Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mrenka
3. sep 2007

chiara a teraz si v nm ci v IT?my ideme do toho rima uplne na zaciatku marca,tak snad bude dobre pocko,ideme len tak na vyletik 😵 😵
chiara a neboj,malinky to zvladne,mozno si troska poplace na starte a na pristati,ale vypytaj si pohariky na uska a daj mu to,on je este malinky,tak ho to pohupka a zabuva neboj,alebo ak kojis,tak na start mu daj cucnut a bude pohodka 🙂
kopec deticiek aj mensich s nami lietalo,niektore troska poplackali a niektore vobec nic 😉

maruschka
autor
3. sep 2007

čauko martinkamm 😀 😀 😀 tešíme sa s tebou.Jasné,nový človek do klubu.Vitaj medzi nami dievčatami. Chiara a malá je už doma.Nadšená zo všetkého,má milión zážitkov a kamošov.A bola aj trocha sklamaná,že som pre ňu prišla tak skoro.Práve sa vonku hrali nejakú hru s p.učiteľkami. 🙂

chiara.rrika
3. sep 2007

ja som na slovensku v stredu odlietame ale malemu brali viiter zo zadocku a vysiel mu nejaky bacil tak mam strach co sa deje..Maruschka to je super hovorila som ti ze bude spokojna..
Mrenka..rim je krasny ale skoda, ze teraz nemam cas pridem tam na letisko ale hned utekam za muzikom 🙂 🙂 🙂

mrenka
3. sep 2007

chiara rodila si tu?ja viem,ze rim je nadherny,bola som tam 3krat z roboty na pobyte a raz s nasimi,tak chcem,aby isiel omrk aj mangelos a lilianka 😵
a florencia je aka?pocko tam mate v poho?

maruschka,tak parada,kam si dala malu do skolky?

martinka,super,konecne sa nam to tu rozrasta 😵

maruschka
autor
4. sep 2007

ja som si zrušila tááákto dlhý príspevok,mňa porazí.No jednoducho.Malá chodí k nám do Beckova do škôlky a je strašne spokojná a my s ňou.Keď sme boli začínajúci rodičia s jedným dieťaťom,tak sme si predstavovali,ako ju dáme do Trenčína do jazykovej škôlky,ale vidím,že je lepšie,keď je v kolektíve detičiek,ktoré pozná.A my tu máme veľké rodiny,takže vždy ju bude mať kto vyzdvihnúť alebo zaviesť do škôlky,ak náhodou nebudeme môcť.V piatok ideme na pichance do nožičiek.Aj staršia aj mladšia.Vlastne aj malú Lili to o chvíľu čaká,že?Drobčeka to bolieť nebude ale tú staršiu,sestrička hovorila,že bude mať teplotu a opuch.Tak sa ohromne neteším.Lebo teraz zostala taká citlivá na bolesť.Ale možno nejaká hračka by to mohla vyriešiť 🙂

angelos
4. sep 2007

Ahoj dievcata ,tak som vas tu objavila,teda vlastne mrenka-supernavigator ma navigovala. 😉 Tak je nas tu aspon hrstka z NM a to nas chiara opusta.Chiara,dufam,ze maly bude v poriadku,chuda malinke.
Pocasie sa zhorsilo,tak by som chcela skocit do centra,len neviem ci uz funguju.Cez prazdniny boli off.Boli ste tam niektora?

mrenka
4. sep 2007

ciao moja,no to centrum je vlastne ake?my sme rozmyslali,ze spravit take mnormalne v nm s jednymi znamymi...musim pozistovat ake je vlastne hento existujuce centrum...
a neviem,ci uz som pocula,lebo vsak peticie ficali o 106,ale ideme stavat cukrosku v parku,aj vonku vselijake atrakcie pre deticky,akurat ze,niektorym ludom to kole oci a robia nam neskutocne problemos..

angelos
4. sep 2007

centrum je peknunke,take skor rodinne,malinke.Obcas som tam zasla este ked som bola tehotna.Mam pocit,ze u nas v meste sa radsej mamicky predtrcaju na namesti,ako by mali ist napriklad do centra.Ale to je len moj pocit.Nechcem nikoho urazit.Napokon tiez som na namesti kazdy den,ved kam mam ist,ze ano.O vasich aktivitach s cukrarnou som nepocula nic.Vyborny napad 🙂 🙂 🙂 Pretoze v tomto meste fakt skapal pes 😀 Uz aby to bolo.

maruschka
autor
4. sep 2007

jééj mrenka,idete stavať cukráteň??To nás teší,chodievame sa občas s babuľkami hrávať do parku a tak aspoň budeme mať kam ísť.Inak chodievame skôr do Piešťan,lebo našim detičkám sa páči tá atmosféra,že papajú skoro v parku.Je to podľa mňa kultúrnejšie a je to väčší relax. 😎 😎 Tak držíme palce a hlavne sa nevzdávajte.

