Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
15. máj 2009

ahojte tak ja robim zapekanu brokolicu 😉 doobeda som tiez umyla kupelnu a WC este pozmyvam podlahy nech mam cez vikend pokoj.Aj sme stihli byt vonku a je tam prijemne 😉 Timea som ulozila este si tam stale cosi keca 😀 😀 😀

mary3
15. máj 2009

Tak náš Lukáško konečne spí... vonku už vyzerá byť celkom fajn tak keď sa zobudí pôjdeme na prechádzku...
Dúfam že stihnem ešte aj niečo porobiť, že to nebude mať zas taký mikrospánok...

lulu723
15. máj 2009

no mala je uz hore a nejako sa tam vyprava zatial neplace,ale musim ju ist prebalit,lebo co ona vypije caju tak ja nevypijem ani za 2 dni.urcite je zase precurana. 😠

michaela2410
15. máj 2009

Hura, som doma, ale ked tak citam, ake ste akcne, mala by som aspon hodit do pracky. Ale ved dozajtra to pocka! ☹ O hodinu pojdem pre decka do skolky a pojdeme do TN za mamou do nemocnice. Potom chcem ist bud do Lauga, alebo do Deichmana, alebo Batu...Musim chalanom kupit nejake topanky... 😒

rikarr
15. máj 2009

halo halo, hlasim že sa vrham na ekonomiu 😠 🙄

už mam jednu temu za sebou ....ešte 3 😝

ja asi ešte pracovnu upracem .....ale sa mi včul nechce ..počkám na viki.....a dám si zatial pauzu ....

ja vždy v piatok tak megaupratujem aby som nemusela cez vikend - to sa mi nikdy nechce

lienka55
15. máj 2009

Ahojte akcne maminy,
ja som od rana v zhone 😲 ,rychlo som utekala do obchodu,potom odchytit moc malemu a niesla ho do Mesta,navarit,zase mam ,,robosov,, 😝 ,s malym von,umyla som WC a kupelnu, a stale je co robit. 😝 😠

rikarr,drzim palceky,ale aj tak ta strasne obdivujem ze uz idete na druhe.Ja sa strasne bojim,a jednoducho by som to druhe pri Davidovi nezvladla. ☹ 😒 Aj lulu obdivujem , ako sa do toho vrha. 😉

mirkaff,mam teraz novy vencek na dverach,po takom som tuuuuuzila!!!! 🙂 Pridi na kafco. 😉

mirkaff
15. máj 2009

robim tu male KuK......no ja som robila kura s ryzu,,ozehlila som,ako kazdy den minimalne 3 krat pozametala....maly zaspal a Martinka je v detskej na pokeci.....a ja na nasom pokeci......zajtra cakame velku navstevu......

este zbehneme do teska do PN,,,a este do dracika.....MM mi slubil ze dojde skor z roboty..uvidime

mirkaff
15. máj 2009

Lienka dojdem niekedy omrknut....na dalsi tyzden nas cakaju behacky po lekaroch s malym....ma nieco na pipiku

mirkaff
15. máj 2009

www.carovnydomcek.sk

parada.........tak to v nasej dedine nikdy nebude

lienka55
15. máj 2009

Mirkaff aj mna cakaju na buduci tyz. behacky k lekarom s malym aj so sebou .

natsa
15. máj 2009

Rikarr tá tvoja malá musí byť riadne číslo a rýchlo si spravte dalšie 🙂
No ja som bola doobeda vonku ,nakúpila plienky,potom som varila a ešte robila koláč z kysnutého cesta.Dala som si ho zamiesiť a nakysnúť do pekarničky.Potom som malého krmila a naraz kuk na cesto a ono mi prekyslo von ešte k tomu bolo riedke.Nevedela som čo skôr či zachranovať cesto alebo sa venovať malého-odrazu si zmyslel,že strašne potrebuje mamu,ani neviem ako som to všetko postihala.dala maléhio drichmať a upratávala som si kuchynu.ešte tam mám dva neumyté plechy.
Tak to Evka nemá bohvie čo a ešte sú tam strašne nepohodlné postele ktoré vrzgajú.no ale čo ved tam nebude hádam dlho.Evka leží na gynečke alebo na samom vrchu kde sú aj mamičky čakatelky?

lulu723
15. máj 2009

natsa ja neviem,ale myslim si ze asi medzi cakatelkami mamickami ked chodi na ten pas ci co to je

natsa
15. máj 2009

Mirka no dakujem za také peniaze,to bude tuším súkromná škôlka,

mirkaff
15. máj 2009

mlady pan spa lpol hodinu.......ja tu fukam balony a snazim sa urobit aku taku vyzdobu a maly sa mi mota pod nohami...........ale je pod chvilou upistany........

nic by sa nestalo keby znova zaspal,,ale sak ma oci jak sova,,spanok nebude

Evka bude mat aspon spomienky......ale sak hadam sa Jakubko coskoro vypita,,hlavne ze je pod lekarskym dozorom

ja som ani nekukala ze kolko to tam stoji.......to som len nasla link a supla vam ho sem...este ze to nebola niaka erotikus www

rikarr
15. máj 2009

ešte som jukla ......

