Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
7. máj 2009

no moja to musis najskor niekam cestovat.........a mozno by sa mu tam pacilo,,ved u teba by mu aj papanka tiekla.......... 😀 😝 😀

natsa
7. máj 2009

No Mirka už ani tak netečie ako tiekavalo,teraz mám tak akurát predtýmmi tieklo mlieko až na kolená. 😀
Napíšem Vám niečo na zasmiatie.stretla so sa z kámoškou a tá mi hovorila,že našli psa niekde pri červenom kameni a že si ho nechali.Hovorila,že ho majú v noci v nútri a ja som sa jej spýtala,že či jej prespí celú noc.No mne už asi načisto šibe.Začala sa rehniť,pozerám nechápavo na nu že čomu sa smeje, 😀
Stretko je hádam aj zbytočne plánovať akosi sa každému chce.

mirkaff
8. máj 2009

zdravim........natsa ja som to pochopila az na druhy krat 😀 😀 😀 takze urcita deformacia tu je 😀 myslim aj u mna

maly uz od pol siestej lieta po izbe......snad sa bude coskoro brat aj na spanok,,ja uz som stihla umyt riady,,cez noc sa nam rozkotili,,a pustit pracku


ja myslim ze ked uz je pekne tak to stretko by bolo fajn.....co budeme cakat na horucavy??

lulu723
8. máj 2009

Ahojte no veru Mirka zajednavame si tvojho maleho pre Ericku oki 😀 budu z nich pekny frajery 😀 😀 😀

vcera sa naucila pekne chodit uz len za jednu rucku tak uvidim ci sa zacne aj sama pustat

Erika sa o 4 zobudila co furt mrncala tak som si ju dala do postele a zrazu ticho normalne pri mne zaspala tak potom spala az do 6 a zacala tam vymyslat tak som ich vyhnala nech idu jest,ze ja idem dospavat.o 7 sa dokotulali za mnou a tato hovori:povedz Erička co sme papali?normalne ma skoro vykotilo ked povedal,ze jej dal parok.tak som mu hned nadala 😠

Halllo Evka este si tu?neisla si uz rodit ked si tu neni? 😕

andreao
8. máj 2009

Ahojte,
prisla som Vas len pozdravit a zazelat pekný predlzeny vikend, uzite si deticky a tatinov a pekne pocko.

Natsa dik za email, ked bude cas, precitam.

My asi skocime dne do Tn, Anetka bude mat meninky, tak nieco mrknut do Dracika....

Tak sa majte pekne, papa.

lulu723
8. máj 2009

papa Andreao a pekny dnik uzite si to 😀

mirkaff
8. máj 2009

Lulu moze byt,,ale neviem ci do vtedy schvalia mnohozenstvo lebo ondrejko uz jednu frajerku ma,,je dost akcna,,ta ked sa k nemu priblizi tak take francuzaky lietaju,,ale je aj starostliva,,zbada flasu na kociku tak uz aj ho napaja cajom..........a my mamy len kukame a rehnime sa 😀 😀 😀

parok..neboj neumre.....aj moj tato,,krmil maleho mastenym chlebom a nic mu nebolo,,ale to uz pucuvala zaludek mama

tak Erika je sikulenka.....no coskoro dobehnu tie nase deturence na stretko aj same......teda nas uz nechce ist ani za jednu ruku.....hlavne to tak sledujem tento tyzden,,ale zaklad je ze vsetky dvere musia byt dokoran,a aj na kupelke,,tam obcas sedi na predlozke pred vanou a hra sa so stipcami na pradlo......proste slobodne chodit.

prajem pekny vikendicek 😀 😀 😀
snad sa mi podari vyvalit sa aj na korcule 😀 😀 😀

natsa
8. máj 2009

Ahojte tak mi sme sa pred chvýlou zobudili.Celú noc burtošil.Tato bol na nočnej tak som ho ustlala do mojej.Celú noc chcel byť na cecku zavesený a ked som ho odpojila tak mrnčal.potpm si zmyslel a dával mi nohy do pusy a náramne sa na tom rehotal 😀 ,teraz leží na koperci a vykrikuje.Aj náš má už frajerku zo St.turej,je od neho O 1,5 roka staršia ale tak sa lúbia.
Prajem vám pekný výkend a moc sa nenarobte.Odpočívajte(keby to tak šlo)
No hádam nám len Evka neporodilla,asi nepíše lebo majú tú návštevu z Východu.
Adka za málo prajem aj tebe pekný den
Tak sa zatial majte "uvidíme sa asi až večer"

lenca13
8. máj 2009

Ahojte tak my sme od vcera u nasich 🙂 tak nevarim 😀
Timea beha od pol deviatej po dvore 🙂

lienka55
8. máj 2009

Pekny sviatocny piatok vam prajem,...
My sme dnes boli v Tescu/v tom velkom distribucnom centre/mali tam den otvorenych dveri./svokor tam robi/.
Tak sme sa pohupali trosku na hupackach,mali tam kolotoce,malovali sme na kamienky,policajti so psikmi,motokari,a vselico ine,.....
Aj sme sa tam naobedovali gulasu.A utekali sme domov spat,teda maly. 😀 😔 Idem hodit nejake foto. 😉
Chcem si ist umyt este kupelnu a WC a postrhat pradlo.