mrenka
4. sep 2007

baby bude to v parku,tam kde je otras rozbita stara biela pokreslena budova,len skratka niekomu lezime v zaludku,tak sa to uz vlecie neskutocne dlho,ale verim,ze snad sa coskoro uz zacne stavat,bude do kaviaren s cukrarnou,nefajciarska,vonku sedenie,a pre deti skakaci hrad,pieskovisko a pod aktivitky...

maruschka
autor
4. sep 2007

ja odpadnem,už sa strašne tešííííme.Určite budeme často chodiť,no a keď tam bude aj skákací hrad,koniec,už viem,kde presedíme nákupy... 😀 😀 😀 A z niektorých ľudí si nič nerob,to je hnusná birokracia... 😠 😠

chiara.rrika
5. sep 2007

babulky tak sa lucim majte sa pekne

mrenka
5. sep 2007

chiara,tak sa ozvi z IT 😉 prijemnu cestu a vypytaj si tie pohariky pre malinkeho 🙂

maruschka
autor
5. sep 2007

ahoj chiara a majte sa krásne v slnečnom Taliansku.A nech sa drobčekovi darí.. 😵

maruschka
autor
5. sep 2007

ahojte všetci.Strašne ma bolí hlava z tohto počasia a deti už zaspali.Zrovna teraz ma rozbolela,keď mám čas písať.Aj tak ide dneska večer koník ako spomalený film.Bežím,zapnem si nejaké DVD a uvarím si čaj.Dúfam,že ma nejde chytiť nejaká viróza. ☹ 😒 😠

mrenka
5. sep 2007

maruschka,sups teply cajik a hajat 😵

maruschka
autor
5. sep 2007

díky za radu.Bežím.Dobrú noc mrenka 😵

maruschka
autor
6. sep 2007

čaute dneska všetci.Názov je premenovaný,tak si to dúfam všimnete-i keď to malo byť Nové Mesto nad Váhom a okolie.Ale akosi to nevyšlo.Dneska je zasa stráááášne škaredééé počasiéé a u nás to vyzerá ako v cirkuse,lebo dievčatá sa nudia a mňa chytajú depresie.Ak náhodou prestane pršať,tak ich naložím na bicykle a ideme aspoň na chvíľočku von.Zajtra ideme na to veľké očkovanie,tak držte palce. 😉

gaja
6. sep 2007

ahojte, troška sa vám zamiešam do témy.. moc na túto stránku nechodím.. sem tam do Piešťaniek a zbadala som tému že Nové Mesto a meno Maruschka...
tak som ti napísala a potom som začala trocha vás čítať od začiatku a myslím, že sme boli spolu na pôrodnici... 😉
vraj si aj niekde písala príspveok o piešťanskej pôrodnici a vraj sa piešťanky na nom bavili, no ja o ničom neviem.. možno len niektoré, nie všetky... teda ja neviem, ani kde tie príspevky o piešťanskej pôrodnici sú.. Ja som teda moc spokojná nebola, na výnimku dvoch sestričiek, tie boli fakt super... ale možno to bude aj tým, že to bolo prvé bábätko a taktiež som mala dosť silné popôrodné blues a..

a mrenku poznám ešte zo stránky mojej svadby... 😉

inak do nového mesta som chodila do strednej školy a podla mojho názoru to tam vyzerá lepšie ako v PN: No keby sme tu nemali robotu a byt, tak...

mrenka
6. sep 2007

gaji jeeej,cauko,super,obcas sem zavitaj,lebo nas je akosi malicko 😢

gaja
6. sep 2007

mrenka - lily má ohromnú fotelku 😀 To je taká "správna" fotka 😀
čo máte nové? aké bolo leto?

mrenka
6. sep 2007

nove nic,spime stale nahovno,to asi z tych zubov,10 mesiacov nic a teraz jeden za druhym,des..leto,no neviem,aj nejake bolo?ked sa pozriem von z okna,mam pocit,ze je oktober 😢
sme boli teraz doobeda v maxe v tn,chcela som kupit malej tenisky,no uplne zle,nic nemali,tak sa aspon vysantila na vlaciku,poumyvala vsetky vyklady,porozhadzovala po zemi zemiak.kasu,no uplna nadhera 😀 😀