lienka ja to chcem jedny vrzom ....najprv deti potom kariera 😀 neviem aká ked budem behať medzi školkou a lekárkou 😀 😀 😀 ale šak čo .....

natsa malá je také hypervajco ale dá sa s nou ....pokial mi nekreslí po dlážke alebo terasovom skle 🤐 ....keby sa aspon na ten blbý šerbel pýtala 🙄

no ništ , idem uprataž pracovnu konečne, sme doteraz krmili babo 🙄 a mangel volal že sa už walí

mary3
15. máj 2009

Ahojte...
My sme boli poobede v meste, na nákupoch... ale malý bol strašne upišťaný, nechcel sedieť v kočíku ale keď inak mi stále uteká, no bola so mnou aj mamina tak ho strážila a ja som mohla behať po obchodoch...
Môj otec bude mať 50-tku tak bude cez víkend oslava 🙂
Teraz je malý jak z divých vajec, stále lieta po celom byte tak sa musím pratať....
Pekný večer babule

michaela2410
15. máj 2009

Ahojte, Evka asi lezi uplne hore, lebo dnes som tam bola pozriet kolegynu s malym a na chodbe bola nejaka buduca mamicka nepocujuca, tak som si spomenula, ze to je asi ta Evkina spolubyvajuca, kedze to tu bolo spominame. 🙂

lulu723
15. máj 2009

no ano to je jej spoluleziaca.mi pisala,ze bielkoviny v moci ma oki,ale ze ju nepustia domov a bude na pozorovani.vobec jej nezavidim a hlavne tie noci z tu pani 😒

natsa
15. máj 2009

to veru nieje búhvico-nemá skym kecať ☹

lienka55
15. máj 2009

Posielam recept na kokosovy zakusok co som spominala minule:
CESTO- 2 hrnceky hl.muky
1hrncek krupcoveho cukru
1 balicek kypriac.prasku
1 balicek vanil.cukru
2 vajcia
1 hrncek mlieka
1/2 hrnceka oleja
2PL kakaa
KREM- 400-500ml mlieka je dost husty krem /650-700ml redsi krem/
2 kokosove pudingy
125g masla
100g pras.cukru
1 kysla smotana

Suroviny na cesto zmiesame v hlbsej miske a vylejeme na plech vylozeny papierom na pecienie alebo vymasteny plech vysypany mukou.Dame piect do vyhriatej rury na 25 az 35min. pri teplote 180C.
Uvarime husty puding,ktory nechame vychladnut.Medzitym vyslahame maslo s cukrom.Do masla zaslahame po lyziciach vychladnuty puding a smotanu.
Krem natrieme na vychlad. cesto,pofrkame cokoladou.Dobru chut.

lulu723
15. máj 2009

hmmm teda lienka to je rychly a velmi chutni zakusok no musim ho hned aj vyskusat 😉

martinano
15. máj 2009

lienka dakujeme vyzera to super a rychle,idem piect 😉

mirkaff
16. máj 2009

zdravim..........ja Vam to tu posunem..uz som vygruntuvala komplet kupelku,,teraz idem urobit rychlo chlebicky z troch sendvicov a este jednohubky..............potom rychlo povysavat..........fuuuuu mam toho dost tak frciiiiiiiimmm

prajem pekny den 😀

lulu723
16. máj 2009

Mirka tak nech sa oslava vydari 😀 mala buntosila uz o pol 6 tak teraz som ju dala spat.spi aj tato tak hadam idem este aj ja do postele.tak sa zatial majte 🙂

lenca13
16. máj 2009

Ahojte tak Timea dnes spala do 9.00 🙂

Mirka tak nech sa vam oslava vydari 🙂

natsa
16. máj 2009

Mirka a kedy bude oslava?Budeš dávať robit tortu alebu budeš piecť?No mi sme mali v noci horor.V noci sa mladý pán zobudil a bol hore 2 hod.Celý barák zbuntošil a potom ked konečne zaspak tak bol každú hod,hore.No a od pol osmej straší,pripadalo mi to,že nespal preto že dnes ráno zomrela MM babka.Ona mala nášho malého strašne rada a stále sa na neho vyvedala

natsa
16. máj 2009

Lienka zákusokm bude asi supedr najbližšie vyskúšama dám vedieť

michaela2410
16. máj 2009

Natsa, nieco medzi nebom a zemou asi existuje. Prajem uprimnu sustrast

natsa
16. máj 2009

Miška díky

lienka55
16. máj 2009

Ahojcek babenky,
tak ja mam uz ,,zodrane,pluzgierove ruky,,cele doobedie som varila,potom ked sa robosi naobedovali tak som pospratovala,upratovala,upratala pivnice,okolo domu,lebo vsade je hrozny bordel po majstroch. 😝 😠
Ja idem ten zakusok robit tiez teraz,ale chybaju mi vajicka,musim pockat prinesie mi ich mm stryko. 😉
Maleho mam u mamy bude tam aj nocovat.

lulu nemas nove spravy o Evke?

mirkaff,prajem velkuuuuuu zaaaaaaabavu!!! 😀 😀 😀

martinano su u vas dostat normalne kupit tie kokosove pudingy?Lebo tu u nas asi nie su dlho na trhu.Ja som dokonca ani nevedela,ze existuju, pokial som nedostala recept. 😉