• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Michaela2410, lekárka v Humennom tvrdila, že vidí pinďúra, tak neviem, jedine žeby sa pinďúr zmenil na pipinu :grinning: ...ale všetko je možné...

...a ďakujem za privítanie...
4. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No este som sa sem vratila, chcem vam rozpisat, ako sme dopadli cez vikend s mojim loptosom, neposlusnym Tomasom :frowning2:
Pisala som to uz inde, ale v kratkosti:
Boli sme na predstaveni Mickey's magic show. Vsetko bolo fajn, aj ked trocha zima, ale zaver nasho vyletu bol hrozny Kramare poznam uz aj zvnutra - aspon chirurgicku pohotovost. Tomas doplatil na to, ze nas naposluchol, v Auparku sa rozbehol a na nestastie vo vyske jeho lica bol roh zabradlia, o ktory sa tak ovalil, ze ho to zhodilo na zem. Hrozne krvacal a v prvom momente som sa zlakla, ze prisiel o oko. Nastastie to bolo o cm nizsie. Asi trocentimetrova rana, dost hlboka, tak sme sa viezli aj v hukacej sanitke (z coho ma momentalne najlepsi zazitok) a na kramaroch mu to zalepili (nastastie nesili) a na neurologii vysetrili. Poslali nas domov, ale ja som mala riadne nervicky...V noci som skoro nespala a vkuse som ho pozorovala. Ten zazitok nezelam nikomu. Proste, zive striebro a hlavne riadne neposlusne. Neviem na ako dlho si z toho vezme poucenie. Ale vystraseny bol z toho riadne, este mu aj mm vynadal, ze to ma za to, ze neposluchol a keby nemal rozdrapeny ksicht, asi by mu riadne nalozil na zadok.
Tak tot moj prispevok, nie velmi vesely :cry:
Musim ale koncit a nahnat mojich chlapov do kupelne, nech mam co najskor pokoj, este ma caka pradlo na zehlanie. :frowning2:
4. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,dnes to tu po case ozilo,asi vsetky vyuzivame pekne pocasie vonku.
Ja PC zapnem raz za 2-3dni a precitam si vas.Inak sa hrabem v zahrade,chodime na turistiku,bicyklujeme,korculujeme...Vcera sme sa osobne stretli s Jami a jej chlapcami,oni na bicykloch,my
na korculiach... :slight_smile:
Jarabicka,vitam ta medzi nami.
Michaela,aj Romana mala take urazy,ze nepocuvla a skoncili sme na chirurgii,3-rocna mala zasitu hlavu,spadla na konferencny stolik.Tretiacka vymyslala na korculiach,spadla na prah a 2 stehy rovno pod perou :frowning2:

Romanka pridala zopar fotiek z nasich tulaciek :wink:
4. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, nyslela som si, ze to su len chalani teki "odbornici", tak sa uz tesim, co nas caka :unamused: :sweat_smile:
4. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JARABIčKA ako to na teba príde tak hned utekajte do TN dole na príjem.Neviem či si tam niekedy bola.Je to hned za vrátnicu prvá budova na lavo.Tak tam je dole príjem pre gynekologiu.Ja som mala podobné obavy tak som sa na to v TN pýtala
4. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarabička,ja by som sa nespoliehala.mne tiež dr.tvrdil,že na 95% je tam dievča.my sme ale boli na 4Dsone a tam nám povedal,že to neni žiadna buchta,ale riadne vajcia(píšem tak ako dr. vyhlásil :grinning:).asi 2týždne pred pôrodom sa ma dr.na sone pýtal,či viem pohlavie, ja som povedala,že nie,lebo každý mi povedal inak,jasné,že som vedela. a milý pán dr.,inak iný ako ten predchádzajúci,mi povedal,že n tam vidí babu.vtedy som sa fakt dobre zasmiala.
dokonca ma potom aj rodil a keď mi ho ukázal, spýtala som sa ho,že kde je tá baba,čo tam videl,či ostala ešte tam :grinning:
4. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janette, to bolo dobreee :grinning:
4. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No janette. stava sa.Ale to 4d je myslim 99%.
Miska tak mne etse teraz z toho vasho vyletu beha mraz po chrbte.
Cloveka ani nenapadne, co tie deti postvaraju.
Hadam sa maly na chvilu pouci :wink:
4. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som sem mrkla. :wink: Dnes uz Tomas vystrkoval rozky, a to ma este stale monokel pod okom a este dlho mat bude. :sweat_smile:

Zelam vsetkym dobru noc. :pensive:
4. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dobrú noc všetkým... :slight_smile: ...ráno sa "uvidíme"... :slight_smile:
4. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko všetkým...nebodaj ešte spíte???...ta na zapadze še tak dluho špi???? :grinning: ...musím prejsť na iný režim :slight_smile: ...prajem všetkým Vám krásny deň, deťúrence a manželíkovia nech poslúchajú...
5. máj 2009 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraviiiiimmmm.......tak uz nie som sama ranostaj.....ale sak ako by som mohla spat ked budicek lieta po izbe a MM sa s Martinku chystaju do skoly a do roboty..