janette,bola tam podobna holka tebe aj s takym istym CHICCOM,uz som bola rozbehnuta ,ze ta pozdravim a pozeram do kocika,ved by si hadam Matuska neobliekla do ruzovych odtienov. 😀 😀 😀

adi, neviem presne kedy je Anetky ,ale vsetko naj k meninkam,..... 😅 😅 😅

lulu723
8. máj 2009

baby ja som dala malej jogurt potom isla spat a zase ma hnacku.teraz neviem ci je to z toho jogurtu,alebo z vajickovej polievky co mala vcera tak som jej hned dala varit zemiaciky z mrkvou a len tak som pomackala a papala tak uvidim ci to zabralo.este som jej dala Bio Gaiu kvapky tak si pockam co bude. 😠

martinano
8. máj 2009

caute
lulu a zuby to nemozu byt?
nas mato od vcera teplotuje tae teploty do 40,ziadna sranda, noic ine mu pokrem toho nieje a zacalo ho prehanat, takze u nas je to jasne,vysli mu 4zuby behom 4dni a teraz ocaky, takze nas robia takuto sarapatu.
taketo teploty sme este nemali.
tak peknbe vikendujte my mame zajtra grilovat,tak uvidime ako bude

rikarr
8. máj 2009

ahojte, len tak zbežne som čítala ....

už mi je lepšie takže malá bude mať v nedelu aj oslavu .... muž dojde za chvílu domov z vonka a čaká ho kopa riadov riadov v kuchyni ešte od včere 😀 😀 😀 😝 mal si upratať al trocha som mu pomohla - vyložila som umyvačku a dala umyvať hrnce aby som si mala kde kremy na tortu povariť 😉 ostatné je na nom.
dnes som si vytepovala dve sedačky tým vanišom tak som zvedavá na zázrak inak volám tepovaciu službu....

tá pizza je dobrá - som zožrala 2 plechy sama ..moj muž ju jedol ale on pize nemusí mať často tak to ani nehodnotil ale ked som ju skúsila 1x tak v tom mes. som ju robila 5x 😎 😝

natsa
8. máj 2009

V nedelu je tuším Viktorie,tak ja prajem Vikinke zo všetkého dobrého len to naj.
Ja som dnes robila pizz ale takútohttp://www.mimibazar.sk/recepty.php?id=12-biela smotanová,MM nemá rad pizzu ale povedal,že ked budem robit ešte niekedy tak len túto.Aj malý si dal ale len trocha toho upečeného cesta.On zbožnuje rožky a chleba ale mäso jest nechce.Dnes som mu dávala kuraciu polievku o točil sa MI NA STOLIčKE CHRBTOM-NEZAUJEM

michaela2410
9. máj 2009

Ahojte! Vcera som tu nebola, lebo sme boli s detmi na super vylete v Rakusku v zabavnom parku 😀 😀 😎 Ked stiahnem fotky z fotaka, pridam, lebo je to tam fakt super. Vstupne sice je dost drahe, ale raz za cas treba nieco obetovat a oplati sa, hoci niektore atrakcie bolo treba priplatit jedno euro 😒 Vecer sme prisli utahani, ale s vyletom spokojni. Na letaku odtial je stranka: www.familypark.at 😎 mrknite.
Dost s chvalami, ideme sa chystat, dnes ideme do Cachtic na gulas...mnaaaaam 😝
Precitam si vas neskor, papa!

mary3
9. máj 2009

Ahojte... no ale ste toho popísali.....
My sme boli dnes doobeda v meste nakúpiť plienky, teraz Lukáško spí, ani neobedoval a zalahol.... Aj včera sme sa túlali po vonku, boli sme v parku- pridala som pár fotiek ale fotené mobilom takže nanič kvalita....
Keď sa malý zobudí tak zas pôjdeme von keď je tak krásne....
Pekný deň babule....

mary3
9. máj 2009

Jeeej Miška, ten zábavný park vyzerá super, hneď by som išla 🙂

lenca13
9. máj 2009

Ahojte doobeda sme boli so segrou v Pn a poobede sa chystame opekat 🙂

Miska ten park vyzera super 🙂 urcite mali chalani pekny zazitok

natsa
9. máj 2009

Ahojte.Tak dnes som sa teda nenudila.Prišla svokra tak som piekla tortu takútohttp://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=11&i... želatínová.Je velmi dobrá a ešte som robial včera v noci tú tortu z tých sendvičov.Zajtra prídu naši tak sa to doje,ale malo to úspech.