maruschka
autor
6. sep 2007

čaute,ahoj gaja,ahoj mrenka.Ja len tak na skok,segra bude mať krstiny,tak idem piecť zákusky.nie,že by ma to nejako tešilo,ale čo už.Inak gaja,našim babám sa v Piešťanoch páči nenormálne,lebo tam je voda,kopec zmrzky,preliezky.Ja s mužom by sme už radi zdvihli kotvy a chodili niekam inam na kávu,ale tak čo už.A okrem toho od októbra začíname do PN chodiť diaľkovo na vyšku,takže je to osudové mesto.Máme tam aj rodinu,takže sme tam často-na môj vkus až moc často.A tú pôrodnicu,mne tam bolo fantasticky,ja som mala už predtým zlé skúsenosti z inej pôrodnice.Ale pravda je,že každá z nás to inak prežíva a má iné bolesti.A zasa ma drví zima ako včera a všetko je na figu,keď prší.
Mrenka,keď sa ide do Maxu,tak berieme plnú peňaženku desaťkorunačiek,inak to nemá zmysel vôbec niekam ísť.Ani by sme baby tam nedostali.Vlastne,keď ideme na nejaké cielené nákupy,tak decká nechávame u našich.Aj keď kupujeme obuv alebo oblečenie pre ne.Lebo naša krásavica staršia má tú schopnosť pozhadzovať a porozlievať aj to,čo sa nedá.Tak iba sedíme a pozeráme sa,ako decká šantia na tých atrakciách. 😀 🙂 A okrem toho,ani u Baťu,ani v Deichmane si ešte nevšimli,že už je po lete a stále predávajú iba sandálky a nie poltopánky a tenisky.Tak neviem.Asi jej kúpim botasky niekde v Meste vo výpredaji a potom,keď dostanú v TN tovar,tak tam jej kúpime také do škôlky poriadne.

gaja
6. sep 2007

mrenka, nám už tri mesiace idú stoličky na striedačku.. každú chvílu iná... ach jo... a ešte k tomu je teraz trocha prechladnutý a rozmaznaný z dovolenky, takže nie a nie v noci spať... predvčerom som spala až 4 hodiny 😀
moje kofeinové ručičky dostali za posledné dva dni zabrať.. ale túto noc to bolo už lepšie.. len stále je to také všelijaké.. počkaám, lež sa dá dokopy a bude tvrdý reset... 😒

To počko je otrasné... malý je celý nesvoj, že sa nemôže ísť von vybehať... ked stále prší.. teda dnes poobede bol.. ale doobeda pršalo, takže síce sme boli vonku, ale len v kočíku a skoro rozkopal igelit... 😠

gaja
6. sep 2007

maruschka, u vás sa to tiež nejak rozrastá.. moja sestra má zas o tri mesiace mladšiu od Danca... a druhá sestra s mužom sa pokúšajú zarobiť... 😀

mrenka
6. sep 2007

gaji,no je des s tymi zubami,fuj 😒
aj lili trocha sopli,lebo ona ani nahodou nemoze byt zakryta v noci a boli sme na chalupe v cicmanoch,tak tam paradne prechladla 😢
a kde ste boli na dovci?my chceme ist tiez tak v polke sept.nejaky LM 😵 😵

gaja
7. sep 2007

ahojte, no boli sme v chorvátsku, v gradači... parádne bolo... 😀

tincika
7. sep 2007

ahojte dievky, ja sa pridavam k vasej diskuske, chcela by som sa spytat, ci neviete nieco viac o tom MC v NM co tu spominate a prip. nejaky tel. kontakt
ď. 😉 maťa

maruschka
autor
7. sep 2007

gaja,naši boli tiež v gradači a volali aj nás,ale som sa bála ako by to maličká zvládla.Oni chodia cez nejakého pána z Hornej Stredy?Tuším,alebo odtiaľ odniekadiaľ.On má tuším dva autobusy.A bolo im tam super.
Inak o tej návšteve u doktorky napíšem viacej večer-inak bol to strašný horor,teraz idem s babami von,navarila som 100 l gulášu,urobila ryžu pre drobca,lebo ona ho ľúbi iba s ryžou a upiekla som chleba.
Inak tincika,moja sesternica Janka z NM chodí do toho MC s malým a je rada,že ho tam majú.Malý sa tam zahrá s deckami,ona sa troška porozpráva,nie je sama doma.Vieš kde je?Oproti tým dlhým schodom,čo vedú od Palmy na námestie.Bolo tam kedysi nejaké kníhkupectvo alebo knižnica.Taká stará budova,presne oproti schodom.Ale je tuším iba v u,s,štvrtok?Tuším.Skús sa tam ísť mrknúť. 😉

tincika
7. sep 2007

maruschka, moooooc diky za info, pojdem to tam pozistovat, bo ma to velmo zaujima, som aktivna clenka v MC v tn, ale NMnV mam blizsie, takze tak
este raz vdaka !
🙂