Jarabicka tak ako baby povedali chystaj meno aj pre dievku,,mne to pri malom vyslo,,to pohlavie,,ale mala som v zalohe aj Adelu........

moja neter,,dnes uz osmacka na ZS,,tak ta sa na svoj hrozny uraz nepameta,,ked mala asi rok a pol tak svagrina s nu sedela na dvore na lavicke,no a zdrhli im sliepky,,aj s kohutom,,no a svagrina ich isla zahanat do ohrady a ten kohut sa vrhol na kristinku a tak jej podobal "nastastie" obocie,,este ze jej nevydobal oko...no a ani Vlasta ho nemohla odohnat a akurat ze potom suseda rychlo volala zachranku.a kika bola mesiac na chirurgii,,ma dost zjazvene obocie ale nato vsetko to aj tak "dobre dopadlo"
5. máj 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme sa pobede tulali po N.M.......maly tak strasne odhodil piratku z hlavy,,ze kym som sa obzrela a zistila ktorym koncom leti......tak uz som len videla tmavsieho muza ako pcha nasu piratku do kapse......

tak mame novy klobucik za 6 eur......a muz mi este doma nadal ze co som sa po nom nerozbehla.......
5. máj 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko. aj my už sme boli o 6 hore, ale snažila som sa to moje šidlo presvedčiť,že je ešte noc.

Mirka, aj kamarátka včera prišla o novú čiapočku malej.Malá ju vyhodila, a keď sme si to všimli,vrátili sme sa,ale už nikde nebola. no, nejaké dievčatko bude mať novú čiapku.,
5. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarabička, popracuj trochu na albumíku, keď ťa náhodou stretnem,nech viem,ako vyzeráš. :grinning:
5. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee, my sme pred chvilkou prišli z mesta, boli sme na nákupoch....
Baby, aj náš Lukáš si stále strháva čiapku a hádže ju na zem...

Včera som sa dozvedela, že môj brat s priateľkou čakajú miminko, tak sa vytešujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

K tomu pohlaviu- mne najprv dr povedal že je to dievča a po chvilke na tom istom ultrazvuku, že nie, že sa na to zle pozrel a vraj na 90% chalan a vyšlo to... my sme obaja strašne chceli chlapca tak radosť bola o to väčšia
5. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som sa bola dat rano ostrihat a potom s boli mm na nakup :wink:

Miri asi by som tomu chlapikovi dobre vynadala :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam volnu hodinu, tak som sem mrkla :wink:
Aj my sme stratili taku super letnu siltovku, ked bol Tomas maly. Proste niekde ju vyhodil z kocika a uy sme ju nenasli, hoci sme sa vratili kusisko po tej istej trase. Ale ya nou mi bolo fakt luto, hoci nebola ani velmi draha ani nic extra na pohlad, ale bola velmi prekticka a naleto velmi tenucka,ze sa mu nepotila hlava, lebo on ma velmi huste vlasy. :frowning2:
5. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes tu je akosi mŕtvo...kde ste všetky...?
5. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A, ahoj jarabicka...ja som si sem nachvilu sadla, kym mam v praci volno. Staci, ked mi budeš hovorit Michaela, alebo Miška, tie cisla su tam, lebo michaela už bola obsadena.
5. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked ste tu vcera pisali o tych urazoch tak Timea tiez minuly rok narazila tyckou tesne pod oko ale chvalabohu nebolo az take hrozne ako to vyzeralo.Aj ruku od zehlicky ma uz poznacenu :frowning2:
5. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, takže aby som nebola taká formálna, tak ok Miška :slight_smile: ...ináč ja som Eva...to len tak, aby sme si poznali mená navzájom... :slight_smile:
5. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Evka toš nám čosi zahútor po Východniarsky.
Ja som bola trocha doobeda vonku a teraz buváme,uvidíme dokedy.Tak by som uvýtala keby spal aspon 1,5hod čo by som si aj ja trocha zdriemla.
Tuším tu je len Jarabička.No neva večer to tu hádam ožije.
5. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Natsa.aj ja som tu.aj Maťo sa pokúša spať,ale moc sa mu nedarí.mám taký blbý pocit,že pôjde ďalší zub :frowning2: .
5. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natsa,kec ľem teľo chceš, ta ja nemám žáden problém písac po vychodňarsky...ale znaš, ten prizvuk tu nebudze a toto je na vychodňarčine toto najľepše :grinning: ...take zacahovane, jak mame ľem mi vychodňari... :dizzy_face:

...žeby mi tu davala kurzy vychodňarčiny???...a ja rozdumovala, jak ja sebe zarobic na materskej a opac tu, šak ja možem doučovac :wink:
5. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy a buduca mamina :slight_smile: ,
My sme boli dnes vonku na bicykli,navarili sme,v obchode a na poste sme boli,.....
Chvalabozku spime,tak konikujem. :sweat_smile: :sweat_smile:

jarabicka,ked sa ti to narodi ,tak potom sama uvidis,ze toho casu na konikovanie az tak nie je.A budes sem chodit aj ty menej. :grinning:

janette,chcela som sa ta spytat kedy presne bude na Turej jarmok?Lebo takto pred 2rokmi sme tam boli s mm aj s Dadom uz,ale v brusku.Chcela by som si tam ist kupit koberce do kuchyne,vtedy tam mali super vyber. :wink: Ozaj a ako to dopadlo s tm a rodicmi,nieco nove? :frowning2:

mirkaff,tak to je sila,co si mu nesla nieco povedat?
5. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka, veď ja viem, že je to tak...uvedomujem si to, že to tak bude...asi budem rada, že budem stihať to, čo mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super aj som sa zasmiala ale volačo neviem čo si napísala :wink:
5. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne raz hodili skoro piráta pod kočár.vydela som že sa niečo stroja robiť,tak som spustila krik,že či sú normálny.pratali sa.
5. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pochopila len asi polovicu,čo jarabička napísala :grinning:

Lienka,zatiaľ to nedopadlo nijako.hovorila som mm,aby tam išiel a vyriešili si to.povedal mi,že nemá čo riešiť.tak ani ja.
Jarmok je myslím 12.13.5, zistím presne a dám ti vedieť.

ja som sa rozhodla,že dnes nejdeme von, akosi sa mi nechce.Malého zavesím na krk manželovi a idem sa hrabať do kvetiniek. :wink:
5. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok