasa mala tam hryzla ten kornutok a sa cudovala,ze ci to uhryzie a ja ze ano,ze uz vsetko pozuje a jej malu este stale napina ked ma nieco pohryzt a zubkov mala vela a ta nasa len 2 a pomaly by tam okusala aj kocar 😀
baby stretko by som dohodla az nejako po sviatkoch,lebo teraz mame co robit a cez sviatky co budu nejako moc autobusov nechodi 😠

lulu723
7. apr 2009

jaaaj a zabudla som vcera sme kupili ten nocnik a dali sme ju tam vecer a asi po 15 minutach co tam tak tronila sa vycikala.mame ten hraci nocnik tak som sa vytesovala a rano uz nechcela na nom sediet 😠

lenca13
7. apr 2009

ahojte Ludi samo ze viem ktoru eriku myslis ja som ju naposledy stretla minuly rok v lete 😠

Ja mozem o sedeni na nocniku len snivat a tiez mame ten hraci 😉

lulu723
7. apr 2009

Leni ved ani mne tam nechce sediet sedi tam nejakych 5 minut a potom zdrha 😠 ,ale uvidim budem ju tam davat hadam sa nauci a mozno usetrime aj par plienok 😉

mala sa mi pred chvilou postavila o kos co mam na pradlo a jak som tam mala oprane veci tak sa mi tam nejako prevalila 😀 potom bola umrncana tak som ju dala von do kocika a ja si teraz idem poskladat a ozehlit co som si oprala 😒

janette4
7. apr 2009

lulu, včera sme ťa nevideli, išli sme sa prejsť na Dubník

za hodinu idem do Mesta,koho stretnem?

lulu723
7. apr 2009

janette ja som bola v Novom Meste nie na Turej,ale zajtra budem na turej asi cely den 😉

mary3
7. apr 2009

Ahojte
My sme sa pred chvilkou vrátili z vonku, boli sme tam od 9:30, najprv v parku, potom v meste a skončili sme u maminy v školke, tak sa malý dostatočne vybehal a zahral, ani sa poriadne nenaobedoval a už spí 🙂
Ja som práve pustila práčku a idem koníkovať 😉
Keď ste sa bavili o nočníkoch- náš Lukáš si naň ani nechce sadnúť, nieto ešte spraviť tam potrebu...

lenca13
7. apr 2009

Tak doobeda bol vonku mm s Timkou ja som pozehlila,pozmyvala podlahy a prezliekla periny aby som mala zase co zehlit 😀

davno tu nebiola Simasa 😕 😕 😕

lienka55
7. apr 2009

Ahojte,
vsetky ste akesi akcne?Tak aby som nebola pozadu ja som dnes oprala,povysavala,navarila,boli sme sa bicyklovat,v obchode,teraz som si zacala umyvat pivnice a trosku oddychujem. 😝

lenca, ozaj simasa tu dlho nebola? 😕
janette,no co ozvala sa ti yamaha? 😉

natsa
7. apr 2009

Tak som si dnes pozrela nový leták Lidl no a na zadnej srane figuruje moje meno 1 cena dovolenka do G recka.Ak máte leták tak kuknite.

natsa
7. apr 2009

Ste sa tu včera bavili o párkoch tak minulý týžden dávali v Dámskom magazíne na STV1 že decký párok by mal obsahovať 65% mäsa aby sme sa nedali zlákať názvami cetské párky alebo kindre párky treba vždy čítať podiel mäsa.Dnes som bola doobeda na námesti na prechádzke boli ste tam niektorá?

mary3
7. apr 2009

No natsa, hneď by som išla do Grécka 🙂
Ja som bola do obeda aj na námestí ale nevidela som ťa, aj som pozerala kočíky, či nejaký známy nestretneme...

natsa
7. apr 2009

Možno je to tým že sa nepoznáme.Možno to bude lepšie ked sa všetky stretneme na stretku.Takto iba tápame,že ktorá je ktorá a bojíme sa osloviť jedna druhú lebo si niesme isté. 😨

mary3
7. apr 2009

No ja som pozerala podľa toho kočíka šedo-oranžového, ale taký som nevidela....
Ako lulu písala, asi bude lepšie dať to stretko až po sviatkoch... ale veď my sa možno stretneme aj skôr v meste, budem pozerať po kočíkoch keď budeme vonku 😉

natsa
7. apr 2009

Mary už nevozím v šedooranžovom,teraz mám športový tmavobledo modrý