mirkaff
10. máj 2009

zdravim... prajem pekne nedelne ranko.....a posuvam dalej

Miska paradny park.......uz mam chrobaka v hlave......aj MM sa to pozdavalo...

mirkaff
10. máj 2009

Natsa v noci??? 😲 😲 😲 inak ta dvojfarebna moze byt mnam 😝 😝 😝 ....aj mna cakaju ku koncu tyzdna dve torty.......ale ja chcem robit srdiecka...narodeninky sa blizia....a v sobotu mame,,teda deti maju, 😀 velku rodinnu party,, 😀

lulu723
10. máj 2009

Ahojte maminy tak my sme vcera boli v Laugariciu a moja mama kupila malej na narodeniny hupacieho plysoveho slimacika tak sa tam uz pokusa aj hupat.a este jej kupila sandalky.dobre sme si to tam uzili a vecer sme si opekali.nakazem MM,aby urobil fotky a dal do pc,aby ste videli aky ma darcek sice o 2 a pol mesiaca skor,ale moja mama neodolala.

ja by som aj odfotila malu,ale moj fotak ma svokra a druhy ma MM v aute a teraz kdesi meria strechu tak potop to sem hodim.

a este dnes ideme na Dubnik na rybarske preteky tak aj tam ju pofotime davam jej take paradne satocky ked ma byt tak teplo.a musim zobrat strasne vela caju,lebo vcera sme zobrali len jednu flasku a ona to hned vsetko vypila tak sme jej boli kupit cerstvu stavu z mrkvy a jabcok co to tam robia a to vobec nechcela pit.asi zacnem brat termosku len ju musim kupit,lebo naposledy som ju nejako rozbila.

a este VSETKYM VIKTORKAM PRAJEM VSETKO NAJ NAJ NAJ,ABY STE MAMINKY POSLUCHALI A BOLI ZDRAVUCKE CMUKYYYYYYYYY 😀 😀 😀

natsa
10. máj 2009

Mirka áno v noci malý spal.Inak by som to nebola ani stihla ráno MM by bol po nočnej a zmalým sa to nedá,musím sa mu venovať lebo stále mrnčí a nechcela som MM budiť.Inak tú tortu odporúčam je fakt dobrá a rýchlo spravená.

lenca13
10. máj 2009

Ahojte tak my sme dnes spali do osmej 🙂 obed sa vari 😀 😀 😀

Vikinke vsetko naj k meninam hlavne vela zdravicka aj my ideme poobede gratulovat krsnatko ma meniny 😉

michaela2410
10. máj 2009

Ahojte, Chalani su u svokrovcov, tak som sem sadla a skusim pridat par foto. Inak, asi som zopar ludom dala chrobaka do hlavy tym parkom, ale je tam fakt pekne, len treba nachystat "bubaciky" do penazenky 😖

michaela2410
10. máj 2009

Pridala som fotky z vyletu, takze mrknite, ak chcete 😉

mirkaff
10. máj 2009

Miska paradne fotecky.....mne sa rata ta jedalen u obra......ale aj ostatne atrakcie vypadaju lakavo......tak pockame kym ondrejko podrastie a pojdeme aj my......

VIKINKE prajeme k meninkam vela stasticka,zdravicka a vzdy usmev na tvari....a nech ju maminka a tatinko posluchaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
10. máj 2009

Ahojte koničiarky.Tak my sme mali zasa návštevu.a teraz vegetíme doma.MM popsielka Danka do Tesca nech mu kúpi cigarety lebo už nemá.Nehce sa mu.
Miška fotky parádne, chalani fešáci a ty si tieš riadna fešanda.

jarabicka
10. máj 2009

Čaute baby, tak ako sa máte???...vidím, že ste boli aktívne počas predlženého víkendu...takže moji východňari dnes odišli a môžem sa Vám trošku povenovať a čo-to napísať...
...viete, že aj ja som bola aktívna???...boli sme pozrieť na Javorine, na Rohu, v Novom Meste, boli sme na futbale v Pobedíme - pozrieť okolie a dnes som bola aj na Turej v kostole 🙂

mirkaff
10. máj 2009

Jarabicka no super takze aspon poznas ten kut kam som sa vydala....ale aspon si mohla dat vediet ze prides,,urcite by sme s MM isli na futbal aj my,,mohli sme sa stretnut....tak nabuduce daj vediet....O.K.

dnes sme isli s MM na korculiach do susednej dediny a on ma zo zadu potlapkal po zadku,,ja som sa niak lakla a skidla som na zem,,suchala som sa po zadku,,a cil ho mam oskrety a kratase brutalne roztrhane,,ze tie auta co nas obiehali sa mohli popucit od smiechu......totalna ostuda